Сама не знаю• 27 июня 2022
Син хоче повернутись в Україну, пропустять його на кордоні без проблем?
Сину 25 років, виїхав ще на початку війни, ваїзджав з братом інвалідом, тато лишився в Україні. Зараз він хоче повернутись, взагалі не хотів їхати, бо я вмовила, тому шо я б сама не змогла, з нами було 3 кота ще. Підкажіть, у кого чоловіки або сини повертались, які виїхали після 24 лютого, не було до них питань на кордоні, чи не вручали там відразу повістку або може ще щось не дуже приємне?
КошкинДом• 27 июня 2022
повестку могут вручить где угодно
препятствий для возвращения в Украину нет. он же легально выезжал, с отметкой в паспорте, а не полями пробирался ночью
Здрасьтенька• 27 июня 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тут питання інше як він виїхав?
Написано що брата-інваліда вивозив
КохайтесьЧорнобровi• 27 июня 2022
Ну если он официально выехал, то проблем на въезде не будет. А повестку конечно скорее всего получит.
Ку-кусик• 27 июня 2022
Примуть з розкритими обіймами) Сьогодні в сусідньому селі воєнкоми заставляли матерів дзвонити синам закордон, розривати робочі контракти і приїзжати - на них вдома чекають повістки
Леди Г• 27 июня 2022
Хай не їде, брату інваліду потрібна буде допомога завжди. Працювати і донатити на армію - допомога теж важлива, якщо його совість мучить, що не воює
КошкинДом• 27 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
как заставляли? под дулом автомата?
чепуху не пишите.
Ку-кусик• 27 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
как заставляли? под дулом автомата?
чепуху не пишите.
Морально тиснули. Чепуху не пишу, реальні випадки.
КошкинДом• 27 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
пишите
прям ходили по домам, проверяли наличие контрактов и заставляли звонить, ага. а кто отказывался - арестовали на 15 суток.
Ку-кусик• 27 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
пишите
Не буду з вами спорити. Описала все як було. Автор, робіть висновки.
КошкинДом• 27 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
где это ’було’?
Чупа-чупс• 27 июня 2022
Ви оформлять опікунство?. Бо у мене теж дочка інвалід 2 групи. Чи має право вивезти її брат
РозаЛюксен• 27 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
И они соглашались??
РозаЛюксен• 27 июня 2022
Автор, старайтесь всеми силами удержать сына за границей. Все-таки, вопрос жизни и смерти
Второй раз он уже не сможет выехать
язззззь!!!• 27 июня 2022
Ответ дляКу-кусик
Реальна брехня
Сама не знаю
• 27 июня 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Второй раз он уже не сможет выехать
Я тільки тим і займалась 4 місяці, кожного дня вмовляла не їхати, бо він мені дуже дорпмагає, я без нього, як без рук, він знає англійську, я ні, без його допомоги не можу нічого запитати, він нас водив по всим шляхам, ми за ним йшли, як сліпі кошенята. Дуже багато труднощів за ці місяці пройшли. Але він стомився, він хоче свого життя і бачить його тільки вдома. Як не важко це прийняти, але це так і я вирішила відпустити, хоча дуже болюче рішення.