Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, як перерахувати кошти на рахунок в Польшу?
Ответ дляOllka
Если на номер карты - точно так же, но комиссия больше.
Я перевожу сыну - с 5 тыс 100 грн комиссия, с 10 тыс 200 грн. Т.е. 2%.
А он уже переводит на счёт хозяину квартиры. Именно на счёт, а не на карту.
В Привате сказали, что я тоже могу, но так намного дороже выйдет
Мені потрібно перевести на польський рахунок, нічого не виходить
Ответ дляOllka
Мені теж потрібно перевести кошти за бронювання житла, але не вийшло