Як ви годуєте дитину у дорозі?в кафе?в іншому місті?
Сину вже 6 місяців, грудне вигодовування +прикорм, баночки.
Хочу бути більш мобільною, в плані пересування, але не можу уявити як годувати дитину наприкла в поїзді чи у кафе.
Зазвичай я грію баночку і даю на обід. Але якщо в цей час ми в дорозі або просто не вдома, де немає де підігріти? Як бути? Поділіться будьласка досвідом.
Кидстаффовка• 16 июня 2022
Обязательно греть? Никакие яблочные пюре не годятся? Дорога на то и дорога, чтобы максимально себе упростить жизнь. Что вы там подогреете в той дороге...
В поезде максимум кипятка взять и внем развести,что там нужно. Не забывай е себе голову лишними проблемами
УраганнаЯ• 16 июня 2022
А в дороге кормить грудью, а прикорм выдать когда доедете не вариант?
Зачем банки греть? Комнатная температура чем не устраивает? Или Вы воду подогревает?
Бауди на ауди• 16 июня 2022
Я наче в дорозі нічого не гріла. Просто кімнатної температури давала. Але то було 6 років тому, не пам´ятаю точно
Як варіант, можете придбати термоконтейнер для їжі і нагрівати вдома до прийнятної температури
Свисток ля-минор• 16 июня 2022
Я підігрівала за допомогою соляної грілки. Там пружина переламується, йде хімічна реакція і грілка нагрівається до 40 градусів, якщо не помиляюсь. Я загортала пляшечку в грілку і вона нагрівалася. Баночку теж можна. Але доні вже майже 17 років, не знаю чи продаються зараз такі грілки. Час
Ответ дляБауди на ауди
О, дуже дякую! Термоконтейнер це гарна ідея!
Кидстаффовка• 16 июня 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Термогрелки. Продаются, два года тому были, сейчас? Многое поменялось, да
Плакулька• 16 июня 2022
Сирочок не потрібно підігрівати, як варіант. А, взагалі, влітку то не страшно, їжа не буде холодною
Домашка• 16 июня 2022
Ой, нещодавно були в кафе з компанією.Там була дитина,як і моя- 8 міс.Так ось мама та з тими баночками, скляночками, шматочками зі столу і тд. Я же не парилась. Вдома прикорм дала ,в кафе суміш,хлібчик погризти(і то донька побабляла його і лягла спати),та і все.Тим паче в такому віці не всі діти добре їдять прикорм. Моя плюється,випльовує багато чого, то нащо той цирк в кафе треба?
В дорозі їхали добу. Но дитина весь час майже спала. З прикрому- печиво давала,хлібці,пюре брала,але вроді не їла. З собою термос, так робила суміш. Та і все. Ніяких проблем))
західний_діалект• 16 июня 2022
Ничего не грела никогда.
Дома пюрешки сама делала.
На отдыхе просто давала пюрешки из баночек, не разогревая, все ок было.
Дома пюрешки сама делала.
ГейСюда• 16 июня 2022
В 6 месяцев прикорм по схеме 1раз в день, несколько ложек, вообще проблемы не вижу
Плакат с автографом зимы• 16 июня 2022
Я и дома никогда не грела баночки. Даже в голову не приходило. Блин. Теперь весь день буду думать об этом.
ША все! я пришла• 16 июня 2022
Я вот такой суп покупала, это целая порция, мой сьедал, только это было не в 6 месяцев. Сидим в кафе, себе еду взяли, малому банку супа скормила. В 6 месяцев об этом не заморачивалась, мой на ив был, бутылку дала и забыла, при том, что прикорм у него был с 4-х и в 6 месяцев он уже мог вместо одного кормления смесью порцию прикорма съесть.