Чудо-Рыба-кит• 25 июня 2022
Чим вимити решітку від витяжки?
Яким засобом можна вимити фільтр-решітку від витяжки? Так, щоб замочити і змити, щоб весь жир розмочило.
Ті засоби, що маю, пишуть не використовувати для алюмінію. В посудомийку теж не ризикну покласти, мясорубка вже почорніла)))
Чудо-Рыба-кит
• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Засобом для миття посуду
Довго колупатися і з середини не все вичищається
Чудо-Рыба-кит
• 25 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
Мою в посудомойке.
Почорніла? Чи у вас не алюмінієва сітка?
Я не такая• 25 июня 2022
Алюмінєві кастрюлькі колись виварювали у силікатному клеї. Пошукайте десь на ютубі подробиці. Можна соди насипати, таблетку для посудомийки, що є і прокіпятити.
Колхозница• 25 июня 2022
Посудомийна машина. Я теж маю негативний досвід з м´ясорубкою в пмм, але решітки відмиваються на ура. Трішки втратила блиск рамка решітки, але не чорніє.
Vita_Nikita• 25 июня 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Милам,антижир,потом с моющим
Чудо-Рыба-кит
• 25 июня 2022
Ответ дляЯ не такая
В ютубі варіантів море.
Дякую за цінну пораду
Я не такая• 25 июня 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Дякую за цінну пораду
Немає за що. Там ще й відео є.))
Чудо-Рыба-кит
• 25 июня 2022
Ответ дляsv2208
Купила класний засіб в Метро, але він не для всіх видів поверхонь, треба читати застосування, щоб не зіпсувати (бо я вже кавоварку зіпсувала). Але білу емальовану витяжку вимив просто ідеально, і духовку теж добре
От я всі домашні засоби перечитала, то скрізь не можна для алюмінію.
Ще радять сано, треба купити почитати.
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
В мене все розкручується, я кладу на низ піддрну душевої, далі мийний розчин, відкисло, протерла щіткою, готово.
Потім чоловік скручує. Там два щари алюмінія товстого, ше в середигі тонка тонкі сітки 3 шт
KateFrosty• 25 июня 2022
Ось ця штука всю кухню до ладу привела. Майже, як в рекламі - попшикала, почекала, протерла. Може двічі прийдеться, якщо дуже брудна.
Николай-b526• 25 июня 2022
почернеет все-равно..но ее ж не видно?), замочите на ночь в обычном стиральном порошке, потом шеткой ее. - вуаля!)))
Николай-b526• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Я ж про те. Щітка темне зітре
она все-равно не будет, как новой), но вычистит залежи сала из внутренностей сетки)
Ответ дляНиколай-b526
В мене дуже гарно миється в розчині Біомою, він не шкодить зовсім алюмінію. я фільтр розкручую на частини , в мене це можна, потім чоловік скручує, я криворука до скручування.