В каждой бочке...• 15 июня 2022

Електро епіляція. Варто?

Ціна на електро епіляцію +- така як і лазер. З того ,що читала ,то електро то назавжди з першого разу. Може хтось робив?
Сумніви є, бо чого ж тоді всі роблять лазер?
{СоJIнТсЕ}• 15 июня 2022
Мене теж цікавить, читала багато, але з моїх знайомих ніхто не робив.

МощныйШива• 15 июня 2022
З первого разу нічого не буде
Да Щас же• 15 июня 2022
Писали что очень долго, больно и дорого, но оно этого стоит
Контрольница• 15 июня 2022
Робила я на обличчі.
Особливість в тому, що за 1 раз все не видалите. Волосинки на різній стадії свого розвитку , за 1 раз видаляються не всі, все одно кілька разів тре ходити, але з кожним разом все менше волохні.
Секретница• 15 июня 2022
Дуже боляче навіть зі знеболюючим кремом
Контрольница• 15 июня 2022
Є волосини що ще сидять в шкірі то ви їх не видалите ел.епіл.
Є волосини, котрі вже відмирають, капсула суха, тож навіть якщо її вдарили струмом то їй це до лампочки. Вона буде відростати.
Є волосини що ,,цвітуть і пахнуть,, капсула жива, то ж вони видаляються назавжди.
мистерЛяпсус• 15 июня 2022
Варто, але довго. Зробила собі пахви, почала голені. Під пахвами вже 4 роки нічого нема

мистерЛяпсус• 15 июня 2022
Ответ дляКонтрольница
Тому треба кожну зону кілька разів проходити. Я пахви півтора року щомісяця проходила, і 4 роки забула про волосся там
Бабка-ежика• 15 июня 2022
Я сделала пока одну процедуру. За один сеанс все волоски не удаляют, потому что это травматично. После у меня в местах удаленных волосков в течении 3 недель постоянно появлялись болючие прыщи. В некоторых местах, где удалили, волоски выросли опять. На днях пойду на вторую процедуру. По поводу боли, мне совсем не больно было.
Контрольница• 15 июня 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Так.
мистерЛяпсус• 15 июня 2022
Ответ дляБабка-ежика
І ще будуть. Про пришли не знаю, у мене не було
Lapushka777• 15 июня 2022
Электро удаляет навсегда, но есть но: больно, очень долго сама процедура идёт (голени часа 3-4, к примеру), дорого и многие мастера работают в холостую (просто дергают волоски, без импульса) чтобы вы побольше к ним ходили и несли свои денежки.
мистерЛяпсус• 15 июня 2022
Ответ дляLapushka777
І таке чула, але ж струм трошечки відчувається шкірою. Час процедури залежить від кількості волосся. У мене пахви мохнаті були, капець. Ноги полулисі. Тому дві години на дві ноги вистачало. Жаль, довелось перерватись, зробила лише 2 процедури
Lapushka777• 15 июня 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Да, вы конечно услышите нажатие на педаль и может что-то почувствуете, но не факт, что импульс был сделан в саму луковицу. Не берусь за всех говорить, есть и порядочные мастера, но немало и тех, кто на такие уловки идёт (
мистерЛяпсус• 15 июня 2022
Ответ дляLapushka777
Хм, ви праві. Ну, тоді я сміливо можу рекомендувати свою косметолога у Дніпрі, тому що мої пахви зараз лисі та голі, як у доньки восьмирічної))))
Lapushka777• 15 июня 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Круто, мастер молодец 👍🏻
Dark Angel• 15 июня 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Простите, я из Днепра. Можно название клиники или фамилию мастера, у кого Вы делали. Сама задумываюсь над этим вопросом. Спасибо.