Папина дочка• 24 июня 2022
Київ. Обшивка стін. Хтось робив цьогоріч?
Дівчата, добрий день! Розумію, що з опаленням буде несолодко, хочу утеплитися. Чи хтось робив навесні-влвтку обшивку? Задоволені якістю роботи? Бо майстри усіх знайомих на фронті, поки не знайшли
Русалка на ветвях• 24 июня 2022
Послухаю, потрібно маленький шматок стіни утеплити
Не знаю до кого звертався з таким малим об´ємом
Просто інші стіни нормальної товщини, а ця ділянка геть тоненька
ЛисАпедная• 24 июня 2022
Робила, якщо теплоносія немає, то таке отепленгя нічого не дає. Не витрачайте кошти впусту
Вероятненько• 24 июня 2022
пару років назад 10см пенопластом утеплювала ( панельний дім).
літом не жарко. зимою не холодно ( при нормальному опаленні).
в міжсезоння як натопити добре звечора - то до ранку не замерзнете.
Папина дочка
• 24 июня 2022
Ответ дляВероятненько
А контакти збереглися?