Hristi• 26 июня 2022

Кто-то ездил недавно из Германии в Киев?

Как выгоднее всего добраться? Хочу поехать на неделю по делам и потом назад. С билетом за 9 евро могу добраться в любой город Германии. В Берлине есть, где переночевать. А дальше не совсем понимаю, как и на чем ехать. Может кто-то уже ездил и может подсказать? Недорогие самолеты по Европе тоже рассмотрю.
P.S. Вид на жительство пластиковый уже имеется
Anas tasia• 26 июня 2022
Дивіться дешеві квитки на літак віззейр або рейнейр. Ще варіант - через ківі гляньте собі, як добратись. Тільки от не знаю чи воно врахує зараз те, що в Україну не залетиш наразі літаком)
До Польщі/Румунії, а звідти вже наземним шляхом (автобус, поїзд).

valentyn_a• 26 июня 2022
є потяг Берлін-Пшемисль,потім Пшемисль-Київ,так їхали.
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Дякую, все подивлюся
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляvalentyn_a
Дякую. Цей варіант мені подобається. Можна переночувати в Берліні і потім вирушити далі на свіжу голову
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Дякую, все подивлюся
Точно на візейрі є за 50 євро квитки на найближчий час з Кельну. І не треба буде товктись купу часу в потязі. Ну, мені так точно було би простіше

А потяг Берлін-Пшемисль десь 60-70 євро коштує
valentyn_a• 26 июня 2022
Ответ дляAnas tasia

40 євро 2-й клас.
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляvalentyn_a
40 євро 2-й клас.
Я пам´ятаю квитки по 65, ніби. але то я в касі якось питалась, давніше
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляAnas tasia

Відкрила візейр і взагалі не бачу вилітів з Кельну (((
Feel good• 26 июня 2022
Вам, вроде, нельзя до сентября.
Могут снять все пособия.

Sit Tight• 26 июня 2022
Можно ещё дешевле найти
Alika_1• 26 июня 2022
Не боитесь потерять wertiebene?
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляFeel good
Вам, вроде, нельзя до сентября.
Могут снять все пособия.
Чому? Звідки така інформація? В мене вже ВНЖ на 2 роки. Треба попередити джоб-центр і можна їхати, так мені відповіли
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляAlika_1
Не боитесь потерять wertiebene?
Что это?
Alika_1• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Что это?
Временное убежище
автор Hristi • 26 июня 2022
Ответ дляAlika_1
Временное убежище
У меня уже пластиковый вид на жительство, я могу выезжать
Any• 26 июня 2022
Так а сенсу тоді з пересадками, якщо автобус прямий з Берліна до Києва щось близько 3000 грн мені обійшовся, з кондиціонером і туалетом. Речі не переносили, спокійно
Any• 26 июня 2022
Ще можна з датами погратися, там то дорожче, то дешевше. Хоча .. може, то мені з дітьми й речами було важливіше без пересадок, ніж ціна. Але виходить, що й ціна десь така сама. Прямі - це euroclub.
Дешевше - Fluxbus з пересадкою у Польщі
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Cologne шукайте)
Sit Tight• 26 июня 2022
Один из самых дешевых вариантов.

Flixbus - 42euro

Goldig• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Не забудьте предупредить джоб центр об отъезде
Northface• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
А долго вам карту делали эту на внж? И через какое время в Германии вы пошли в эмиграционку?