Зам Ам• 14 июня 2022

После родов очень сильно много жира на животе

После родов набрала резко 10 кг. Вот, как пришло молоко, так и начала набирать.
Рацион практически не менялся...
От этого жира очень чувствую себя некомфортно. Устаю быстро.
Нужны советы...
Пенек Возмездия• 14 июня 2022
Роди ні при чому .ви просто їсте багато .

Блoшка-матрешка• 15 июня 2022
В мене після двох кесеревих живіт аж бісить, щей як різали ніби в один бік все відіпхали, так і живіт наперекіс😢 як лікувала защемлення в спині, ветербуролог сказав, що це на завжди 😭
Тетя из министерства• 15 июня 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Чесно? Роли ні до чого? От навіщо, ще й з такою впевненістю стверджувати те,про що ви не знаєте? Вагітність дуже сприяє набору ваги, я як мама двох дітей це знаю . І чим старше жінка,тим гірше потім позбуватись цих кг.