очки_ннадо• 17 июня 2022
Завдання з англійської мови. Допоможіть
Що тут потрібно вставити?
Розавенная• 17 июня 2022
очки_ннадо
• 17 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Have got (або has got - якщо слово стоїть перед він/вона/воно)
Be - в різних формах
Щиро дякую
Розавенная• 17 июня 2022
To be - в різних формах вживається:
I -am
You -are
He, she, it - is
They - are
We - are
I -am
You -are
He, she, it - is
They - are
We - are
Всех в сад• 17 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Be - в різних формах
Браво!
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Be - в різних формах
Ви думаєте, що допомогли автору? А насправді зробили ведмежу послугу
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Be - в різних формах
Фото було зайвим
Бойцовская• 17 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Be - в різних формах
Мені, точно допомогли) Я переписала, і тепер тренуюся. І з прикладом зрозуміло. Дуже дякую!
СтелькаОТединицы• 17 июня 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не перебільшуйте). Я вчила франц мову, дитина вчить англ. Зараз довелося її водити до репетитора і, ’волей судеб’ англ мову вчу і я, бо як я можу вчити з нею дз нічого не розуміючи?) Ну, ось я скажу ’Порахуй 1-12 і назад’, то мені теж треба знати ті цифри, щоб розуміти чи правильно і поправити за потреби.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 июня 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я не перебільшую. Треба пояснювати як робити, а не зробити замість. Це стосується будь чого і будь якого предмету. А так чому автор навчиться? Переписала і забула, замість допетрати самій.