23 июня 2022

Умер Юрий Шатунов

Не знаю, правда ли.. Но как то после начала войны не жаль их совсем....
показать весь текст
Реверанс 23 июня 2022
Ответ дляТигресса
Даже в украинских пабликах почтили память артиста. А тут срач , как всегда
сами почитайте своего рашиста
говно-артиста
у нас есть за кем жалеть и плакать и это точно не русня
не тащите сюда рашистское говно
Тигресса 23 июня 2022
Ответ дляБезимени890123
В яких пабліках? Рашадрочерів? Так то не таємниця, що в Україні, нажаль, таких дохріна
Украинские паблики по типу Трухи
natapri 23 июня 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Она в Ригу переехала жить.
Но она открыто поддержала Украину и отказалась от рашки. Или я путаю? Я помню сначала, вот эти сопли про маленькие люди, потом получила кучу хейта, а потом уже открыто сказала кто виноват.
Анжелика1 23 июня 2022
Ответ дляVA 11
Это не сравнения. Просто я не понимаю, как можно жалеть русню, которая убивает нас. Понять и простить?
При чем здесь русня? Вспомнилось детство. Уже исчезло очень многое, что было тогда, а сейчас ещё и Ласковый май. Все очень изменилось за это время. Поэтому грустно
Sanechko 23 июня 2022
Ответ дляТигресса
Даже в украинских пабликах почтили память артиста. А тут срач , как всегда
Срач зараз в телеграмі фанів Шатунова
Zelenkа 23 июня 2022
Якби наші пабліки це не розносили, всім би було глибоко пох. Вчора читаю - П‘єр Нарцис, сьогодні - Шатунов. Ну земля пухом, да.
І тут же поряд відео із Чугуєва, де убиті мирні люди на тротуарі. Де їх імена? На такому не хайпується?
Юся шопоголик 23 июня 2022
Ответ дляSanechko
А мені гидко в рази від українців: Повалій, Лихуьи, Лободи, Кароліни,Тодоренко, Вінника( хоча там Полякова щрсь щебече в його захист)..І таких укоаїнців сьращенно багато...аж гидко
Серйозно Вінник проросійський, от курво
А я думаю чого його ніде не чути на підтримку наших війскових
Нема на нього наших вовчиць!
Тигресса 23 июня 2022
Ответ дляАнжелика1
При чем здесь русня? Вспомнилось детство. Уже исчезло очень многое, что было тогда, а сейчас ещё и Ласковый май. Все очень изменилось за это время. Поэтому грустно
Вот. И я об этом. А тут уже и русней и предателем обозвали
PinkyPink 23 июня 2022
Ответ дляSanechko
Не возвеличуйте СССР. Чого тільки варті історії про воїнів-’ самоварів’. Або тих, хто був в полоні. Скільки безневинних душ було згублено ні за що.
Можете замість СРСР підставити Британію чи Польщу, сенс від цього не зміниться. Аморально під час війни глупим під пісеньки окупанта, в будь якій країні. Але СРСР більш влучний приклад, бо шатунов - продукт СРСР і всі ті білі рози зацвіли в совку
Миззери 23 июня 2022
Ответ дляРеверанс
сами почитайте своего рашиста
говно-артиста
у нас есть за кем жалеть и плакать и это точно не русня
не тащите сюда рашистское говно
Б-ь, чувак тусил и бухал в раше , умер от того что явно передрал алкоголя или чего-то позабористее и столько сочувствия
Потому что он попсу когда-то голимую исполнял
Пойду успокоительное выпью
Sanechko 23 июня 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Серйозно Вінник проросійський, от курво
А я думаю чого його ніде не чути на підтримку наших війскових
Нема на нього наших вовчиць!
