Не знаю, правда ли.. Но как то после начала войны не жаль их совсем....
Ответ дляNililens
Ні наша країна не бомбила. А чому коли Ізраїль бомбив Палестину наша країна і наш президент писав молимося за Ізраїль? Знаючи, що вони незаконно окупували Палестину.
Це до тих хто пишуть, що він не засудив напад. Немає значеня чи його країна напала чи інша. Ми всі повинні засуджувати несправедливість.
Слухайте, досить вже писати про Ізраїль, який з моменту створення в 1948 році почала бомбити саме Палестина. Нічого, що ізраїльтяни на тих територіях жили, коли арабів там і в проекті не було? Той народ ганяли століттями зі своєї ж землі і після того як їм нарешті клаптик виділили після розподілу Османської імперії за результатами першої світової, ті араби поперли на них війною. Вони незаконно окупували Палестину? Нічо, що араби до них полізли і отримали опір і замість того, щоб захопити Ізраїль і вбити євреїв як вони то робили всю історію, отримали копняка і втратили частину своєї території?
Ответ дляSanechko
А мені гидко в рази від українців: Повалій, Лихуьи, Лободи, Кароліни,Тодоренко, Вінника( хоча там Полякова щрсь щебече в його захист)..І таких укоаїнців сьращенно багато...аж гидко
От этих точно, недавно кстати вспоминала про Винника , надеюсь фанатов к него отсеялось
Ответ дляSanechko
Аналогично, хрен с ними рашкаорками, но когда свои...
Так Лобода ж вроде осознала, осудила рашку и вернулась в родную гавань замаливать грехи. Или опять что-то изменилось?
Безимени890123• 23 июня 2022
Це в них флешмоб такий розпочався. Не встиг звалити з рашки, встигни вмерти, поки ти ще хоч краплину людина.
А мені шкода тих сотні дітей України, їх батьків,які вже ніколи не обіймуться. А цей, ну пожив своє....
Ответ дляNililens
Ми говорим про нього як про людину. Не заглиблюючися в його політичні погляди? Чи так не можна?
Серьезно? Так давайте про всех так говорить россиян! Они может как люди прекрасные и кошечек кормят бездонных , просто иногда не против мочить Хохлов или за Путиной голосовать
Как думаете за кого Шатунов голосовал?
Видели скрины из его инсты? Тут выше выкладывали на оппозиционера он не похож с концертами у Малахова
Как думаете за кого Шатунов голосовал?
Ответ дляМиззери
Млять, меня эта тема прям выбесила
С таким подходом мерзкая русня будет нападать снова и снова раз у нас так память коротка и мы так жалеем и отбеляем их
Нам сейчас что жалеть некого?
Ну вот например
Девочка живьём сгорела с матерью от снаряда
Не , давайте российского попсовика оплакивать который бухал так что Сердце не выдержало
Нам сейчас что жалеть некого?
Ну вот например
Второе фото
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Офигенный,невероятный в своей честности парень.
Вот кого искренне жаль.
Вже крилатим став його вислів: ’Чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям’.
Є інший світоглядний текст, який Роман опублікував 22 квітня:
’Дві поради.
Знімайте рожеві окуляри. Не намагайтесь врятувати свою картинку світу і зону комфорту, загортаючи реальність у фентезійний володар перснів або слова арестовіча.
Ви 8 років ховались за рожевими окулярами від реальності, дружили з хорошими росіянами, підсилювали російське поле і це вам допомогло? Ні. 24 лютого ви виявились неготовими стикнутися з реальністю.Зараз ви намагаєтесь знайти будь-які нові елементи до вашого старого світогляду, аби він знову запрацював і ви знали як орієнтуватись в просторі. Від надій на ліберальних росіян до перекладання відповідальності лише на керівництво Росії чи спроб націоналізувати російську субкультуру.
У вас нічого не вийде. Ваша система сприйняття світу початково неправильна. Її неможливо відновити так, аби ви могли жити в реаліях війни.
Ось вам проста модель: є орда, яка рухається зі сходу за багатствами заходу. Вона буде туди рухатись незалежно від вашого бажання . Просто раніше це були монголи, тепер росіяни. Ми або тримаємось форпостом західної цивілізації, або орда нас приєднує до себе і робить нас своїм гарматним м´ясом знову.
Тому друга порада:
Випалюйте в собі всю російську субкультуру.
Випалюйте в собі всі спогади з дитинства пов´язані з російським-радянським.
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Вот кого искренне жаль.
’Дві поради.
Тому друга порада:
Olena Dnepr• 23 июня 2022
Ответ дляnatapri
Она в Ригу переехала жить.
Ответ дляShoosha
Не мешайте автору ненавидеть. Так сейчас модно и патриотично.
Ненавидеть и х-й ложить на то что там кто-то откинулся от бухла несколько разные вещи
Я например про Шатунова и не думала
Прочитала что умер , ну похрен , умер и умер
Вот тему прочитала и офигела конечно
Я например про Шатунова и не думала
Вот тему прочитала и офигела конечно
antoninalav• 23 июня 2022
«До нас часто надходять тіла в активній стадії розкладання, гниття, випаровування. Навіть судмедексперти, які раніше одночасно брали 4-5 трупів до кабінету на розтин, зараз беруть не більше 2 тіл. Інакше працювати неможливо, стоїть запах. У деяких тіл немає голів. Як їх опізнавати?» — розповідає Наталя Багрій, військовослужбовиця «Азову» з патронатної служби. Ще з 2014 року вона опікується пораненими військовими. Якщо боєць гине, його сімʼю беруть під опіку та допомагають із похованням. А втім, ті масштаби, з якими нині зіткнулися в службі, — неспівмірні з попередніми роками.
Можете почитати усі плачучі і співчуваючі новинам з запоребрику.
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляАнжелика1
Конечно очень жалко, но зачем смешивать эти вещи? Зачем эти сравнения?
Автор же не присвятила тему в світлу пам´ять восьмирічної дівчинки, яку вбила позавчора ракета орків, будуть вони тричі прокляті. Пройшла повз поранених сьогодні діточок. А от юра, так, він заслуговує окремої теми, співчуття. Ага. Які порівняння, факти.
Ответ дляNililens
Момент когда Палестина бомбила Израиль Вы специально опустили?
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляVA 11
Это не сравнения. Просто я не понимаю, как можно жалеть русню, которая убивает нас. Понять и простить?
А потім ще й громадянство надати.
Ответ дляРеверанс
Второе фото
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Вот кого искренне жаль.
’Дві поради.
Тому друга порада:
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Вот кого искренне жаль.
’Дві поради.
Тому друга порада:
Дада, я Не написала но знаю кто это
Меня поразило его фото, такие чистые, добрые и умные глаза которые и правда как зеркало души
Ответ дляРеверанс
Второе фото
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Вот кого искренне жаль.
’Дві поради.
Тому друга порада:
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Вот кого искренне жаль.
’Дві поради.
Тому друга порада:
Как в точку сказано как раз про данную ситуацию
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляТигресса
Даже в украинских пабликах почтили память артиста. А тут срач , как всегда
В яких пабліках? Рашадрочерів? Так то не таємниця, що в Україні, нажаль, таких дохріна