Морожена_курка• 27 июня 2022

Облік ВПО

Пройшла інформація що можна оформити дитині статус «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», почала дзвонити, дізнаватись.
Виявилось, що я повинна була стати на облік до служби у справах дітей та соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді.
А хто мені мав про це сказати?
Та й на облік я ставала два роки тому, а відповідні служби було створено у ОТГ лише рік-півроку тому.
Почала питати у групі переселенців, дівчата кажуть що їх взагалі відправили переробляти довідки, на нового зразка.
Щось мені не подобається увесь цей облік там, облік тут. Чи не буде потім у дитини проблем, скажімо із вступом до вишу МВД, чи ще десь?
Можливо хтось уже оформляв статус, як у вас із цим питанням?
автор Морожена_курка • 27 июня 2022
Доречі, із моїх знайомих, лише одна сім‘я оформила дітям такі довідки, але це було аж у 2018році, і у іншому районі, проте ніде на облік їх не ставили.

Алёна -37d4• 27 июня 2022
Знакомая специально как раз по этой причине и не сделала сыну такой статус, что бы в будущем не было ни каких ’проблем’ с вузами и т.д.