Уточка• 14 июня 2022

Чому вона мені не вірить?

Можливо хтось стикався і зможе щось порадити. Мама не розуміє моє небажання мати дітей. І деякі знайомі також. Вважають, що просто я ще не зустріла справжнє кохання. Наразі я у стосунках, він також не хоче мати дітей. Ми обоє працюємо, маємо своє житло і автомобілі, активно проводимо вільний час, любими тварин. А мама впевнена, що діти то єдиний сенс життя і що я пожалую, що не народила. Пояснюю, що ніколи не уявляла себе мамою, що я і так щаслива. Не розуміє мене і нафто здається, що не вірить. І взагалі відниошення в суспільстві досить своєрідне до жінок, що не хочуть мати дітей. Це все ще с Радянського Союзу ?
Царевна_несушка• 14 июня 2022
Для чого вам всіх переконувати? Це тільки ваша справа, народжувати чи ні, нікому не дозволяйте переходити межі особистого

Царевна в уггах• 14 июня 2022
Думаете кому то есть до вас дело? Меньше народа, больше кислорода.
Чавонадо• 14 июня 2022
Да, большинство считает, что дети это смысл жизни.
Или не озвучивайте свою позицию, или будьте готовы давать отпор и сталкиваться с непониманием.
постою_послушаю• 14 июня 2022
Це все не з радянського союзу, а ще із печер. Така природа. Ви маєте право відрізнятися, але і вони мають право на своє бачення
Подумывающая• 14 июня 2022
Так мама жизнь прожила потому и советует. Послушайте чайлдфри в 50. Все до одной желеют что не родили.
Пысы Мне доказывать ничего не надо. Мне пофик
Называйте меня Повелитель• 14 июня 2022
Це все ще з давніх часів, а не з Радянського Союзу.... жінка - берегиня - мати. Тільки жінка може подарувати життя. Ось звідси і нерозуміння Вашої мами, тим більше, що вона реалізувалася як мати, народивши Вас. І виходячи з того, що бажає внуків, то для неї це є радість. Вона не від старомодності Вам не вірить, а дійсно не розуміє. Просто повторюйте їй кожного разу свою позицію. Хоча зараз це дратує, але мама буде постійно повертатися до цієї теми. Після Ваших 40-45 років вона прийме і заспокоїться. А поки - наберіться терпіння.
Царевна в уггах• 14 июня 2022
Ответ дляПодумывающая
Она не поверит потом у разбитого корыта поймёт, да поздно

Пушка заряжённая• 14 июня 2022
Мне нравятся ’наши’ мамы )
Смысл, значит. В полтора года в сад, школа с продленкой, летом лагерь и село.
Гигиенишвили• 14 июня 2022
До чого тут радянський союз?
Є якісь основи призначення жінки на землі
Ви не така. Ну ок. Всім все рівно. Ну крім мами. Але от союз тут ні до чого
Скелет дыни• 14 июня 2022
бо це не вкладається в її світосприйняття
Не прохожу мимо• 14 июня 2022
Автор, ви про старість думали?
Хто хліба принесе з магазина? Соц працівник?
Почемучечка• 14 июня 2022
Просто не уверены в партнере
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляПочемучечка
Просто не уверены в партнере
З жодним партнером не було бажання мати дітей. Я була заміжня і також не хотіла мати дітей з чоловіком. І в дитинстві також не мріяла мати дітей і не грала в «доньки-матері»
Етитьская богомышь• 14 июня 2022
Ну,озвучте четко свою позицию аффексьонадо.Твердо и уверенно,чтоб мама поверила.Если хотите,чтоб отстали,можете сказать,что у Вас несовместимость.Все хана,не лечится,но мы любим друг друга и все равно будем вместе.Занавес
Етитьская богомышь• 14 июня 2022
Ответ дляУточка
Вас никто и не заставляет.
Пиу!Пиу!• 14 июня 2022
Вы не знаете, от чего отказываетесь. Вы или слишком молода и охота потусить, или просто не готовы брать ответственность - ребенок не котик. И мужчине вашему удобно - баба укомплектована, брать ответственность не нужно, с ней всегда весело. А когда найдет кандидатуру на мать его детей -сразу сольётся, потому что мужчине очень важно оставить наследника, с каждым годом все сильнее это желание у них, как правило.
Етитьская богомышь• 14 июня 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну,может и не сольется.У меня подруга такая,они давно вместе(около 30 лет),но она жалела и не единожды.
Пиу!Пиу!• 14 июня 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Не исключаю. У моих знакомых такое есть- тоже не хотели детей, сделали аборт и осталась бесплодной. Он как рыцарь ее не бросил, а она котиков нянчит и плачет. Обнять и плакать.
Серьезная баба• 14 июня 2022
сколько вам сейчас лет?

Етитьская богомышь• 14 июня 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А моя удочерить девочку хотела,отказницу,Костя против был.Сейчас тоже котики,собачки,но привыкли так уже.
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Мені 40, моєму партнеру 46. Він так само був у шлюбі і розлучився через те, що дружина хотіла дітей, а він ні. Тому навряд чи він кудись побіжить за дітьми. Ми дорослі люди і при знайомстві ці погляди обговорили. І на момент зустрічі ми обоє були «укомплектовані»
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляСерьезная баба
сколько вам сейчас лет?
Нещодавно виповнилось 40. Моєму коханому 46
Любвиобильный бот• 14 июня 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Автор, ви про старість думали?
А кто приносит сейчас тем, у кого дети в Европе и т.д.?
Любвиобильный бот• 14 июня 2022
Ответ дляУточка
Аналогично. Они не поймут, не объясняйте.
Любвиобильный бот• 14 июня 2022
Ответ дляУточка
Где вы такого нашли)? Обычно у всех пункт..А как предохраняетесть, если не очень личное?
Пиу!Пиу!• 14 июня 2022
Ответ дляУточка
Тогда вам, возможно, и правда не стоит иметь детей, если вы не склонны. Лучше так, чем иметь и не любить. Вашей матери, наверное, очень хочется внуков, продолжения вашего рода. Просто удивительно, что малообеспеченные рожают одного за другим, а тут двое укомплектованных, которые могли бы родить хорошего ребенка и всем его обеспечить- взвешенно отказываются( Желаю вас счастья при любом раскладе!
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Сама дивуюсь, що мені пощастило так з ним) Познайомились банально, в магазині Метро. Він високий і я попросила його мені дістати крупу з глибини верхньої полиці. Потім на парковці він підійшов до мене і запропонував випити кави ) с тих пір все почалося) З приводу контрацепції, то наразі у мене в руці гормональний імплант. Він малесенький і я його не відчуваю. Мене влаштовує. До цього користувалися презервативами.
Любвиобильный бот• 14 июня 2022
Ответ дляУточка
Интересно) Я зашоренная, точно бы не просила помощи)
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Щиро Вам дякую за теплі слова! Ми розуміємо зо могли би в достатку ростити дітей, тому допомагаємо одному дитячому будинку і декільком притулкам для тварин. До війни їздили туди і особисто.
автор Уточка • 14 июня 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Ой я помітила, що взагалі чоловікам завжди приємно допомогти. Вони такі одразу розправляються плечі і почувають себе сильними і все в такому дусі) завжди прошу про допомогу, якщо сама не можу впоратись і сама пропоную допомогу , коли бачу що вона би не завадила)