советский цирк• 10 июня 2022
Пошли растяжки по животу,это навсегда?((( Красные
Большие(( жить не хочется,теперь никогда не надеть купальник(((( мне 26,не рожала(((( повесится хочется.....
Гравицапа• 10 июня 2022
Ответ дляNyukta
Это юношеский максимализм.
И он у всех проявляется по разному
В 26? Юношеский?
Носки на подтяжках• 10 июня 2022
Зверніться до лікаря. Розтяжки, це мав бути стрімкий ріст/набір ваги або гормональні проблеми, тоді вони з´являються і без змін у розмірах тіла.
Так як ви пишете - не повинно бути.
Якщо це дійсно розтяжки з часом вони посиніють, це буде неприємно споглядати, але ще трішки потерпите - побіліють і перестануть вас так сильно турбувати.
Вигляд розтяжок у вашій ситуації дурниця у порівнянні з тим, що вам потрібно знати причину їх появи.
Так як ви пишете - не повинно бути.
Гравицапа• 10 июня 2022
Ответ дляNyukta
Если это растяжки,они станут меньше и посветлеют.Потом не так страшно будет.
А вот твердый, большой живот это реально пугает.
Я вот тоже уже бы бежала. Большой, твердый ...прям как про асцит.
Миледи• 10 июня 2022
Ответ дляNyukta
У меня они меньше не стали))
Стали белыми, но широкие и блестят
Миледи• 10 июня 2022
Ответ дляNyukta
У меня стали не такими широкими.
Только у меня на груди,а не на животе,и тоже блестят(
У меня они везде)
Грудь, живот, руки, ноги, шея