Чаюри• 14 июня 2022

Мороженка, мене ж не підводить зір?

Дівчата, розкрила мороженку, мене ж не підводить зір, її хтось їв?
Zelenkа• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
То подбали про КБЖУ, одразу і вуглі, і білки)
І в якості вибачення подарували піцу)

Ksenia-e9d7• 14 июня 2022
Ответ дляditunka
Часто беру мороженое в АТБ, там такой товарооборот, что не успевает залежаться, по крайней мере в нашем АТБ всегда большой выбор и свежее
Мне в студенчестве пришлось поработать в этом концлагере, то летом да, берут. А зимой-весной залеживалось
Lelena80• 14 июня 2022
Ответ дляNatalia Salkova
Купила я на днях в АТБ шоколад Милениюм типа по акции за 30грн. с цельным фундуком. Какой ужас, мило, мылом. Я вообще не знаю зачем они бодяжат такой ужас. явно договорняки с самой фабрикой.
Вы серьёзно? Ну, какой договорняк с фабрикой? Как Вы себе это представляете?
ku4eravaku4erava• 14 июня 2022
И думаю ел ваш ребенок...может через упаковку кусал?
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Мой ребенок это мороженое даже в руках не держал. Он его показал через витрину, я его положила в пакет, принесла домой и раскрыла.
Клариссимо• 14 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Так, то з АТБ, виходить, не я перша так попала?
Я бачила як дід в АТБ масло вершкове облизував, коли воно ще не в морозильній камері лежало, а на полицях холодильника
автор Чаюри • 14 июня 2022
Ответ дляКлариссимо
Блін((( добре що ми вершкове не їмо, тільки рослинну олію, я от зараз сиджу і думаю, що ще можна облизати в магазині, бо я навіть в школі не могла пити з одної пляшки чи кусати від яблука.
Thatsme• 14 июня 2022
А мій син купив морозиво в таких різнокольорових крихтах. Чую, плюється і кричить ФУ! Я ж зразу давай робить зауваження, бо не дозволяю на їжу казати фу. А він каже, шо воно гірке. Відкусила і теж як давай плюватися. Люди добрі, це неможливо. Ропа, просто ропа, настільки солоне, що аж гірке, аж язик треба мити. Дуже гидотний смак, а пахне ванількою, все ок. В нас склалося таке враження, що замість цукру шугонули солі, бо смак от саме як від великої концентрації солі, як полоскання для горла робиш з сіллю і содою. Це капець
Thatsme• 14 июня 2022
По вашому фото, звичайно, схоже на укус, зуби наче видно, але чому посередині така дивна перетинка, хіба коли кусаєш, так може получитись...

Natalia Salkova• 15 июня 2022
Ответ дляЮля Неюля
Это вкусный шоколад, один из лучших там.
Просто вы зажрались уже
Вам самой не смешно от написанного? Я писала выше что заказівала на Розетке, он был очень вкусный, купила в АТБ говно мыльное.