Хто брав взуття саме цієї марки. Як вам якість.
_Alekssandra_• 19 июня 2022
Ну дивлячись яке ж взуття, скільки воно коштує і з чого зроблене.
В мене є одні босоніжки, купила я їх зі знижкою меньше, ніж за 300 гривень. До знижки коштували 1500. Я їх трошки боюся носити, мені здається, що порвуться. Особливо страшно потрапити в них під дощ. Хоча двічі одягала і все ок. І на вигляд класні.
Ну, а якщо взуття шкіряне, то думаю, що нормальна якість має бути.
Ответ для_Alekssandra_
Такі дивлюся