Это они о ком? Кто к этому готов? Моя семья не готова например. Что за заявления. Как будто «давайте, лупите уже» . Страшно за близких. Без гидрзкпама уже день не проходит
Ответ дляDashko007
Я с ребёнком уехала. Вся семья в Украине осталась . Каждый день утром жду 7 утра что бы набрать всех и узнать как они ...
Аааа...Понятно. Возвращайтесь, у нас в Украине люди спокойней всё воспринимают.
Парадркс, но самые паникёры и страдальцы сидят за границей. Ещё и тех, кто остался дома постоянно кошмарят.
Ответ дляЖулька1
Ви достеменно знаєте моделі та типи зброї, яка в наявності у путлера?? Він особисто доповів саме Вам??
Наприклад, перше ж посилання у Вікі і радіус 1250 км. Тому як не дуже знаєте- ну почитайте.
Чи таки пуйло доповіло Вам особисто і Ви Шойгу під прикриттям ?
Перечитайте це посилання ще раз, там мова про американські В61 і А-6
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляkatshmat
Победы тогда точно не будет и свободы тоже. Вы логическую цепочку провести можете? Мертвые не свободны и не выиграли.
Проведите Вы цепочку, что имелось ввиду?
Ответ дляЖулька1
Тоді знов питання: як же готові??
Я не є експертом в цій сфері і навряд чи можу коментувати такі речі. Все, що може зробити рядовий громадянин - вивчити карту сховищ, мати в аптечці препарат йоду для екстреного застосування та хоч мінімальні запаси води та їжі.
Клементина• 18 июня 2022
Я думаю, якщо буде ядерний - ніхто завчасно писати не буде : ’ готуйтесь, ща запускати будемо’.
Тому, фігня це все.
Я навіть з бомбосховищами не дуже розумію. Як зрозуміти, що летить саме ядерна і треба бігти, наприклад, в метро Арсенальна? - бо воно точно на ядерну зброю розраховане.
Тому, фігня це все.
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляkvitanka
Немає сховищ, навіть від звичайних ракет. Тільки метро, але до нього багатьом від півгодини до двух годин пішки.
Ответ дляolalesenko
Вам виднее. Вы-то готовы к ядерному удару. А я вот нет. Я хочу жить, привыкла, знаете ли. И уж тем паче не готова к гибели Украины. Считаю это худшим кошмаром который можно представить.
о чем вам там переживать из-за границы? Не смешите, не готова, худший кошмар...
Ответ дляkvitanka
Про карту я поржала, вибачте. Я вивчила і навіть пройшлась. Так ось- вони зачинені, або захаращені так, що туди не вийдеш.
Тому вчетверте : хто і як готов??
Може б наша влада вже брехню свою припинила би, і якось би мовчала??
Тому вчетверте : хто і як готов??
olalesenko• 18 июня 2022
Ответ дляamvroziya
разный радиус..в зависимости от ЯО (тактическое/стратегическое) есть же бомбы, есть боеголовки, даже артснаряды ядерные
Разный. Но меня это не успокаивает.
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляnuta211
а мне нет, люди это все лишь ходячее мясо, которое вредит планете
Вы своих детей и родителей считаете ходячим мясом и Вам их не жалко? Как можно такое писать?
Ответ дляЖулька1
І тоді втретє питаю і жоден співрозмовник який толоче про типи ЯЗ не дає відповіді: хутлер особисто вже доповів, що він має і чим буде пуляти??
Він на тій стадії, що йому вже пофіг що і як робити.
То він і вам не доповідав ...
З підземних сховищ взагалі виходити не треба, ніколи і нікому, бо раптом що
Ответ дляЖулька1
Бліна..Де я стверджувала, що він конкретно щось буде пуляти, або пуляти взагалі?
Інфа про зброю - то так..за для розуміння
Має він усе, на превеликий жаль...
PS. якщо він застосує ЯЗ, то до них теж прилетить..хай русня не взихає в екстазі.
Так, це страшно, та не смішно..Але..ві можете на це вплинути? Я, наприклад, ні..то ж маю надію, що не йобне
Має він усе, на превеликий жаль...
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Вы готовы ? А откуда вещаете ?
Вы читать умеете? Я пишу, что мы не готовы. А вот что имеют ввиду , те кто так говорит, хотелось бы понять
olalesenko• 18 июня 2022
Ответ дляkvitanka
Разница в назначении и радиусе поражения. Тактическое предназначено для применения на поле боя и имеет небольшой радиус поражения, а стратегическое - для поражения большой территории.
Да, но есть тактическое субкилотонной мощности и радиус поражения огромный. И излучение. Не, никакое не надо применять!
Ответ дляЖулька1
Я писала. Дніпро.
Особисто Я нічого не віддаю, і Крим не віддавала, про який Ви тактовно мовчите.
Та на особисту думку маю право.
Не спитають ані Вас, ані мене, якщо що
Та на особисту думку маю право.
Не спитають ані Вас, ані мене, якщо що
Ваша думка: домовлятись в межах тих областей, на які рашка погодиться. На зараз це означає віддати Херсон і Запоріжжя...
Ответ дляЖулька1
Тому вчетверте : хто і як готов??
Де саме я писала про готовність? Це питання до військового командування. Я лише звернула увагу на різницю між тактичною і стратегічною ядерною зброєю.