Та Оля каже, що він патріот. Але зараз хворіє. Тому і зник. Хм. Тільки то чомусь співпало з війною)). Але...наші вовчиці все простять
Миззери 23 июня 2022
Ответ дляSanechko
Та Оля каже, що він патріот. Але зараз хворіє. Тому і зник. Хм. Тільки то чомусь співпало з війною)). Але...наші вовчиці все простять
Ну да, ну да
Помочь никак не может
Так вовремя заболе
natapri 23 июня 2022
Ответ дляМиззери
Просто пропал ни слова о войне, никакой помощи зсу
Вообще странно конечно. Он же вроде по рашке не гастролировал, какой смысл ему молчать?
mandarynovna 23 июня 2022
Ответ длямамочка2
Вчера Пьер Нарцисс 45 лет, сегодня Шатунов. Пишут инфакрт
чем меньше их там, тем лучше
не жаль
совсем
Миззери 23 июня 2022
Ответ дляnatapri
Вообще странно конечно. Он же вроде по рашке не гастролировал, какой смысл ему молчать?
Та хз, не хочет бесплатно благотворительные концерты давать или ещё что-то
VA 11 23 июня 2022
Ответ дляАнжелика1
При чем здесь русня? Вспомнилось детство. Уже исчезло очень многое, что было тогда, а сейчас ещё и Ласковый май. Все очень изменилось за это время. Поэтому грустно
Так надо внятно говорить, что детство вспоминаете, а не дерьмище жалеть.
А наши дети будут войну вспоминать из детства. А многие не будут, потому что их убили.
Заипали со своим маем ласковым!
Sanechko 23 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Якби наші пабліки це не розносили, всім би було глибоко пох. Вчора читаю - П‘єр Нарцис, сьогодні - Шатунов. Ну земля пухом, да.
І тут же поряд відео із Чугуєва, де убиті мирні люди на тротуарі. Де їх імена? На такому не хайпується?
Бо то військова таємниця. Сказали ж- втрати після війни. А зараз про ьаке говорити не варто- щоб не сіяти паніку.Тому, обговорюємо Шатунова(с)
Реверанс 23 июня 2022
Ответ дляАнжелика1
При чем здесь русня? Вспомнилось детство. Уже исчезло очень многое, что было тогда, а сейчас ещё и Ласковый май. Все очень изменилось за это время. Поэтому грустно
Лучше вспомните что идет война, и гибнут вас защищая невероятные Ромки, не успев женится и родить детей.
Вот где боль.
Гибнут каждый день
Ибо проклятая россия прет неся смерть нашим детям,старикам ,мечтая уничтожить нас всех.Только потому,что мы украинцы
Nililens 23 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
Слухайте, досить вже писати про Ізраїль, який з моменту створення в 1948 році почала бомбити саме Палестина. Нічого, що ізраїльтяни на тих територіях жили, коли арабів там і в проекті не було? Той народ ганяли століттями зі своєї ж землі і після того як їм нарешті клаптик виділили після розподілу Османської імперії за результатами першої світової, ті араби поперли на них війною. Вони незаконно окупували Палестину? Нічо, що араби до них полізли і отримали опір і замість того, щоб захопити Ізраїль і вбити євреїв як вони то робили всю історію, отримали копняка і втратили частину своєї території?
Що це за момент створеня? З вами все в порядку? Як це в державі яка була на той час створилася нова держава? Тобто нормально, що в України створили ДНР ЛНР? Це норма? Араби полізли на своїй же землі? Ви історію вчіть. Тисячі років назад там жили євреї і що? Іти забирати землі в людей які там будували доми і все? Точно як Путін каже про Україну .
Ви поважайте себе хоч коли пишете. Втратили територію? Так ось так же само Україна втратила.

