Мао_Мяо• Изменено 17 июня 2022
Цивільний хлопець постійно б´є посуд. Що робити?
Живу з хлопцем у цивільному шлюбі вже 2 місяці. Як людина він хороший, але є один мінус. Він дуже часто б´є посуд. Робить це не спеціально, просто дуже неуважний. Я вже не знаю що робити, мені набридло купувати нові чашки і миски. Ми живемо на зйомній квартирі, сьогодні він побив миску яку нам хазяйка залишила, дозволила користуватися. Тепер доведеться нову відкупляти.
Я не знаю як вирішити цю проблему. Вже навіть була думка відмовитися взагалі від кармічного посуду і купити все пластмасове. Але кажуть що в пластмасу не можна наливати гаряче бо вона буде плавитись і виділяти шкідливі речовини.
Є ще варіант купити залізний посуд. Але якщо потім звати до себе гостей то залізний посуд на столі це буде якось дивно. У мене взагалі залізний посуд асоціюється з якоюсь тюрьмою.
З одноразового посуду істи теж не варіант.
Що робити в такій ситуації?
Добрый Йиннот• 17 июня 2022
У него либо с координацией плохо, либо он вас дрессирует.
Мол, давай, дорогая, хозяйничай на кухне сама.
Он как с другими предметами взаимодействует? Если бьётся только посуда - чмошник-манипулятор, скорее всего.
Неновая почта• 17 июня 2022
Люминарк из старой серии, коричневые прозрачые сервизы были. Я не знаю как его разбить. Он зараза навечно наш. Даже на плитку падал и живой