Дівчата, розкрила мороженку, мене ж не підводить зір, її хтось їв?
Ksenia-e9d7• 14 июня 2022
Ответ дляditunka
Часто беру мороженое в АТБ, там такой товарооборот, что не успевает залежаться, по крайней мере в нашем АТБ всегда большой выбор и свежее
Мне в студенчестве пришлось поработать в этом концлагере, то летом да, берут. А зимой-весной залеживалось
Ответ дляNatalia Salkova
Купила я на днях в АТБ шоколад Милениюм типа по акции за 30грн. с цельным фундуком. Какой ужас, мило, мылом. Я вообще не знаю зачем они бодяжат такой ужас. явно договорняки с самой фабрикой.
Вы серьёзно? Ну, какой договорняк с фабрикой? Как Вы себе это представляете?
Клариссимо• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Так, то з АТБ, виходить, не я перша так попала?
Я бачила як дід в АТБ масло вершкове облизував, коли воно ще не в морозильній камері лежало, а на полицях холодильника
Ответ дляКлариссимо
Блін((( добре що ми вершкове не їмо, тільки рослинну олію, я от зараз сиджу і думаю, що ще можна облизати в магазині, бо я навіть в школі не могла пити з одної пляшки чи кусати від яблука.
А мій син купив морозиво в таких різнокольорових крихтах. Чую, плюється і кричить ФУ! Я ж зразу давай робить зауваження, бо не дозволяю на їжу казати фу. А він каже, шо воно гірке. Відкусила і теж як давай плюватися. Люди добрі, це неможливо. Ропа, просто ропа, настільки солоне, що аж гірке, аж язик треба мити. Дуже гидотний смак, а пахне ванількою, все ок. В нас склалося таке враження, що замість цукру шугонули солі, бо смак от саме як від великої концентрації солі, як полоскання для горла робиш з сіллю і содою. Це капець
Natalia Salkova• 15 июня 2022
Ответ дляЮля Неюля
Это вкусный шоколад, один из лучших там.
Просто вы зажрались уже
Вам самой не смешно от написанного? Я писала выше что заказівала на Розетке, он был очень вкусный, купила в АТБ говно мыльное.