Кракадэ• 23 июня 2022

Чиї чоловіки мобілізовані.

Дівчатка, розкажіть ,будь ласка, як проходить мобілізація ,не пишіть хто і де,просто сам етап.Чоловік пройшов медогляд, сказали чекати дзвінка на який день з речами до воєнкомату. А далі?
Фруты_Буты• 23 июня 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Всем нужны. Неужели только вам?
Так если нужны, то зачем отпускают?
Всегда есть выбор-каждый делает его самостоятельно! Мы приняли такое решение и будем делать все возможное, чтоб мой муж был со своей семьей! И уверенна, что так и будет!
Из ДОМа-2 Я• 23 июня 2022
Ответ дляКракадэ
По закону на любе підприємство
Где нет военного учета- не отправят т.к. у военкомата нет списка
Стекловыжималка• 23 июня 2022
З власного досвіду, з п´ятидесяти тих, кому прислалі повістки, один проходить шлях до військового. З добровольцями, то половина тільки стають солдатами.
Грабля• 23 июня 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
А як це немає?? Мені здавалось, всі подають дані, якщо не ФОП сам на себе?
Белочкой зови• 23 июня 2022
Ответ дляВ танке
Какой беспредел просто!
Он прошёл уже комиссию? Носил им справки и выписки?
Если написали годен, он может обращаться дальше и оспаривать.
Есть адвокат Дмитрий бузанов, канал в ютубе и там его контакты. Может проконсультировать, или обратитесь к другому адекватному адвокату, пусть подскажут куда и как правильно обращаться
До войны проходил, вклеили годен, и в случае воены прибыть в вк в течении 2 часов с вещами. Он не прибыл, они названивают. И домой по прописке приходят, но мы там не живем
оксюморон• 23 июня 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Удалено администрацией...
Страшно все это. А сколько в фб ищут ребят безвести пропавших. Да , и сами купите все.
Вакцениро Вона• 23 июня 2022
Ответ дляБелочкой зови
І моєму після ато таке вклеїли
оксюморон• 23 июня 2022
Ответ для75В
Це пизд......Призвали і ще одягайтеся сам. Як мене бісять ці сбори з кожного куточку, такі кошти надходять в країну,а ми солдатів одягаємо.
Да, деньги разворовуют думаю 100%....печально.
Из ДОМа-2 Я• 23 июня 2022
Ответ дляГрабля
Нет, не все. Многие предприятия, особенно мелкие, не ведут учет. Должны подавать все, да. Но не подают. Раньше штрафы были копеечные, теперь увеличили.
lenchik maha• 23 июня 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Чомусь у воєнкоматі одразу попередили що потрібно купити. Нажаль хлопців майже босими відправляють.
В каком городе призывали?
Грабля• 23 июня 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Ага, дякую. Я на держ підприємстві, то з цим суворо
Стекловыжималка• 23 июня 2022
Ответ дляОябунчик
автор, не пускайте, лучше уж срок (может быть, когда-то потом), чем смерть
Ага, і на вулицю не випускайте, там машини їздять, збити можуть на смерть. І в до електроприладів нехай не підходить, бо струм - то стовідсотково смерть. І ванну нехай не приймає, бо ще втопится манюсіньке. Тай взагалі, кому ж тоді жопу мити, як чоловіка до війська візьмуть.
Брынза• 23 июня 2022
Ответ дляЗабагаловка
Ну, мирные пусть сами определяются. Куда хотят.
Вы удивительная! А те, кто в еленовке? И подобном. Они сами туда захотели по вашему? У меня знакомый поехал вывозить родню из Мариуполя. Мама его и родичи в Киеве, ему орки 20 лет за терроризм пришивают. За сленг уж простите. Но тут иначе не напишешь
Брынза• 23 июня 2022
Ответ дляБелочкой зови
Ми так само, мій чоловік інсулино залежний, а по їх медкомісії він гідний, я не знаю, як на війні він буде з тим інмуліном по лісах бігати, і де його брати, а якщо в полон потрапе, короче не знаю
Ох, ситуация ( а вы не пробовали обжаловать? У меня брат с диагнозом, сейчас обжалование готовит.
Петя-петушок• 23 июня 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Удалено администрацией...
у нас приехал груз 200 с горячей точки
Счастье_же_вот_оно• 23 июня 2022
Ответ дляБелочкой зови
Мені здається, що треба якось додаткові довідки про непригодність. Не уявляю навіть, де там той інсулін зберігати
Счастье_же_вот_оно• 23 июня 2022
Ответ дляПетя-петушок
у нас приехал груз 200 с горячей точки
мої співчуття. Вічна пам´ять герою!
ПуФФынка_мисс• 23 июня 2022
Ответ для75В
Як в школі
PinkyPink• 23 июня 2022
Ответ дляБрынза
Отож, і я про такі випадки. Нахапають мирних, а потім верещать «украинци масово сдаются в плєн» і потім мирних міняють на своїх військових… а ми нічо зробити не можемо, не в рашку ж ломитися місцевих бабусь захоплювати для симетричного обміну
lenchik maha• 23 июня 2022
Ответ дляЭкспертиза
Спочатку на навчання, а потім ще кудись відвезуть , не надовго, і вже звідти «туди, на 0»
Не обязательно на 0. Не пугайте человека. Ситуации разные , моего после учебки отправили в Донецкую область, а сосед, бывший атошник с начала войны служит во Львовской области. Тут, кому как повезёт.
Счастье_же_вот_оно• 23 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
+100
Там же не тільки окопи. Є і водії, і кухарі, і в постачанні.... Війська різні бувають, як і посади
НамСвоюРобити• 23 июня 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Удалено администрацией...
Тобто у вас був доказ, що він у полоні, а звертались лише у частину?
А куди мали б звертатися?
Atlantis_gate• 23 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
А куди мали б звертатися?
Доказательство предоставили его начальнику на работе. У этого парня нет семьи, поэтому искать его кроме друзей некому. Начальник по работе сообщил в ту часть что есть доказательство. Но там ответили то, что я писала ранее.
ЗдесяЯ• 23 июня 2022
Ответ дляlenchik maha
В каком городе призывали?
Торецк Донецкая область
Kabizyaka• 23 июня 2022
З цього моменту – без анонімів.
З повагою, Адміністрація.
elenka021• 23 июня 2022
Ответ дляОбращеница
Вчора знайомий прислав фото з учебки, все видали , навіть панаму
Можливо має значения де призвали? Бо ми були у шоці - нічого не дали…я не вигадую
lenchik maha• 23 июня 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Торецк Донецкая область
Ну там не знаю , но звучит дико. Мы вообще ничего не покупали, призывался в Кривом Роге в марте. Наверное ещё от местных властей зависит.
НамСвоюРобити• 23 июня 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Так я вас і запитую, куди мали б звертатися при наявності доказів?
Підказка: не в частину.

