Dashko007• 18 июня 2022

Наши заявили что готовы к ядерному удару. Это кто блин готов?

Это они о ком? Кто к этому готов? Моя семья не готова например. Что за заявления. Как будто «давайте, лупите уже» . Страшно за близких. Без гидрзкпама уже день не проходит
Tekila_• 18 июня 2022
Ответ дляDashko007
Я с ребёнком уехала. Вся семья в Украине осталась . Каждый день утром жду 7 утра что бы набрать всех и узнать как они ...
Аааа...Понятно. Возвращайтесь, у нас в Украине люди спокойней всё воспринимают.
Парадркс, но самые паникёры и страдальцы сидят за границей. Ещё и тех, кто остался дома постоянно кошмарят.

E-ducate• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Ви достеменно знаєте моделі та типи зброї, яка в наявності у путлера?? Він особисто доповів саме Вам??
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Тактична_ядерна_зб...

Наприклад, перше ж посилання у Вікі і радіус 1250 км. Тому як не дуже знаєте- ну почитайте.
Чи таки пуйло доповіло Вам особисто і Ви Шойгу під прикриттям ?
Перечитайте це посилання ще раз, там мова про американські В61 і А-6
amvroziya• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Ви маєте точну інформацію, що по нам прилетить?? Зараз і тактична зброя має досить великий радіус дії. Не десять км, як оптимістично заявляють
Ну, на жаль у тих п*дарасів є вся ядерна зброя(((
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляE-ducate
І Ви впевнені, що педерація не має аналогів?
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляkatshmat
Победы тогда точно не будет и свободы тоже. Вы логическую цепочку провести можете? Мертвые не свободны и не выиграли.
Проведите Вы цепочку, что имелось ввиду?
kvitanka• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Тоді знов питання: як же готові??
Я не є експертом в цій сфері і навряд чи можу коментувати такі речі. Все, що може зробити рядовий громадянин - вивчити карту сховищ, мати в аптечці препарат йоду для екстреного застосування та хоч мінімальні запаси води та їжі.
E-ducate• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Як буде домовленість, ті і мінувати.
Ви з якої області, що так легко віддаєте рашці Херсон і Запоріжжя?

Клементина• 18 июня 2022
Я думаю, якщо буде ядерний - ніхто завчасно писати не буде : ’ готуйтесь, ща запускати будемо’.
Тому, фігня це все.

Я навіть з бомбосховищами не дуже розумію. Як зрозуміти, що летить саме ядерна і треба бігти, наприклад, в метро Арсенальна? - бо воно точно на ядерну зброю розраховане.
Лиса Порш• 18 июня 2022
Ответ дляDashko007
Так как мы готовы? Я не пойму этого
Йод уже в аптеках появился.
А вообще не смешно это там дед с котушек съехал то про загнивающийся запад вещает то про яо...
Виолала• 18 июня 2022
Ответ дляolalesenko
Если применят ядерное оружие то Украины просто не станет. Погибнут миллионы всё станет Чернобылем. Страшно!
Поэтому ничего этого не будет.
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляamvroziya
І тоді втретє питаю і жоден співрозмовник який толоче про типи ЯЗ не дає відповіді: хутлер особисто вже доповів, що він має і чим буде пуляти??

Він на тій стадії, що йому вже пофіг що і як робити.
kpss2017• 18 июня 2022
Ответ дляViktoria_St
Через линию фронта. Хотят же мирлюбойценой. Сюда тянуть не надо русский мир, тут его не ждут
не хотеть умирать не = хотеть русский мир, ну и да, даже через линию фронта не проехать, наши не впускают в Херсон
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляkvitanka
Немає сховищ, навіть від звичайних ракет. Тільки метро, але до нього багатьом від півгодини до двух годин пішки.
Унция яда• 18 июня 2022
Ответ дляolalesenko
Вам виднее. Вы-то готовы к ядерному удару. А я вот нет. Я хочу жить, привыкла, знаете ли. И уж тем паче не готова к гибели Украины. Считаю это худшим кошмаром который можно представить.
о чем вам там переживать из-за границы? Не смешите, не готова, худший кошмар...
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляkvitanka
Про карту я поржала, вибачте. Я вивчила і навіть пройшлась. Так ось- вони зачинені, або захаращені так, що туди не вийдеш.

