Привіт
Тато знайшов в лісі совеня, читали що вони можуть бути під кушами і матір їх прилітає годує і таке буває
Але є одне але, у цього що він зайшов було відломане крило, висіло на волоску, кістки повилазили
Тому злетіти наврядчи зможе цей птах вже
Взяли додому, завезли в вет клініку відрізали лишнє і приїхали додому
Вичитала вже що то сич хатній
Посадили поки в клітку, поставили води
Підкажіть , можливо хтось може порадити куди можна віддати , чим годувати поки птах у нас..
дуже шкода його, не розуміємо що робити..
сумбур вийшов, рада буду порадам
Вичитала вже що то сич хатній
Посадили поки в клітку, поставили води
сумбур вийшов, рада буду порадам
World Shop• 16 июня 2022
Ответ дляolga_ran
Немає ніби
Ми живемо в районному центрі, Хмельницька область
в Хмельницком в парке есть живой уголок ,может туда его возьмут