Добрий ранок!
Дівчата, допоможіть, будь ласка, ніяк не можу зрозуміти як краще зробити: в мене получається міграція Україна-Англія через Польщу. Коли закінчиться 90 днів безвіза, що я маю з цим робити?
Ответ дляtropik485
Ще не використала повністю, але так, саме так і хочу.
Маршрут туда й обратно
якщо у вас хоча б один день безвізу буде в запасі, то проблем не буде.
Проблеми лише в тому випадку, коли немає наявних днів безвізу, так як тоді пропуск на розсуд прикордонника( тут все від удачі, бо когось пропускають, когось-ні)
Ответ дляksena555
Питання в тому, що це в мене постійний рух, скажімо так. Щомісячний. Тобто місяць в Англії, 1-5 днів в Польщі, тиждень-два-три в Україні і обратно в Польщу та Англію. В мене на разі немає де проживати 3місяці підряд, щоб безвіз оновився.
Тому поки я в Україні я хочу зробити візу. Я звонила у візовий центр у Львові. Вони роблять зараз лише робочі і студентські візи. Але робоча віза , як мені сказали-одноразова. Тобто заплатити треьа близько 6 тисяч гривень, а в´їхати по ній можна лише 1 раз. Це дуже дорого. По суті мені потрібна транзитна віза , але її зараз чомусь не відкривають ( так сказали у візовому центрі).
Тому я й питаю, як вирішують ці питання інші люди..
Ответ дляtropik485
у мене вже багато років відкриті робочі візи, вони не є одноразовими,ви неправильно зрозуміли.
При заповненні анкети вказується відмітка кількість перетину кордону-багато
Ответ дляksena555
Може то дійсно я неправильно зрозуміла..
Було б добре якщо так))
Дякую Вам велике!
Було б добре якщо так))
Дякую Вам велике!
Ответ дляtropik485
Було б добре якщо так))
Дякую Вам велике!
Було б добре якщо так))
Дякую Вам велике!
будь ласка)
головне з собою завжди возити документ( oświadczenie, zezwolenie), на основі якого була відкрита робоча віза і щоб не було анульованим роботодавцем, бо на цьому багато попадають