Цикавенная• 27 июня 2022

Делікатне питання. Тим хто подрібнював каміння в нирках.

Після ультразвукового подрібнення протягом неділі виходив пісок. Якщо шли крупні фракції я відчувала цей рух в нирках.
І ось якась піщінка застрягла в уретрі. Я вже сьогодні выпила 3 літри рідини, фуросемід. А вона сидить і дошкуляє мені. Що мені ще зробити щоб та піщинка вышла. ?
курасаны• 27 июня 2022
А чего Ви думаєте,шо там піщинка застрягла
Оля_с_киркою• 27 июня 2022
Вряд ли что-то застряло. Просто травмирована слизистая.
Гореотума• 27 июня 2022
Ой, що вам сказати. Води пити більше. Стрибати за сходів на всю ступню, напитися коньякуз колою і полежати у ванній. Але усе обговорити з лікарем. Можна піти на КТ без контрасту і подивитися де там та зараза сидить.
Бабка в тапках• 27 июня 2022
Ванная-ношпа,обильное питье
Плакулька• 27 июня 2022
Думаю просто травмирована от этого и такое чувство
автор Цикавенная • 27 июня 2022
Ответ дляПлакулька
Ви так думаете? Вранці вийшов камінчик мм3. І вдтоді відчуття інородного тіла.
Чтооооооооооо?• 27 июня 2022
Скорее он и поцарапал
Elani• 27 июня 2022
Ответ дляЦикавенная
поцарапано просто