Знімала гроші з карти Монобанку у банкоматі ПриватБанку,сума стрималася, гроші не видав.Приват сказав,що питання не до них.Монобанк написує, що 60 днів буде вирішувати,бо гроші списано.Як можна пришвидшити цей процес,була списана сума мого місячного утримання і двох дітей?Скаргу в Приват банк писати чи Моно чи що робити.Порадьте будь ласка
Не допоможе нічого, бо така процедура. Коли інкасують банкомат привату, тоді і виявиться у них лишні кошти. Туді вже вони підуть на возврат. Але це меньше 60 днів, може вам сказали до 60 днів? Все залежить від інкасування банкомату приват. Вони бистро ставять гроші на повернення, в той же день. А от Моно під питанням, як бистро зарахують..
Ответ дляYana_pl
Приват банк була інкасацію в той самий день,я точно дізналася