Оцененная• 27 июня 2022
Це укус?
Свербіння немає, схоже на опік. Як волдир. Вибирала полуницю. Могло там щось вкусити?
Оцененная
• 27 июня 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Алергічна реакція на агресивний бур‘ян теж ймовірна.
Можливо. Це не так страшно, як я думала. Бо вже підозрювала, що мене вкусив павук.
Ms. Сама прямота• 27 июня 2022
Ожог от растения какого-то.
Хотя мы не специалисты по укусам и никто не даст 100% что это мне укус
Оцененная
• 27 июня 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Ні. Більше схоже на опік , ну або ж вітрянка.
Ні, опік виключено і вітрянка у мене вже була.
Dark_Yasna• 27 июня 2022
так может аллергия проявляться, может удобрения были...у сына, так аллергия проявляется