Ответ дляA no name
Взагалі мало, звичайно. Без південного лівий берег не зможе їздити на правий на власному транспорті, бо це основний шлях для Дарниці-ПОХ.
Є Дарницкий міст. Ми здебільшого ним користуємося.
В умовах війни, я вважаю ,що все правильно зробили. Можлива будь-яка ситуація , спецтранспорт, швидкі зможуть швидко та вчасно дістатися протилежного берега. Тим більше ,що для громадського транспорту проїзд відкритий.
Ответ дляMan-Gust
Ну и в чем логика?
Вообще не понимаю
Бо міст треба для евакуації високопоставлених осіб у разі чого, почнеться наступ, бабах, і наша верхівка, міжнародні представники будуть тікать, а на відкритому буде пробка. До того ж це єдиний шлях на виїзд із Києва де по дорозі за Києвом немає зруйнованих мостів і тудою попруть в останню чергу. Плюс аеропорт там, літаки на ньому є
BusinkaKiev• 22 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Ну какие самолеты
никто эвакуировать самолетами не будет . Никто гражданские самолеты сейчас в воздух не поднимает
Ответ дляBusinkaKiev
Ну какие самолеты
Есть еще спецборта, гражднаскимм и простых гражданских то не будут. Или вы думаете у нас нет какого-нибудь аналога самолёта ’судного дня’?
Карпатський грибар• 22 июня 2022
Міст перевантажений, у годину пік практично стоїть. Що добре видно з вікна міської електрички.
Тому приватний транспорт - в останню чергу.
Ответ дляA no name
А по кирповскому мосту из принципа не поедут, что ли?)
А уж Дарница и так не ездит через Южный мост, даже если он открыт
BusinkaKiev• 22 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Сейчас спецборта не летают, историю с MH17 не помните ?
Ответ дляkoreshk9
Мне кажется логичнее тикать в сторону Запада, а не на левый берег, где раха и ордло.
Sakura-18cb• 22 июня 2022
Нормальная идея для спецтранспорта. Я каждый день езжу через северный мост. И каждый день видя машину скорой помощи прорывающуюся с воем через тянучку, думаю что это нормальное решение.
Ответ дляkoreshk9
Вот честно, такой бред написали