Накладная• Изменено 11 июня 2022
Отмотать до января 2022 как бы вы поступили? Уехала бы с семьей в полном составе?
Сижу и думаю, уехали бы мы семьей за границу в полном составе, продав бы тут недвижимость? Быть честной перед собой, нет, не уехали бы, по крайней мере я, а следовательно и муж. Просто я бы не поехала на ЗУ, сэкономила бы денег. По другому распорядилась бы финансами. Кое-что бы не покупала, а кое-что бы закупила впрок. Собирала бы деньги, купила бы валюту…
Результат:
вже голосів:
166 (44.5%)
Да, уехали бы
100 (26.81%)
Остались бы до критич. момента
69 (18.5%)
Затрудняюсь ответить
38 (10.19%)
.
ИМХОля• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
ну,прям збагатились.
Південь не збагачується в курортний сезон?)))І чому вони гади а сезон сміють ціни в раза 3-4 вищі ставити?
по поводу збагачення,саме з спокійних регіонів,зараз валить гум.допомога від людей на схід.
Я не про державну гуманітарку,а ту яку люди збирають своїми силами і волонтери самі доставляють .Людям,військовим,притулкам з тваринами прямо в руки.Люди це роблять безкоштовно,ризикуючи своїм життям.Пального за одну поїздку палиться на 50-60тис.Його закупляють за кошти людей яким не байдужа доля своїх співгромадян.
Саме в відносоно спокійних західних областях прийняли удар на себе люди хвилю біженців.
Масово спортклуби,кінотеатри,школи,церкви,ресторани,готелі були переобладнанні під прийом біженців.
Саме прості люди туди поперли все що мали:ковдри,подушки,пледи,постільне,одяг,їжу,чай,засоби гігієни,а не чекали від держави.
Саме ті ж прості люди змінами чергували в цих прихистках.Готували їсти,мили посуд,прибирали,сиділи на телефонах,приймали і сортували все що приносили люди.
Саме люди з західних регіонів налаштували евакуацію безкоштовно до кордону Польші.Прості люди на своїх бусах щодня їх вбивали туди і назад до кордону по два водія на бус.Їх їхало щодня десятки.А ще на телефонах сиділи люди,які приймали заявки на виїзд.
В моєму місті до цього часу дивуть переселенці утримання і забезпечення яких існує на 65-80% за рахунок моїх співгромадян.Волонтери ощвучують потреби хабу в інтернет ресурсах і люди несуть.Написали що з потеплінням дітям треба мячі,велики,самокати,ролики,ракети За три години містяни закрили потреби хабу!
чомусь ось цього ніхто не хоче бачити.
а от тему з нерухомістю розкрутили і понесли.Поняття дорого для всих різне., наприклад пончьия немаю скільки і в якому регіоні була оренда до 24.02 і після.
Хоча прекрасно розумію,що вартість оренди квартири в Краматорську і Києві різна,в Львові,Києві,Одесі приблизно однакова.
В Тернополі дешевше чим в Дніпрі,але дорожче чим в Запоріжжі.
Особисто я з дитиною могла виїхати в числі перших в Англію до брата чоловіка,або до сестри в Бельгію.
Але я залишилась тут і допомагала одній волонтерській спільноті особстим ресурсом,коштами,винесла з дому все що могло пригодитись біженцям.Я прийняла рішення доромагати до останнього,виїзжати лише при реальній загрозі життю.
В мене ночувало в одну ніч 12людей,які я бачила перший раз в житті.Але приймала я їх краще ніж родичів,я їм віддала те що їм гостро треба було в дорогу.І я така не одна!В моєму будинку в підїзді до цього часу збирається гуманітарна допомога!
До мене в двір з Макарова приїхала знайома на побитому осколками авто без заднього і бокового скла.Сусіди спитали чи щось треба,а я їм саме продукти закупила,залишилась побут.хімія.Сусідка в віці тут же метнулась і від себе винесла.
люди,я вас прошу не сійте розбрат.Бо зараз ті хто можуть роблять все і ділятся всим,з тими хто потребує.
