Залатавая• 23 июня 2022

Муж записав мене на навчання в Автошколу

Мріяла навчитися і отримати права. Так от він мені сьогодні каже, що записав мене. Але на категорії B та С. Я трішки в шоці. Гроші є на навчання, але не уявляю навіщо мені вантажівка.
Йти вчитися чи ні? ( Хоча частину вже оплатив). Як вважаєте?
Результат:
вже голосів: 164
132 (80.49%) Йти навчатися
26 (15.85%) Змінити категорії
6 (3.66%) Не потрібно
Серьезная баба• 23 июня 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Я освоила только 4 колеса . Могу только на авто, правда с механикой подружилась. На велосипеде тоже боюсь. У меня муж водит и легковые , и грузовые . К скутеру не подходит и ни разу не садился. На скутере бабуля ездит
Так и мне не шаснацать, слава Б 45 уже

Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляРазумная Губка
А что там учить надо будет аж 6 мес?
Этот вопрос не ко мне, это изменения на законодательном уровне внесены
Попа как у Кардашьян• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Вона автоматично додасться
Нет это мопеды, мотоциклы
автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
У нас навчання з вересня - то я попадаю в цю нові зміни?!
автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нет это мопеды, мотоциклы
Зрозуміло
Попа как у Кардашьян• 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
Ідіть навчайтеся, бо з липня вже на категорію В навчатися треба буде 6 місяців
С чего вы взяли сейчас вообще 1.5м сделали на В
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В какой стране?

Попа как у Кардашьян• 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
В какой стране?
В Киеве))) с 15.06 учусь вот такие изменения надо все по ускорренному пройти
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
А чого з вересня,якщо чоловік уже всн оплатив? До вересня то ще дожити треба
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В Киеве, который в Украине находится или у Вас свой Киев где- то? Сейчас 2 месяца- это установленные законом сроки.
Разумная Губка• 23 июня 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Эх..жаль нет возможности сейчас финансовой, тоже бы пошла на курсы
автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
Частину тільки проплатив, а не знаю чого так.
Морковна• 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
Що серйозно?
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Зараз багато шкіл працюють по частковій оплаті. Уточніть в своїй школі.
Попа как у Кардашьян• 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
А вы знаете другой Киев? Это распоряжения СЦ сама в шоке говорили 2месяца , а 13.06 сообщили что будем 1.5 м с чем это связано хз.
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляМорковна
Що серйозно?
Сама в шоці
Моська-слон• 23 июня 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А школа сертифицирована в ГСЦ?
Gvenna• 23 июня 2022
Крутой муж!!!!!
Ашотакова)))• 23 июня 2022
Звичайно йти вчитися. Все згодиться в нагодi. З часом!

автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
Так само, можна проплатити частинами. Просто вніс частину грошей, щоб зареєструвати місце. В ближчий час одна група набрана, тому мені вже аж на вересень.
Попа как у Кардашьян• 23 июня 2022
Ответ дляМоська-слон
А школа сертифицирована в ГСЦ?
Ну да их школы в каждом районе есть. Как в других не знаю у нас так.
автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляGvenna
Крутой муж!!!!!
Не жаліюся, хоча є недоліки)
Ашотакова)))• 23 июня 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Для фуры нужны другие категории.
Так, там d и e
Категорiя С - це бусiк
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляАшотакова)))
Так, там d и e
Категорiя С - це бусiк
Ні, С - від 7.5 тон
С1 до 7.5 тон
автор Залатавая • 23 июня 2022
Ответ дляАшотакова)))
Так, там d и e
Категорiя С - це бусiк
Значить я напутала в категоріях - але суть того що навчатися на фуру також)
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Все правильно ви зрозуміли. С - фура і самоскид
Ашотакова)))• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Це категорiя Е
Не знаю шо ви наплутали, но то не так просто отримуйте своï Б и С. Це легковушки
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляАшотакова)))
Це категорiя Е
Не вводьте в оману. С - не легковий транспорт.
Обнемашечка• 23 июня 2022
Ответ дляЗалатавая
Він якось проговорився про таке). Він мене навчає на легковій, хоча часу не так багато та і в селі у нас дорогі не дуже гарні.
Обов´язково навчайтесь. Правду кажуть знання за плечами не носити. Мене батько все хотів навчити, а в мене все часу не було. От почалась війна і мені б той навик дуже б згодився.
Безимени890123• 23 июня 2022
Ответ дляАшотакова)))
Це категорiя Е
Категорія Е - з причіпом.