Тому вчетверте : хто і як готов??
Може б наша влада вже брехню свою припинила би, і якось би мовчала??
nuta211• 18 июня 2022
Ответ дляolalesenko
а мне нет, люди это все лишь ходячее мясо, которое вредит планете
olalesenko• 18 июня 2022
Ответ дляamvroziya
разный радиус..в зависимости от ЯО (тактическое/стратегическое) есть же бомбы, есть боеголовки, даже артснаряды ядерные
Разный. Но меня это не успокаивает.
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляE-ducate
Я писала. Дніпро.
Особисто Я нічого не віддаю, і Крим не віддавала, про який Ви тактовно мовчите.
Та на особисту думку маю право.
Не спитають ані Вас, ані мене, якщо що
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляnuta211
Вы своих детей и родителей считаете ходячим мясом и Вам их не жалко? Как можно такое писать?

Kalinaira• 18 июня 2022
Ответ дляарина-ветерок
Непонятно с какой целью говорится, что мы готовы? Мы не готовы, убежищ нет. Может это в переносном смысле, что мы на все готовы ради свободы и победы.
Вы готовы ? А откуда вещаете ?
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляарина-ветерок
Та й більша частина міст взагалі того метро не має
E-ducate• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1

То він і вам не доповідав ...
З підземних сховищ взагалі виходити не треба, ніколи і нікому, бо раптом що
amvroziya• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1

Бліна..Де я стверджувала, що він конкретно щось буде пуляти, або пуляти взагалі?
Інфа про зброю - то так..за для розуміння
Має він усе, на превеликий жаль...
PS. якщо він застосує ЯЗ, то до них теж прилетить..хай русня не взихає в екстазі.
Так, це страшно, та не смішно..Але..ві можете на це вплинути? Я, наприклад, ні..то ж маю надію, що не йобне
арина-ветерок• 18 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Вы готовы ? А откуда вещаете ?
Вы читать умеете? Я пишу, что мы не готовы. А вот что имеют ввиду , те кто так говорит, хотелось бы понять
olalesenko• 18 июня 2022
Ответ дляkvitanka
Разница в назначении и радиусе поражения. Тактическое предназначено для применения на поле боя и имеет небольшой радиус поражения, а стратегическое - для поражения большой территории.
Да, но есть тактическое субкилотонной мощности и радиус поражения огромный. И излучение. Не, никакое не надо применять!
mariya59• 18 июня 2022
Ответ дляAssxd
Сепаратистка
Я конечно прошу прощения, но Вы бы лучше не бросались такими словами, тем более, что дата Вашей регистрации на Советчице, вызывает некоторые вопросы...
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляE-ducate
То він і вам не доповідав ...
Та де ті сховища)))) я б залюбки посиділа.

Тут пафосно каже: ми готові. Резоннн питання: яким чином готові?
Kalinaira• 18 июня 2022
Ответ дляарина-ветерок
У одних бункеры, другие хз где . Они готовы. Д..бы феерические.
E-ducate• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Я писала. Дніпро.
Та на особисту думку маю право.
Не спитають ані Вас, ані мене, якщо що
Ваша думка: домовлятись в межах тих областей, на які рашка погодиться. На зараз це означає віддати Херсон і Запоріжжя...
kvitanka• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1

Тому вчетверте : хто і як готов??
Де саме я писала про готовність? Це питання до військового командування. Я лише звернула увагу на різницю між тактичною і стратегічною ядерною зброєю.