Valli-valli• 18 июня 2022

Які процедури ви відвідуєте?

Мама сказала , що я на себе багато трачу і на час війни не доречно ходити в салони. P.S в салони ходжу раз -два в місяць. Що ви робите і від чого відмовились на час війни? Я роблю кератин волосся, манікюр , педикюр, татуаж губ зробила в цьому місяці, + покраска, не стриглась давно.
Shipowner• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
)))ручка с пальчиком вверх,для тебя

Renata Ft• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
А яка ціна?
8300 .Teosyal
автор Valli-valli • 18 июня 2022
Ответ дляShipowner
)))ручка с пальчиком вверх,для тебя
Для вас. Ви замка і недалека особа. Ідіть в тему про війну і фантазуйте, тут для вас нічого нема.
автор Valli-valli • 18 июня 2022
Ответ дляRenata Ft
8300 .Teosyal
А в нас дешевше? Я в цьому не розбираюсь, це в гривнях?
Renata Ft• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Так это у нас в Украине ( Киев )
Shipowner• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Зато вы откровенно далёкая))
Не указывайте кому что и как делать
Тогда и с вами будут как с человеком)начните с мамы)))
kanni• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Рада за вас . Додому не плануєте? Як там опинились ?
Плануємо. Сьогодні рівно 3 місяці як ми тут. Тут безпечно, але відчуття ізоляції, діти безвилазно в гаджетах, в місцеву школу я їх не повела, бо румунська мова складна - не бачу сенсу, якщо не плануємо тут осісти. Всі вже втомилися і хочуть додому, за чоловіком / татом нашим скучили. Да і багато питань накопилося вдома. Хочемо в липні повернутися. Хоча у нас вдома немає двох стін, і я сильно нервую як це буде - що робити під час тривог. Ладно б сама - а то ж за дітей відповідаю.

Опинилися - через знайомих знайомих моїх колег, люди дійсно хотіли допомогти.
Дея Торис• 18 июня 2022
массаж лица и всего тела 1-2 р в неделю
крашу и стригу волосы раз в месяц
маникюр 3 р в месяц
Дарина Бережная• 18 июня 2022
Я тільки манікюр роблю. До 24.02 періодично на масаж ходила та з тренером у залі займалася.

UP DRESS• 18 июня 2022
ніякі, все роблю сама
Дарина Бережная• 18 июня 2022
Ответ дляДея Торис
массаж лица и всего тела 1-2 р в неделю
крашу и стригу волосы раз в месяц
маникюр 3 р в месяц
Ого) А чому так часто манікюр робите?)
Дея Торис• 18 июня 2022
Ответ дляДарина Бережная
Ого) А чому так часто манікюр робите?)
нравится
автор Valli-valli • 18 июня 2022
Ответ дляShipowner
Зато вы откровенно далёкая))
Не указывайте кому что и как делать
Зі мною все Ок. Тільки ви якась страшна пристали, але колись до мене в студентські роки приставав наркоман, тому мені не вперше
автор Valli-valli • 18 июня 2022
Ответ дляkanni

Якщо з відносно спокійних територій, то повертайтесь. Якщо у вас бахкає , може варто ще почекати. Уявляю, як вам
автор Valli-valli • 18 июня 2022
Ответ дляДея Торис
массаж лица и всего тела 1-2 р в неделю
крашу и стригу волосы раз в месяц
маникюр 3 р в месяц
Що дає масаж обличчя? Бачите якісь результати?
prosto_aisha• 18 июня 2022
Покраска + стрижка каждый месяц и маникюр. Всё. Хочу ещё брови. У меня седина и на голове и брови тоже.
Дея Торис• 18 июня 2022
Ответ дляValli-valli
помогает от отёков и в целом лицо выглядит худеет
Shipowner• 19 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Вам бы к доктору а не на процедуры😂😂😂😅
автор Valli-valli • 19 июня 2022
Ответ дляShipowner
Вам бы к доктору а не на процедуры😂😂😂😅
Порадьте вашого сімейного

Shipowner• 19 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Порадьте вашого сімейного
Гуглите Фрунзе 103,он и будет вашим....семейным😉
автор Valli-valli • 19 июня 2022
Ответ дляShipowner
Дякую. А то я не розбираюсь зовсім, як добре привернути увагу знаючої людини) ще палату свою напишіть, я вам відправлю презент в знак подяки.
Shipowner• 19 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Себе оставьте,он вам в вашей палате пригодится)
автор Valli-valli • 19 июня 2022
Ответ дляShipowner
Shipowner• 19 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Маме это скажите😅😅😊😂😉
автор Valli-valli • 19 июня 2022
Ответ дляShipowner
Маме это скажите😅😅😊😂😉
Знайдіть собі чоловіка) хоббі, похудайте, купіть помаду врешті решт. Перестаньте приставати до людей, таких приставучок ніде не люблять. Я не знаю чим заслужила таку гіпер увагу, ви видно з тих зеботів які вірять в телевізор. Відстаньте вже від мене!
Shipowner• 19 июня 2022
Ответ дляValli-valli
Фантазируй есчо))пророчица)собственно,это все что надо о тебе понимать,скудна))
Не пиши мне,я не стану отвечать,но ты ж муха 🪰
автор Valli-valli • 19 июня 2022
Ответ дляShipowner
ой, зачіпила за живе, ти певно з тих ’родила царица в ночь. то ли сина то ли дочь’ ви дуже озлоблені в житті. Краще я тебе заблокую. Досвідос)