Как выгоднее всего добраться? Хочу поехать на неделю по делам и потом назад. С билетом за 9 евро могу добраться в любой город Германии. В Берлине есть, где переночевать. А дальше не совсем понимаю, как и на чем ехать. Может кто-то уже ездил и может подсказать? Недорогие самолеты по Европе тоже рассмотрю.
P.S. Вид на жительство пластиковый уже имеется
Anas tasia• 26 июня 2022
Дивіться дешеві квитки на літак віззейр або рейнейр. Ще варіант - через ківі гляньте собі, як добратись. Тільки от не знаю чи воно врахує зараз те, що в Україну не залетиш наразі літаком)
До Польщі/Румунії, а звідти вже наземним шляхом (автобус, поїзд).
Ответ дляAnas tasia
Дякую, все подивлюся
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Дякую, все подивлюся
Точно на візейрі є за 50 євро квитки на найближчий час з Кельну. І не треба буде товктись купу часу в потязі. Ну, мені так точно було би простіше
А потяг Берлін-Пшемисль десь 60-70 євро коштує
valentyn_a• 26 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
40 євро 2-й клас.
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляvalentyn_a
40 євро 2-й клас.
Я пам´ятаю квитки по 65, ніби. але то я в касі якось питалась, давніше
Anas tasia• 26 июня 2022
Ответ дляHristi
Відкрила візейр і взагалі не бачу вилітів з Кельну (((
Cologne шукайте)