чомусь ось цього ніхто не хоче бачити.
Про курортный юг это смешно, у вас есть выбор, ехать отдыхать или нет, а вот война выбора не даёт!! Разлад и делают в стране сдающие квартиры за зелененькие доляры, когда у людей горе. Дальше даже не читала
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
ИМХОля• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Удалено администрацией...
О какая вы доброта и волонтёр, уже про пуки и ржание пошли оскорбления))) шо, киевляни домой вернулись, так и доллары из рук уплывают?
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
Оправдывайте сколько хотите арендодателей зу, каждый знает сколько он платил, только вот заработанные деньги на горе, счастья не принесут.
Удалено администрацией...
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
о,я прям в яблучко попала
це ж треба)
ИМХОля• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Удалено администрацией...
А где я кого проклинала. А деньги на горе никогда никому счастья не приносили, это правда
А за собаку, то такое, я ж не виновата что вы общаться без скоблений не можете. Так что ваш опус про волонтёрство это полная брехня, добрый челове не оскорбит никогда другого
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
я поховала маму недавно,похороне бюро заробило на моєму горі чи як?мені побажати їм чогось не доброго?
ИМХОля• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Ваши описания проклинаний и навязывание это мне говорит много о вас, живите как хотите
На-перекуре• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
ну,прям збагатились.
чомусь ось цього ніхто не хоче бачити.
Таких как вы - очень мало. Хотя и вы из зу думали поехать за границу, хотя для этого не было оснований.
Я, и мои знакомые, встретили беженцев за границу из зу, сдавшие нам свои квартиры за дорого.
Туда-то они поехали полностью на все бесплатное.
На-перекуре• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
это нутро полезло
я там часто такое встречала: в лицо улыбается, а за пазухой камень держит
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляНа-перекуре
чомусь поняття ЗУ для багатьох асоціюється з Закарпаттям.
Але Хмельницька область-це регіонально західна Україна.
І в перші тижні в паніці тікали всі,де буде відносно спокійно ніхто не міг знати.Прилітало і в Луцьк,Ів-Франківськ,Рівне.Старокостянтинів з Хм.обл взагалі з перших часів війни аеродром нещадно крили.А там того містечка жменя.
В мене кума живе між тим аеродромом і залізничним вокзалом.Їм 24.02 зранку вибуховую хвилею балкон винесло.Попадання було в топливо.Зі її слів все навкруг було червоне до неба.Після чергового прильоту втекла в Польшу.І я її розумію.
Але ви хибно думаєте,що навіть ті хто виїхав на хвилі паніки їхали за якоюсь вигодою.Дуже багато жили за свій кошт, не подавали заявок на біженця і вже давно в Україні.
Халяви ніякої немає,безкоштовно жити в Європі можна лише в спортзалах чи лагерях(модульні містечка).
Які в Белігії,мені родичі показали(вони не біженці,живуть там 25р).Вони в шоці від умов.І про біженців наших в палатках на кордонах Бельгії в березні при мінусах в ночі.
Німеччина, там взагалі дефіцит з нерухомісттю її складно зняти місцевим.Тому там селити безкоштовно не було куди навіть при бажанні.
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляНа-перекуре
это нутро полезло
ваше нутро поперло?
помітно.
Закидай меня камнями• 11 июня 2022
Ответ дляИМХОля
ні про вас.
В мене на думці ніколи і не було бажати щоб людям заробленні гроші пішли не на користь.
от ви ж вскочили в тему перший ваш комент був з побажанням зла іншим людям.
Потім ви вчепились до мене.І гляньте що вам не вгодило?Ви навіть зєхиднічали:’гляньте,волонтер вона’.
А я писала,що я волонтер?
Я проста людина,яка при біді згуртовалась і що змогла те і зробила своїми силами для тих хто потребував.І до цього часу,де можу допоможу.
Але це вас чомумь злить на стільки,що вам захотілось мене образити.
Розбирайтесь в собі,чого з вас негатив несе.
