Вездевлазиющая• 12 июня 2022

Хтось замовляв речі з aнсвер?

Яка якість була? Замовила взуття, сумку, то щось не дуже якісне. Як думаєте, в них оригінал?
Поторописька• 12 июня 2022
З останнього шльопанці біркеншток - все Ок.
Однозначно• 12 июня 2022
До войны постоянно заказывала,много,качество и цены радовали,масс маркет Mango,UBC,Emu,Geox и др.Себе,мужу и детям,вещи и обувь,оригинал.Сейчас ничего не беру из за ненадобности и двойной конвертации.
Путающаяся• 12 июня 2022
Оригинал 100%, такое сейчас качество
Свисток ля-минор• 12 июня 2022
Замовляла масмаркет лівайс, пума, адідас)
Оригінали. Зараз там така конвертація, що невигідно
автор Вездевлазиющая • 12 июня 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
А де вигідно, чи купуєте офлайн?
Свисток ля-минор• 12 июня 2022
Ответ дляВездевлазиющая
А де вигідно, чи купуєте офлайн?
На розпродажах закордонних сайтів і потім чекаю, коли прийде)
Налитое яблочко• 12 июня 2022
Автор, покажіть що купили і яких фірм.

Я брала пальто зимове і футболки medicine то якість непогана.