Чаюри• 14 июня 2022

Мороженка, мене ж не підводить зір?

Дівчата, розкрила мороженку, мене ж не підводить зір, її хтось їв?
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляIra759
Хтось на виробництві попробував? )))

Якщо серйозно, думаю просто випадково така форма утворилась.
) От та наче і пофіг, але нащо? Я не можу уявити, чтоб працівник виробництва кусав морозиво, наче йому це і не треба, може реально хтось з дітей куснув через упаковку.

Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляviki00
Конечно это АТБ виновато....
Как Вы себе это представляете? Понятно что на производстве кто-то откусил.
Святий атб ніколи ні в чому не винен!Ні в курці з паразитами, ні в круасанах з хімією( це тільки те, про що трубили на всю країну), ні в розбавленому алкоголі, і в гівні, яке продають
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Какой то дурак куснул через упаковку, откушенная часть потом ещё растаяла частично и прилипла сбоку, слева
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Нє, у нас нормальний атб) Едине, що курку і рибу я там не купую, бо знаю де дешевше і кращий вибір, вле все інше було нормальним.
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Там така купа була цих стаканів, а пощастило саме нам. Не піду заново, нехай терпить до вечора.
Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Так вони з вигляду всі нормальні.А продукція гівно
Апель-синка• 14 июня 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так не покупайте в АТБ их говно )))
manik84• 14 июня 2022
Ответ дляPavelolka
Может кто-то пытался упаковку прокусить?
Я теж подумала, що через упаковку гризнув хтось)
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляАпель-синка
Так не покупайте в АТБ их говно )))
та сам АТБ норм) У нас друзі приїдили в гості і здивувались помідоркам чері, бо у них на районі ціна 80+, а в нашому атб 65 чи щось приблизно так.

Вероника-2014• 14 июня 2022
Ответ дляdiana2201
Да, следы от зубов
А как такое может быть, если оно в упаковке ?
До упаковки упаковщик не удержался
Апель-синка• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
та я не Вам, а обличительнице, что в АТБ круасаны химозные, алкоголь разбодяженый и прочее говно.
которое они упорно продолжают там покупать.
Carin• 14 июня 2022
Ответ дляdiana2201
Да, следы от зубов
упаковщица не удержалась )
Natalia Salkova• 14 июня 2022
Ответ дляtarasyla
Миллениум всегда был мылом. Попробуйте их шоколад из любого магазина.
Я заказывала на Розетке, было вкусное, а это прям ужас ужас.
Irina7926• 14 июня 2022
Колись чоловік працював на розвозці морозива. Розповідав, що був скандальний випадок, коли на виробництві працівники вирішили пожартувати і на Каштан одягнули презерватив. Людина, яка купила це морозиво добилася, що звільнили всю зміну.
Юля Неюля• 14 июня 2022
Ответ дляNatalia Salkova
Купила я на днях в АТБ шоколад Милениюм типа по акции за 30грн. с цельным фундуком. Какой ужас, мило, мылом. Я вообще не знаю зачем они бодяжат такой ужас. явно договорняки с самой фабрикой.
Это вкусный шоколад, один из лучших там.
Просто вы зажрались уже
Heksa• 14 июня 2022
Ответ дляIrina7926
Ну такий собі жарт, чесно кажучи. І звільнення зміни було 100 % в інтересах виробника.
ЧаЧаЧа• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Як Ви з сином? Не виїжджали з міста?
Добрая свекровь• 14 июня 2022
Ответ дляIrina7926
И правильно сделал. Что это за извращённое чувство юмора? Кому такое в голову могло прийти, то вполне возможно, что и использованный могли натянуть. Ещё и штрафом хорошим вздючить всех надо было в придачу к увольнению
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Як Ви з сином? Не виїжджали з міста?
Не) наче й жити можна, якби не оті ракети з 11ї вечора, з дівчатами в чаті вже й не лягаємо допоки не відпадають всі ті бєлгородські подарунки.

Rikitikitavi_2022• 14 июня 2022
Автор, ніхто нічого не кусав, то просто упаковка прилипла коли воно розтануло, а потім відірвалося від вакууму при транспортировці, і такий слід залишило, не фантазуйте) От знайдете лапку таргана десь - пишіть, ми заб ємо їх камінням за таке)
Zelenkа• 14 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Тільки хотіла написати:)

Технічно неможливо вкусити морозиво, коли воно йде по лінії. А враховуючи, як в АТБ приймають товар, і те морозиво у спеку могло лежати у ящику на складі, то воно ще у норм формі)))
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
То я ж тому і спитала, просто такого ніколи не бачила раніше)
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
лапку... я колись цілого знайшла в макаронах в санаторії.
Rikitikitavi_2022• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
ні та ви все правильно написали, з вас добра мама та людина виходить, бо я наприклад зіжру все і навіть не подивлюся, там може і тарган бути, я і не помічу)
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Бабуся казали колись, все перевариться)))
Наша_русофобія_недостатня• 14 июня 2022
Ответ дляАпель-синка
Хто вам сказав, що я там купую?
Я там всього кілька разів купувала, мені і в голову не могло прийти, що вони розбавляють алкоголь.А про інше я чула з новин.А що, ваш святий гівномаркет образили, і у вас підгорає?
Тanan• 14 июня 2022
Морозиво вкушене не через упаковку, а вкусили саме морозиво. Через упаковку укус таким не буде. Спрогнозуйте відбиток зубів холодного морозива через упаковку, просто буде відломлено, але не дасть такого явного відбитку. Ви дивились передачі - перевірки заводів? Писати на завод. Я раніше працювала виговлювачем морозива.
Zelenkа• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
А я в десерті в Челентано під збитими вершками)
meatlug• 14 июня 2022
Та прям снаружи, по упаковке, кто-то куснул.
Дурачился.
У меня в юности такие знакомые были: любили пальцами раздавить мороженое в хк, разломать внутри упаковки. Дурь в голову била.
А дурь - она ж неизбывная.
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляZelenkа
То подбали про КБЖУ, одразу і вуглі, і білки)