23 июня 2022

Що таке статус UKR в Польщі? Підкажіть будь ласка. Дякую.

vikahma09 23 июня 2022
Статус укр дає право на перебування в Польщі на протязі 180 днів. Та мати право на соціальну допомогу, наприклад виплати на дітей, дотація жлобика, дотація шкільних обідів і т. д, одним словом на соціальні пільги якими користуються громадяни Польщі.
KSENK@ 23 июня 2022
Ответ дляvikahma09
Статус укр дає право на перебування в Польщі на протязі 180 днів. Та мати право на соціальну допомогу, наприклад виплати на дітей, дотація жлобика, дотація шкільних обідів і т. д, одним словом на соціальні пільги якими користуються громадяни Польщі.
Уже меньше стало?
Было 18мес от 24.0.2022, т.е. до 23.08.2023
Анастасия К. 23 июня 2022
Ответ дляvikahma09
Статус укр дає право на перебування в Польщі на протязі 180 днів. Та мати право на соціальну допомогу, наприклад виплати на дітей, дотація жлобика, дотація шкільних обідів і т. д, одним словом на соціальні пільги якими користуються громадяни Польщі.
С чего это 180 дней? Было 18 мес
ku4eravaku4erava 23 июня 2022
А ещё мед обслуживание бесплатно
автор Возрастная 23 июня 2022
Я зараз в Україні, але передивлялась документи - коли була в Польщі (пару місяців) отримала песель з таким статусом. Думаю, це мене до чогось зобов´язує, чи ні.....
vikahma09 23 июня 2022
Ответ дляАнастасия К.
С чего это 180 дней? Было 18 мес
Так так ви праві, то я механічно)