Дівчата, розкрила мороженку, мене ж не підводить зір, її хтось їв?
Ответ дляIra759
Хтось на виробництві попробував? )))
Якщо серйозно, думаю просто випадково така форма утворилась.
) От та наче і пофіг, але нащо? Я не можу уявити, чтоб працівник виробництва кусав морозиво, наче йому це і не треба, може реально хтось з дітей куснув через упаковку.
Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляviki00
Конечно это АТБ виновато....
Как Вы себе это представляете? Понятно что на производстве кто-то откусил.
Святий атб ніколи ні в чому не винен!Ні в курці з паразитами, ні в круасанах з хімією( це тільки те, про що трубили на всю країну), ні в розбавленому алкоголі, і в гівні, яке продають
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Какой то дурак куснул через упаковку, откушенная часть потом ещё растаяла частично и прилипла сбоку, слева
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Нє, у нас нормальний атб) Едине, що курку і рибу я там не купую, бо знаю де дешевше і кращий вибір, вле все інше було нормальним.
Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Так вони з вигляду всі нормальні.А продукція гівно
Апель-синка• 14 июня 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так не покупайте в АТБ их говно )))
Вероника-2014• 14 июня 2022
Ответ дляdiana2201
Да, следы от зубов
А как такое может быть, если оно в упаковке ?
До упаковки упаковщик не удержался
Апель-синка• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
та сам АТБ норм) У нас друзі приїдили в гості і здивувались помідоркам чері, бо у них на районі ціна 80+, а в нашому атб 65 чи щось приблизно так.
та я не Вам, а обличительнице, что в АТБ круасаны химозные, алкоголь разбодяженый и прочее говно.
которое они упорно продолжают там покупать.
Natalia Salkova• 14 июня 2022
Ответ дляtarasyla
Миллениум всегда был мылом. Попробуйте их шоколад из любого магазина.
Я заказывала на Розетке, было вкусное, а это прям ужас ужас.
Ответ дляNatalia Salkova
Купила я на днях в АТБ шоколад Милениюм типа по акции за 30грн. с цельным фундуком. Какой ужас, мило, мылом. Я вообще не знаю зачем они бодяжат такой ужас. явно договорняки с самой фабрикой.
Это вкусный шоколад, один из лучших там.
Просто вы зажрались уже
Ответ дляIrina7926
Колись чоловік працював на розвозці морозива. Розповідав, що був скандальний випадок, коли на виробництві працівники вирішили пожартувати і на Каштан одягнули презерватив. Людина, яка купила це морозиво добилася, що звільнили всю зміну.
Ну такий собі жарт, чесно кажучи. І звільнення зміни було 100 % в інтересах виробника.
Добрая свекровь• 14 июня 2022
Ответ дляIrina7926
И правильно сделал. Что это за извращённое чувство юмора? Кому такое в голову могло прийти, то вполне возможно, что и использованный могли натянуть. Ещё и штрафом хорошим вздючить всех надо было в придачу к увольнению
Rikitikitavi_2022• 14 июня 2022
Автор, ніхто нічого не кусав, то просто упаковка прилипла коли воно розтануло, а потім відірвалося від вакууму при транспортировці, і такий слід залишило, не фантазуйте) От знайдете лапку таргана десь - пишіть, ми заб ємо їх камінням за таке)
Ответ дляRikitikitavi_2022
Тільки хотіла написати:)
Технічно неможливо вкусити морозиво, коли воно йде по лінії. А враховуючи, як в АТБ приймають товар, і те морозиво у спеку могло лежати у ящику на складі, то воно ще у норм формі)))
Ответ дляRikitikitavi_2022
То я ж тому і спитала, просто такого ніколи не бачила раніше)
Ответ дляRikitikitavi_2022
лапку... я колись цілого знайшла в макаронах в санаторії.
Rikitikitavi_2022• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
ні та ви все правильно написали, з вас добра мама та людина виходить, бо я наприклад зіжру все і навіть не подивлюся, там може і тарган бути, я і не помічу)
Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляАпель-синка
Хто вам сказав, що я там купую?
Я там всього кілька разів купувала, мені і в голову не могло прийти, що вони розбавляють алкоголь.А про інше я чула з новин.А що, ваш святий гівномаркет образили, і у вас підгорає?
Морозиво вкушене не через упаковку, а вкусили саме морозиво. Через упаковку укус таким не буде. Спрогнозуйте відбиток зубів холодного морозива через упаковку, просто буде відломлено, але не дасть такого явного відбитку. Ви дивились передачі - перевірки заводів? Писати на завод. Я раніше працювала виговлювачем морозива.