Эт вернячОк• 18 июня 2022

Есть тут юристы? Просмотр телефона

Я ВПО, на соседней улице к знакомой уже приходили из военкомата, смотрели у всех членлв семьи телефоны, даже у детей. Для меня это унизительно. Ничего военного и политического у меня в группах нет. Разве имеют право?
Конфет04ка• 18 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Я всі повідомлення свої з початку повномасштабного вторгнення пишу українською, а не мовою окупанта, а розмовляла я завжди виключно державною мовою хоч і жила в російськомовному середовищі
Вижу у вас 2 темы, мартовская и апрельская год 2022. Не подскажете, когда вторглись, а то я календарь потеряла?

english book• 18 июня 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Ну конечно, сегодня в телефоне будут ковыряться, завтра обыски в домах делать книги на русском искать, а потом как у Бредбери «453 по Фаренгейту».
И главное - добропорядочные зомби будут радостно похлопывать и оправдывать подобные действия.
Оглянуться не успеем, как проснемся в тоталитарном государстве, если уже таким не стали.
Під час військового стану,таке робиться задля безпеки .Це треба розуміти.
Коли ми їздили в Запорізьку область,щоб вивезти родичів,то нам рекомендували не брати телефони з камерою взагалі.Або брати лише кнопкові.
З того боку таке саме.По дорозі,яка вела з Бородянки до Клавдієво під час оккпації,був блокпост .Там просто відбирали телефони,перевіряти було ніколи їм.Потім,те місце показували на фото в новинах.Там купа розчавлених телефонів на дорозі.Звичайно,ті що краще,вони забирали собі,інші розбивали,щоб не передали фото їх позицій і укріплень.
автор Эт вернячОк • 18 июня 2022
Ответ дляenglish book
Ну отобрать телефон а еловек без связи
english book• 18 июня 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Ну отобрать телефон а еловек без связи
Ну така тоді була ситуація.Тоді були колонни авто,які вибиралися звідти на Житомир.Постійно були обстріли.От на тому російському блокпосту відбирали телефони.Така була умова.Справа в тому,що в тих місцях не було інтернету і світла.Вони боялися,щоб місцеві,повернувшись не передавали фото нашим військовим.
Це все ж таки війна,і їм байдуже,що хтось там без зв´язку залишиться.Кнопкові не відбирали.Теж саме було,коли в Ірпені і Бучі виходили зеленими коридорами.Комусь пощастило сховати телефон,або підсунути старий,а комусь ні.