Алeнь• 27 июня 2022

Склад продуктів, що згорів, Київщина

Дівчата, хто з Броварського району, де у склад напівфабрикатів влучили, як там зараз ситуація?
Читала ще у травні, що справи там кепські. Свіжих новин не знайшла((
чир• 27 июня 2022
То был самый большой морозильник - логистический центр Украины, а не склад полуфабрикатов. Недавно была тема о до сих пор жутком запахе.

YourNastasya• 27 июня 2022
Не воняет сейчас. Я вернулась домой 16 июня. Тоже читала, что воняет, но подванивало пару раз. Когда ветер дул в нашу сторону. До сих пор там люди разбирают завалы.
автор Алeнь • 27 июня 2022
Ответ дляYourNastasya
Це є яка екологічна біда. Добре хоч не смердить, але ж той яд у грунт пішов, певно (((
iranet• 27 июня 2022
Ответ дляYourNastasya
Проезжала на выходные с мужем там, запах слышали ((
yanus6ka• 27 июня 2022
Смердить іноді ще як!
Нам в іншому кінці міста вікна не можна відчинити. Але не постійно, може коли вітер в нашу сторону. А ті, хто поруч, скаржаться на велику кількість мух
YourNastasya• 29 июня 2022
Ответ дляyanus6ka
Смердить іноді ще як!
Да, мухи трындец просто. Здоровые такие. Днем полный бассейн их( фу