Ответ дляDelishes
Вкінці тільки про 150 євро попередження і тривалість доставки здається. Я тому й запитую тут, бо на мейкапі не знайшла інформацію.
Мені вибило в кінці вже в корзині коли переходила до оплати повідомлення щось там типу що сума через конвертацію може бути більша на 10% , а можливо і більше у зв’язку з курсом і шось таке , в цьому ж повідомленні була інформація здається про 150 євро
І вже далі треба було обрати продовжити чи відмінити
Оформляла сьогодні в обід
Ответ дляolga_ran
Оформляла сьогодні в обід
Вчора чи позавчора замовляла, не попереджали
Марія Валеріївна 22• 11 июня 2022
Ответ дляKate33
Вчора робила замовлення - ніякої подвійної конвертації не було, лише 29 грн за доставку та попередня оплата.
А там були товари із ЄС?
Марія Валеріївна 22• 11 июня 2022
Це подвійна конвертація за товари на які оплата у валюті, і так, про це ніде не пишуть, просто з карти списується більша сума, ніж написано, це так не тільки на мейкап зараз, замовляла в магазині де доставка з Польщі, підтверджувала оплату 700 грн, списало 800...
Ответ дляМарія Валеріївна 22
А там були товари із ЄС?
Так, по іншому не приймає замовлення, я спочатку зміксувала тровариз ЄС та товари в наявності- те замовлення не пройшло, в світилось віконце, що товари з ЄС оформляються окремо. У вас мабуть на картці була подвійна конвертація.
Ответ дляKate33
Так заказ и не пройдет, если не установлена двойная конвертация по карте. Будет отказ. Приходится вручную устанавливать в таком случае или просить оператора. Банк автоматически блокирует платежи с двойной конвертацией, если добровольно ее не установить.