Стоп. Друзі - це ж ви? Але докази віддали начальнику?
Окуєнні друзі, я вважаю.
Тобто навіть не в частину саме ви віддали.
YaЯна• 23 июня 2022
Розказую:
1) Я і мій чоловік антимайданівці. Мені все одно, що ви про це скажете, але я вважаю Майдан призвів до війни. Після кожної революції завжди війна. Всі, хто там скакав - лежать на диванах. А мій по першій повістці, як ’законопослушный гражданин’ пішов
2) забрали на навчання, звідти в Дебальцеве
3)там він отримав контузію, яку ми потім ще повинні були доказувати
4) я сама із трирічною дитиною збирала кошти йому тупо на все, навіть форму прийшлося купувати. Нам з дитиною не було чого їсти
5) протримали вони його аж 1,5 року
6) за весь цей час я отримала лише 5000 грн
7) льготи правда отримала, дякую
8) дитина в 4 роки почала все розуміти і ще пів року заїкалася
9) я через постійні стреси ( ще багато пережила смертей і хвороб), короче купа всього стала непрацездатною на транквілізаторах і антидепресантами
10) крім контузії через постійне носіння бронежилету заробив собі міжпозвоночні грижі і дуже від цього страждає
11) через те, що вони в окопах були по пояс у воді - на всіх ногтях на ногах грибок, я просто ми ніяк не можемо вилікувати по цей день
12) коли він з напарником ходили у розвідку по мінному полю ловити сепарів - вони їх зловили і передали в СБУ. Угадайте, що зробило СБУ? Відпустило їх! Смішно? Мені не дуже ..
13) чому мій повинен іти другий раз, а багато хто жодного разу?
14) з 2014 року, а це вже пройшло 8 років - ми жодного разу не були на море. Тому що стали як каліки, обидва непрацездатні. Постійно щось вилазить. Чоловік кожного разу проходить психологічну реабілітацію, але вона не допомагає
15) ваш чоловік після війни буде вже не тією людиною...
Я не знаю, що робити, правда..І не знаю що нам за це буде. Але я не хочу більше через це проходити
miss.olja• 23 июня 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Ніяк, просто не йде і все. Повістки і дзвінки ігноруємо
А не боитесь наказания?