Правда що, під час війского стану неможливо виписати людину?
Fotografkiev• 11 июня 2022
Ответ дляmart777
А ще підкажіть, а вписатися можливо?
Теж ні. У Києві так точно
Odetta Furs• 11 июня 2022
Ответ дляmart777
Просто не розумію як квартиру продати наприклад. Або ще щось
Прописка - выписка на продажу не влияет! продавайте, а выпишетесь хоть через год или другой собственник выпишите через суд заочно,когда система заработает!
Odetta Furs• 11 июня 2022
Ответ дляЕлена1265
А многие хотят покупать квартиру с прописанными?
прописка не несет за собой никаких прав на жилую площадь
нинель 1919• 11 июня 2022
Ответ дляOdetta Furs
а зачем покупателю этот гемор .если есть квартиры без прописаных....у самих та же проблема
Юрист недвижимость и наследство• 11 июня 2022
Доброго дня. На сьогодні Центри надання адміністративних послуг не надають послуги реєстрації місця проживання (прописка)/зняття з місця реєстрації (виписка). Чи можна зараз продати, подарити, обміняти в умовах військового стану? Так можна. В договорі нотаріус пропише (як і робили під час карантину коли також ця послуга була не активна) що продавець зобовязується знятися з реєстраційного обліку протягом, наприклад 5 днів з дня відновлення роботи цнапів щодо надання послуги зняття з реєстрації. На практиці ще покупці утримують 500$ за кожну прописану особу (це на випадок коли продавець не випишеться). Я ще додатково окремо складаю договір на 500$ де прописую коли 500$ повертаэться коли 500$ не повертається.
Ответ дляЮрист недвижимость и наследство
Дякую