Флюорография гуся• 12 июня 2022
Хто як думає, коли закінчиться війна?
Так хочеться вірити що як найшвидше.
Yammi_mummy• 13 июня 2022
Мне сегодня приснился сон, что Украина проиграла войну
Я так рыдала, проснулась вся в слезах. И поняла, что никогда даже не допускала такой мысли. Но какие-то новости совершенно неутешительные((
Ответ дляLina 75
Ленд лиз, американцы для себя любимых провернули за счет нас.
40 млрд выбили для своей оборонки. Там я читала у них эйфория была , кто нюв оборонке крутится. У Америки долг огромный и выбить такие деньги не возможно было на оборонку, даже 1 млрд...
У меня вообще страшные мысли закрадываются ...озвучивать не буду у нас к такому не готовы , хотя многие понимают уже что происходит.
Напишіть будь ласка,дуже треба щоб і самій визначитися більш чі тко з позицією що робити, хочаб в особисті
yuliya3101• 13 июня 2022
Ответ дляLennochka
Не гине в день тисяча
я теж думаю, що не кожен день, хіба тільки, коли страшні бої, але гардіан - це впливова газета, те, що кацапська артилерія зараз перемогає - правда, про це говорят Жданов, Черник, Рустамзаде, Купер (військові аналітики)
Я завжди була на позитиві і навіть думки не допускала, що ми не переможемо і що це розтягнеться на роки. А це щось не впевнена вже. За словами очевидця, русня пре як зомбі. На місце одного вбитого зразу 10 нових, як з під землі. Їх просто дуже багато((( А ще всі знайомі впевнені, що білорашка з дня на день піде наступом.
Це, мабуть, мій перший песимістичний комент тут. Але якийсь такий настрій. Надіюсь, це лише миттєвість і ми просто стомились. А на фронті все швидко зміниться, коли отримаєм всю зброю. Залишається тільки вірити і молитись.
Ответ дляLina 75
Так а що для нас з того ленд лізу буде?
Ответ дляLina 75
І давайте вже свої страшні мислі, раз почали
Ответ дляLina 75
Сказал а говори б
Ответ дляMirona
Вже писали багато раз що це на довгі роки.
І у Європі/США пишуть що не бачать берегів і підгрунтття для її припинення - думали зламають РФ швиденько але не так сталося як гадалося (да і тут писали впевнено що немає в них техніки тупі вони і воювати не вміють на довгу війну не розраховані до Пасхі капець їм буде - а по факту бачимо що усе навпаки). Тепер це буде на виснаження на 8-10 років не меньше у самому кращому випадку - тим більше що РФ по барабану це припинення - санкції все одно не знімуть це назавжди всі це розуміють, тому їм втрачати немає чого на відміну від нас.
8-10 лет возможно только заморозка конфликта, как на Донбассе. Иначе это невозможно. Экономику кто поддерживать будет? 8-10 лет оружие и людей брать? Да и выедет большая часть за это время. Я не верю в это.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июня 2022
Ответ дляsunholder
До кінця літа, максимум осінь
Ленд-ліз С жовтня буде надходити. Як війна до осені може закінчитися. Рік ще і це мінімум. Молюся, що б не більше
Oleksa1551• 13 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
А помните главную цель глобалистов?
Сокращение населения
Да, я ж так где-то там и дописала уже. По этому ж и вопрос, что если допустить существование этих регулировщиков великих, то им незачем рушить города, новые причём - ирпень, буча, Мариуполь,донецк какой красивый. Короче везде муть какая-то
Ответ дляСhanelKa
Без допомоги ні, а що робити ?
Ви знаєте, що зброї то у світі вистачить
А от люди …
Як в тій фразі , що багаті дають на війну зброю, а бідні -своїх дітей ..
Після війни, багаті створюють нову зброю, а бідні шукають могили своїх дітей.
Жорстко(
Яке чудо могло би статися, щоб зараз Пу віддав території до 24 лютого ?
Чи на яких умовах закінчити війну ? Хай забирає окуповані міста і лізе далі?
Я не сваритися пишу, і то все в небо питання . Але, ні у кого з цієї теми я не прочитала яким чином можливе закінчення війни ? Як, кожен конкретно, собі це уявляє
Якщо про це думати, то рожеві окуляри про закінчення, коли сади цвітуть, чи Плутон у Венері , швидко щезають
А от люди …
Жорстко(
А хіба може статися тільки таке, що ви наперед прорахували? Хіба в житті не постійно стаються ситуації, коли все повертається таким боком, про який ви й не думали? Хіба мало коли якісь проблеми в житті вирішуються найбільш несподівано і неочікувано?
Ответ дляЕвга-9246
Я не прораховувала
Я питаю, як ? Яким чином, я не бачу відповіді
Моі проблеми вирішуються, тому що мені посильно їх вирішувати самій, що я і роблю
Так, щоб хтось за мене чудом вирішував моі проблеми ? Такого не має
Ответ дляLina 75
Ну так напишите, чтобы и мы были готовы. Раз написали эту фразу, то пишите уже до конца.
Julia 2020• 13 июня 2022
Ответ дляФернанда
местная аудитория, которой 3 месяца по ушам ездят арестовичи с гиркиными явно не готова к восприятию иной информации, почитайте посты выше