Повелительница лампочек• 14 июня 2022
путин в коме
Джерела у розвідці: Путін впав у кому після невдалої операції, у Кремлі терміново розробляють сценарій передачі влади.
Про це OBOZREVATEL стало відомо із джерел у розвідці. Наразі президент нібито перебуває у реанімації, де його життєдіяльність підтримують за допомогою систем штучного життєзабезпечення.
За наявними даними, у Путіна проявилися всі ознаки пригнічення рефлексів стовбура головного мозку, його організм не реагує на біль.
Глава РФ перебуває у стані деструктивної коми, передають джерела у розвідці.
Повелительница лампочек
• 14 июня 2022
Ответ дляFinetouch
То рак, то ещё что-то, теперь кома…
Ну так из-за неудачной операции же
Форточка с диоптриями• 14 июня 2022
Хочется верить, но не верится. Ну если и помрёт... Там двойников на двадцать лет хватит
Сыро_Ежка• 14 июня 2022
Хуйло 12 июня был на ногах среди народа.
Жириновского 10 раз хоронили, а он ещё год прожил
Повелительница лампочек
• 14 июня 2022
Ответ дляE-ducate
Що, знову?
Ну по тому же сценарию что и жирик
Повелительница лампочек
• 14 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Было бы хорошо, но я не верю
А я верю.