Умничка-помощничка• 18 июня 2022

Який карниз зараз купують під штори? Спасибі за поради!

Стеля не натяжна.
Уси-пуськи• 18 июня 2022
2. Потолочный

Уси-пуськи• 18 июня 2022
Комната такая маленькая. И два дивана
_Alekssandra_• 18 июня 2022
Ох, тих карнізів зараз багато. А що Вам подобається?
Я на стару квартиру купляла із якогось металу. Можна було обрати деталі, якими карніз закінчувався, різні гарні. Колір металу також обирала.
Зараз в мене лише один карніз, на кухні, пристельовий. Також для них є такі стрічки різні. Гарно і зручно.
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Комната такая маленькая. И два дивана
Кімната ширша, ніж може видатися, перед ліжком виступ і до дверей ще багато міста. Двох диванів немає, ліжко і диванчик-лофт.
vinika• 18 июня 2022
Ф.2
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ для_Alekssandra_
Мені подобається щось мінімалістичне, але я не впевнена, що на фото 2, наприклад, це не для натяжної стелі.
КокошинЭль• 18 июня 2022
Помню вашу комнату, шторы выбрали ? Карниз второй, потолочный
Уси-пуськи• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Это обычный потолочный карниз. У меня такие дома
КокошинЭль• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
У меня такой был, это не для натяжного потолка

Уси-пуськи• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну вам широко. Мне капец какая махонькая. Диван бы убрала. А то дышать нечем
гражданинГрубиян• 18 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
То в себе і прибирайте, автор же не Вам кімнату облаштовує
Уси-пуськи• 18 июня 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Конечно конечно. Только сам бедный и карниз не может подобрать
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Вам ф1, где боковушка есть. Он симпотичнее будет смотреться в Вашем случае. Скроет верх штор с бегунками.

Я сейчас снимаю. Тут есть оба Ваши варианта :) смотрите как оно
shisha_kate• 18 июня 2022
У нас как на втором фото, но подшторник на потолке
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Хай буде. Але там після дивану ще багато пустого місця, дивно було б, якби стояло тільки ліжко і пуста кімната, перед диванчиком комод з телевізором, дуже зручно. Зараз подивилась в техпаспорт, довжина 5,7, це не мало, ширина 2,8. Після ліжка ще до 4 м довжини залишається, вони ж не можуть бути просто пусті і сісти немає де.
Амарилис• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Обидва можуть бути для любої стелі. Другий потрібно чимось декорувати, інакше у Вас над головою буде висіти функціональний кусок пластику, а не предмет інтерьєру, або ховати в спеціальну нішу, якої в Вас нема. Перший не потребує декорування, але трошки застарілий. Якщо обирати саме з цих, то перший. Трубчаті металеві карнизи гарно виглядають, але також мають свої нюанси, штори з люверсами найти ще той гембель, а в індивідуальному виконанні вони найдорожчі.
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Вы просто слишком близко диванчик к кровати сдвинули. У Вас пространство позволяло разбить красиво комнату на зоны. А Вы в кучу все сложили. По этому некоторым кажется что места мало и ты.ды.
Уси-пуськи• 18 июня 2022
Ответ дляБабушка мороз
Комната длинная и узкая. Неправильно расставили. Ну не всем дано. Главное карниз. Это просто спальня или вся квартира?
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Так и я о том, что можно было по другому расставить )
Про ’всю квартиру’ не в курсе, я не Автор

Радуга-дуга• 18 июня 2022
Ответ дляБабушка мороз

Подскажите пожалуйста фото 2, у вас это 2 вариант у автора? Спасибо
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ дляБабушка мороз
Його неважно відсунути, в принципі, ми ще там не живемо.
Пугачиха• 18 июня 2022
Фото 1 конечно. Это для обычного потолка ненатяжного.
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Фото 2 это 1 вариант автора. Потолочный карниз с боковушкой. Только у меня другая модель какая то по моему... Гуглить надо, не я покупала )
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Так с диваном нужно двигать и комод с телевизором. А под телевизор разводка уже ж есть? Или Вы оставите провода висеть, если что?
Просто звязда• 18 июня 2022
Фото 2 это скрытый карниз, его в нишу вешают, когда шторы как из потолка идут визуально
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ дляБабушка мороз
Не висітимуть.
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Погуглила. На карниз без уголка (который обычно в нишу прячут) можно докупить такой угол. Бленда называется. Есть готовые карнизы с блендой, а есть отдельно бленда
Настасья Пицун• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну якщо вам зручно, то хай

Ви правда дивитесь телевізор не з ліжка, а з дивана?

А диван може стати збірником речей
Бабушка мороз• 18 июня 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Не висітимуть.
Ну смотрите ) с карнизом определились? ) оба карниза потолочные. Просто второй нужно в короб прятать или декорировать. А первый просто прикрутить и пользоваться. Я выше фотки скинула как оба смотряться
автор Умничка-помощничка • 18 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Не всім дано бути в гармонії з собою і світом і не транслювати агресію довкола себе. Не всім дано не бути в такому зламаному стані, що відчувати потребу принижувати незнайомих людей.