Кракадэ• 23 июня 2022
Чиї чоловіки мобілізовані.
Дівчатка, розкажіть ,будь ласка, як проходить мобілізація ,не пишіть хто і де,просто сам етап.Чоловік пройшов медогляд, сказали чекати дзвінка на який день з речами до воєнкомату. А далі?
Я_готова_ко_второму• 23 июня 2022
У нашому місті видають 1 комплект, 2-й купують самі, бо якщо 1-й випрати, то хоч голим ходи допоки він висохне
Дивно. В мене брат двоюрідний служить, спочатку був в Києві в тро, потім перевівся у ЗСУ, пройшов навчання, 2 тижні тому відправили на передову. Все видали, сам собі купив літню форму, але не тому, що не видали, а просто сам захотів іншу, в якій йому зручніше. Все: форму, бронік, взуття і тд видали
жижифреймут• 23 июня 2022
Ответ дляФруты_Буты
И мой)))
И никуда его не пущу! Он мне нужен больше, чем там)
секс нужен, видимо
Вакцениро Вона• 23 июня 2022
Ответ дляКракадэ
Тобто не пустили?Так можна?думали,що ні...
Три повістки, один дзвінок. Просто не йде.
Кто крайний?• 23 июня 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Нехай налітають, я їм все розкажу
Рассказывайте.
К нам еще не приходили, но тактика у меня такая же.
КартаБезКомиссий• 23 июня 2022
Ответ дляжижифреймут
секс нужен, видимо
може, просто людині він живим потрібний
Брынза• 23 июня 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
так, брат служить, все купували самі , бронік, взуття
Девочки, мамы, жены. Не молчите. Но только не каждая сама за своего, а единой стеной. Звоните в эти горячие линии, пишите. Но не должно так быть: все дают, а прячут это себе. Это парней все вещи и амуниций
КартаБезКомиссий• 23 июня 2022
Ответ дляВакцениро Вона
ого , а він служив раніше? як він отримав ці 3 повістки?
Из ДОМа-2 Я• 23 июня 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Нехай налітають, я їм все розкажу
А нащо розказувати? Яка вам різниця до них? Хіба вас повинно хвилювати думка інших, коли питання в житті і здоров‘ї вашого чоловіка?
Фруты_Буты• 23 июня 2022
Ответ дляжижифреймут
секс нужен, видимо
Конечно) ведь мы хотим ребёночка
Обращеница• 23 июня 2022
Ответ для75В
Це пизд......Призвали і ще одягайтеся сам. Як мене бісять ці сбори з кожного куточку, такі кошти надходять в країну,а ми солдатів одягаємо.
Не одягаємо ми військових, за ці місяці знаю лиш один випадок, коли просив допомогу на форму, але там треба була специфічна, він не схотів ту, що надали. І ще раз для колеги збирали на тепловізор.
вже писали, що є гаряча лінія для скарг
Дюймовочка• 23 июня 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Удалено администрацией...
И как их оттуда вызволять?
Вакцениро Вона• 23 июня 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
Він колишній атовець. Дві повістки у поштову скриньку, одну двірник дзвонив у двері в перший день війни о 6 ранку, я не відчинила, засунув у двері
Нетутешня• 23 июня 2022
Ответ дляМеряю от 0
Капец((
И служить не берут и работать не дают.
Человек не может браться за работу если его завтра могут вызвать.
Как издеваются.
Обращеница• 23 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
Ага, видають, а купується додаткове. Мій брат теніску схотів, а не футьолку.
Куратор дебошей• 23 июня 2022
Ответ дляФруты_Буты
И мой)))
И мне, буду прятать
В танке• 23 июня 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
може, просто людині він живим потрібний
А для советчиц мужчины не люди. Им жить не хочется. Как почитаешь тут темы
и это женщины пишут. У них же и сыновья есть тоже.
Главная ценность- это человеческая жизнь! Ее надо беречь.
и это женщины пишут. У них же и сыновья есть тоже. Главная ценность- это человеческая жизнь! Ее надо беречь.
Вакцениро Вона• 23 июня 2022
Ответ длякейт_000
А на роботу не можуть повістку прислати?
Він не офіційно працює. Хай шлють
Обращеница• 23 июня 2022
Ответ дляБрынза
Единой стеной, будет пшик, так Вам скажет любой адвокат, т.к у всех ситуации оч разные.
Strelka_007• 23 июня 2022
Авторе, чому з анонімами і чому в цьому розділі? По сабжу: залежить в які війська. У всіх по-різному. Арту зараз взагалі вибірково навчають за кордоном на новому озброєнні, а пехоту навпаки ´прискорено´. Саме навчання може займати від кількох тижнів до кількох місяців.
Ответ дляОбращеница
вже писали, що є гаряча лінія для скарг
В мене такі самі історії, багато знайомих служить, сусід, брат. Нікому нічого не купували додатково зі спорядження крім випадків коли люди самі захотіли та мали фінансову змогу. Якщо є якісь місцеві керівники, що «мутять» зі спорядженням то треба скаржитись, а не мовчки гроші збирати
Из ДОМа-2 Я• 23 июня 2022
Ответ дляКракадэ
Вже не можна. Треба було одразу ігнорувати
Счастье_же_вот_оно• 23 июня 2022
Ответ дляВ танке
От військові там і бережуть життя багатьох українців.
Брынза• 23 июня 2022
Ответ дляОбращеница
Не будет. У меня пример, когда командир парням сказал: только попросите что-то. У нас для всех все есть. Но почему-то они остались с одними автоматами. Молчали. Пока домашние не подняли бунт. Нашлось все.
Обращеница• 23 июня 2022
Ответ дляДюймовочка
И как их оттуда вызволять?
Це складно, у чоловіка колега , бувший їх начальник по мобілізації, призваний по тривозі , потрапив в полон, з перших днів, зараз в Белгороді... Добре, що відомо хоч де.
Atlantis_gate• 23 июня 2022
Ответ дляДюймовочка
И как их оттуда вызволять?
Никак. Как объяснили в части, нужно сначала дождаться когда орки официально выкинут списки пленных. Далее человек которого вы ищете может быть по счету аж каким-то там тысячным, потому что наших пленных у них реально много. Ждать можно долго. Попадет ли человек на обмен это большой вопрос. Сами вы ничего сделать не сможете. Если у вас правда нет больших связей.
Кракадэ
• 23 июня 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ви праві...
Нетутешня• 23 июня 2022
Ответ дляБрынза
У нас ТРО в офисе была зимой.
Побросали кучу броников, обувь, маскировочные сетки...
Вывезли только холодильники с едой и гуманитарку мыло/бумагу.
Часть броников мы раздали военным.
Вот такие дела.
Часть броников мы раздали военным.
Вот такие дела.