БлинчикБезСметанки• 11 июня 2022

Скільки даєте грошей своїм дітям

На кишенькові витрати.... у мене син 11 років. Купляю додому фрукти солодощі завжди... але й на вулицю даю кожен день. Але зараз скрутні часи, і виділяю по 20-30 грн на день для кишенькових витрат. Ну не можу більше.
А скільки даєте ви? Я про прості сімї
АяВсёЗнаю• 11 июня 2022
Ответ дляСолнечный день
Воду. Морозиво.
Якщо бюджет обмежений, то воду можна з дому брати
За морозиво теж писала вище
Солнечный день• 11 июня 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
За морозиво теж писала вище
Як на мене кг морозива зїдається швидше, ніж на цю саму суму набрати поштучно
А як не взяв то відчувати споагу і тепловий удар бо мама не дала 20 грн
Снегопадка• 11 июня 2022
Так же, даже не каждый день
АяВсёЗнаю• 11 июня 2022
Ответ дляСолнечный день
Як на мене, то в 11 років це вже відповідальність дитини, щоб не забути воду з собою
І морозиво в метро за акцією 20 грн з хорошим складом, а в магазинчику дворовому - 35
Є ж різниця?
Солнечный день• 11 июня 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Є ж різниця?
Я думала ви про пачку 1 кг. В нас воно розходиттся швидше ніж би 10 пачечок
Все правильно кажете, відповідальеість дитини, але 20 грн не такі вже гроші щоб так трястись.
АяВсёЗнаю• 11 июня 2022
Ответ дляСолнечный день
Автор обмежена в ресурсах
Більше 20грн дати не може