viky-capalini• 13 июня 2022

Куди повезти дітей на море

Підкажіть, куди бюджетно можна повезти дітей на море з України? Машини власної немає, тому їхати будемо потягом з пересадками. Розглядаю Каспійське узбережжя Польщі. Але, можливо, ще щось порадите. Молодша дитина з асматичними приступами, тому добре було б, щоб поруч були хвойні дерева
Arish_ka• 13 июня 2022
Автобусные туры в Черногорию есть у туроператора Альф, Орбита и TPG. У ТПГ вы сами не просчитаете, только под запрос, либо дорогой вариант. А на Альф и Орбиту забейти даты и вам просчитает. Берите аппартаменты с кухней, так дешевле питаться. Есть автобусные туры в Турцию, Болгарию, Хорватию, Италию, Грецию. Либо с перелетом из Кишинева в Египет от 30000 грн за двоих без трансфера до Кишинева. А так можно заказать наземное обслуживание, а билеты покупать из любой точки Европы.

Юлія Travel Agent• 13 июня 2022
Якщо найбільш бюджетний варіант, то це Болгарія. Якщо потрібне море + хвойний ліс, то розглядайте Хорватію. Також є пропозиції по Албанії, Чорногорії, Греції та Туреччині. В усі ці країни зараз організовуються автобусні тури. Звертайтесь, підберемо найкращий варіант.
leka_l• 14 июня 2022
В Хорватії м.Брела дуже гарне і море, і сосни.