Не буду питати чому саме в Палестині зробили ізраїль. Бо ви це схвалюєте. Ви тільки не схвалюєте, що Росія хоче зробити лнр в нас.
Миззери 23 июня 2022
Ответ дляVA 11
Так надо внятно говорить, что детство вспоминаете, а не дерьмище жалеть.
А наши дети будут войну вспоминать из детства. А многие не будут, потому что их убили.
Заипали со своим маем ласковым!
Угу, а кто -то Газманова любит и Безрукова, тоже воспоминания из детства
Liliana12345 23 июня 2022
Ответ дляclernikol
Вы ещё всех рашистов пожалейте
Действительно)). Тут своих сограждан-переселенцев ненавидят...А кто-то о Шатунове)
hell 23 июня 2022
Ответ дляРеверанс
Второе фото
Киевлянин Ромка Ратушный.
Навсегда 24 года.
Офигенный,невероятный в своей честности парень.
Вот кого искренне жаль.
Вже крилатим став його вислів: ’Чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям’.

Є інший світоглядний текст, який Роман опублікував 22 квітня:

’Дві поради.

Знімайте рожеві окуляри. Не намагайтесь врятувати свою картинку світу і зону комфорту, загортаючи реальність у фентезійний володар перснів або слова арестовіча.

Ви 8 років ховались за рожевими окулярами від реальності, дружили з хорошими росіянами, підсилювали російське поле і це вам допомогло? Ні. 24 лютого ви виявились неготовими стикнутися з реальністю.Зараз ви намагаєтесь знайти будь-які нові елементи до вашого старого світогляду, аби він знову запрацював і ви знали як орієнтуватись в просторі. Від надій на ліберальних росіян до перекладання відповідальності лише на керівництво Росії чи спроб націоналізувати російську субкультуру.

У вас нічого не вийде. Ваша система сприйняття світу початково неправильна. Її неможливо відновити так, аби ви могли жити в реаліях війни.

Ось вам проста модель: є орда, яка рухається зі сходу за багатствами заходу. Вона буде туди рухатись незалежно від вашого бажання . Просто раніше це були монголи, тепер росіяни. Ми або тримаємось форпостом західної цивілізації, або орда нас приєднує до себе і робить нас своїм гарматним м´ясом знову.
Тому друга порада:
Випалюйте в собі всю російську субкультуру.
Випалюйте в собі всі спогади з дитинства пов´язані з російським-радянським.
С языка сорвали. Этот парень, как олицетворение многих других- умный, идейный, красивый, целеустремленный. Погибают, к сожалению, наши лучшие. Они не дадут продолжения таким же прекрасным людям. На фон этого страдать за алкашней и пидарасней руськой, очень странно
Тигресса 23 июня 2022
Ответ дляМиззери
Угу, а кто -то Газманова любит и Безрукова, тоже воспоминания из детства
Ну это уже перебор ))
VA 11 23 июня 2022
Ответ дляМиззери
Угу, а кто -то Газманова любит и Безрукова, тоже воспоминания из детства
Машков в футболочке с зеткой, дюжев, долина. Да там 90 процентов таких, кто мечтает, чтобы из Украины кучка пепла осталась .
Nililens 23 июня 2022
Ответ дляnatapri
Момент когда Палестина бомбила Израиль Вы специально опустили?
А не мала право захищати себе? Коли прийшли робити чужу державу у їх державі? Мали мовчати? Ми ж не мовчимо. У вас двоякі стандарти от і все
Миззери 23 июня 2022
Ответ дляТигресса
Ну это уже перебор ))
Почему? Тоже Ностальжи
Кобзона мне кстати недавно включали с Лепсом и Розенбаумом , просто песня хорошая
Тигресса 23 июня 2022
Ответ дляhell
С языка сорвали. Этот парень, как олицетворение многих других- умный, идейный, красивый, целеустремленный. Погибают, к сожалению, наши лучшие. Они не дадут продолжения таким же прекрасным людям. На фон этого страдать за алкашней и пидарасней руськой, очень странно
Та никто не страдает. Просто много кто 40+ за ним фанател. Моя сестра , например. У нас плакаты висели и тд.
Это просто было , как сообщение , что такой -то и такой -то умер.
Allize_di 23 июня 2022
Ответ длямарин75
Долго сидел в тюрьме. Могли быть проблемы с легкими, печенью и почками
Да не сидел он в тюрьме, путаете с другим учасником
Пегас1981 23 июня 2022
умер Максим -- да и шут с ним! Артисты -- не умирают, а остаются в записях! А так -- все мы смертны, так что все эти трауры, публичные плачи-причитания -- фтопку, этим не поможешь мёртвым, поэтому не вижу смысла! Кому хочется -- может слушать и скачивать песни в интернете! А остальное -- не так и интересно! Все мы смертны, рано или поздно все там будем!
Sanechko 23 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Якби наші пабліки це не розносили, всім би було глибоко пох. Вчора читаю - П‘єр Нарцис, сьогодні - Шатунов. Ну земля пухом, да.
І тут же поряд відео із Чугуєва, де убиті мирні люди на тротуарі. Де їх імена? На такому не хайпується?
П.С.Он , наприклад,пані Денисова говорила забагато правди...