А я писала,що я волонтер?
ИМХОля• 11 июня 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
ні про вас.
А я писала,що я волонтер?
Чего я желаю зла? Люди с зу получают уже кучу помоев на форумах, раньше в чатах поиска жилья квартиры сметали за 10 мин, сейчас 100+ предложений в день) люди из Киева кто живет на аренде мог бы дальше жить на зу, а так жадность сыграла злую шутку) это не пожелание зла) по себе не судите) я никого не проклинала, просто все закономерно в мире
Я вас не обижала, это вы оскорбляете как можете, ваши же комменты удаляют.
Платье Длинное бальное• 11 июня 2022
Ответ дляBor bor
Интересно. А Ваша квартира получается в залоге у этих людей? Если Вы перестанете платить, что будет?
Да ,в залоге.
Не знаю что будет, платили только 10 мес, пожили полгода только
В договоре о войне, форс мажоре ни слова
Покорительная• 11 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Да ,в залоге.
Ну тут два варіанти або платити або заберуть житло.
Форс мажор звільняє від пеней і штрафів, а не від обов´язку сплачувати.
Платье Длинное бальное• 11 июня 2022
Ответ дляПокорительная
Ну и ладно ,нам не привыкать.....
По второму кругу переселенцы
Закидай меня камнями• 12 июня 2022
Ответ дляИМХОля
ну я на відміну від вас не слідкую за форумами нерухомусті і за переміщенням киян)))
Те що кияни вернулись назад-це логічно.Всі хто мав куди,вернутись в Київському,Чернігівському,Сумському напрямку уже давно вернулись.Навіть із-за кордону.Багато кому навіть на роботу треба.
А ті хто міг собі дозволити орендувати житло в великих містах західної України,орендує до цього часу.Ходять по ресторанам,в спортзали на персональні тренування,дітей на спорт.секції записали.
А східні і південні області до цього часу вимушенні жити не дома.
Тисячі людей живуть на базах шкіл,гуртожитків ВИШів,якраз тому що брак житла.
До речі,думаю в Дніпрі,Полтаві зараз ціни на нерухомість зросли,не моніторили?дивно.
Читаю у вас і таке враження,що у вас якась осбиста неприязнь до Закарпаття.
Хоча мені не зрозумілий один момент:від Закарпаття рукою подати до багатьох країн Європи.Там же ніхто не ’наживається’ на біженцях.Все даром.
п.с.мені дуже приємно що ви перечитуєте мої коменти.Комент можна видалити любий,його видаляє система по кількості скарг.
але в тому коменті,було 100% попадання характеристики вашої особистості.Ще до того,як прочитала від вас вилетів комент в мою адресу,що я наживаюсь на біженцях,я вгадала що ви так і напишите
фан L.O.S.T.• 12 июня 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Мне все равно, что считаете ВЫ. Ремонты идут полным ходом, в строительных магазинах полно людей. Где речь шла о глобальной стройке в стране?
А мне все равно, что пишете ВЫ. Втт именно, глобальных строек нет и не скоро будут, а также инвестиций и денег. Остальное меня не интересует
Покорительная• 12 июня 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ну и ладно ,нам не привыкать.....
По второму кругу переселенцы
Ну хоч по третьому, ваші ризики на себе ніхто брати не буде. Хіба в разі знищення житла під час бойових дій, але виплату від держави незрозуміло в якому тисячолітті чекати і чи буде вона.
Кы-ы-ы-ця• 12 июня 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
У вас все нормально с логикой? отвечала я не вам и мне все равно, что считаете вы. есть возможность настроить форум в виде дерева ответов. воспользуйтесь этим, может поможет.
фан L.O.S.T.• 12 июня 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Я ответила на адресованное мне сообщение, а о ком вы думали когда отвечали хз. И это форум, писать буду кому угодно. Это не запрещено
Кы-ы-ы-ця• 12 июня 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
я отвечала нику Дюймовочка. при чем здесь, что считаете ВЫ на мой ответ вообще непонятно. пишите кому хотите, главное по делу.