Хлопчик - на вік 3-4 роки - зима, демі, літо, взуття 28-29 розмір, різний стан. Дівчинка 4-7 років, стан для дому, є і трішки трусиків і хлоп´ячих і дівчачих - виросли. Відправка НП.
Asteroidea• 13 июня 2022
Б/у білизну викидайте одразу. Всесінше можна віддати в центри де мешкають переселенці. Я так робила. Підходила і питала, чи є хтось того розміру, що віддаю. В одному центрі обмінялися телефонами, я на вайбер їм поскидала, вони ваечорі всі подивились і я потім вже їм принесла дише те, що потрібно. Я зтак з початку війни велику кількість речей пристроїла, саме в руки, саме тим, кому потрібно