Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Сьогодні приснилось. Тісна кухня, потертий лінолеум, старі меблі, вікно без штори, на шнурку ⠀
лампочка. Коли почула як оре телевізор, країну вгадала одразу. Була наче на кухні, але кричало з іншої кімнати, звучало магадан, магаданський. Що конкретно не ясно, тон схвильований. В якийсь момент на кухню забігли чоловік, дружина і дівчинка 9-10 років, усі троє до вікна. ⠀
⠀
За вікном розруха, унилий депресивний двір багатоповерхівки. Поряд будують новий будинок на сваях. Стоїть кран, в кабіні видно чоловіка, кілька будівельників ходять вздовж стін. Починає поволі темніти. На небі прямо перед вікном наче насувається грозова хмара. Люди в квартирі припиняють спостерігати, починають швидко збирати речі. Хмара рухається досить швидко. По мірі наближення, бачу що це насправді переплетення водоростей, бур´яну якогось і ліан, які раніше часто в школах в вазонах вирощували. Це все насувається, наплітається наче в старих фільмах казках. Але тільки зверху, в небі. Ці джунглі напливають на новобудову, трощать бетон, цеглу, тягне вбік кран, той падає. За пару хвилин абсолютна темінь.⠀
⠀
Наступна картинка мати з дитиною сідають в автобус, евакуація так розумію. Темно, горять лише фари автобуса. Лунає сирена, не така як у нас, а короткі високі різкі звуки. Автобус переповнений, там лише жінки і діти. Ледве втиснулись, речі покинули. Їдуть довго, за вікном абсолютно темно, трохи видно металеві загорожі, схожі на ті що роблять збоку залізничних мостів, падає сніг.⠀
⠀
Автобус прибуває на місце. Щось схоже на підземний паркінг, але з високими стелями. Погано освітлено, пусто, просто стеля і стіни. Повно жінок і дітей, всі знервовані, крик. В кутку двоє дверей в туалет, до них безкінечна черга. Атмосфера паніки, відчаю.
⠀
Ответ дляAestas
поспішала, не вказала, що всі події на території раші, магадану тобто. новини лунали язиком, люди розмовляли, інформаційний щит біля будмайданчика.
Читала десь , що в середині літа можливі катаклізми біля берегів Японії , Індонезії тощо…Про Рашку , здається, там згадувався Пітер , що постраждає
що можливо що це саме ті події .
cherry_colibry• 30 июля 2025
І я по тій же причині прискакала 🤯
Причому прямо зараз в тому регіоні продовжує трясти, не перестаю дивуватись цій темі.
Ответ дляokksanka
Останній сон автора
Я думаю шо цей землетрус це як раз причина того, шо буде потом в магаданському районі 👀 вважаю шо сон ше не збувся, бо нема евакуації населення з району перед камчаткою. Але ж як інтєрєсно!! Японці в себе мега землетрус чекали, а воно в раші) жалко, шо цунамі і інших зачепить.
cherry_colibry• 30 июля 2025
Ответ дляборигнув
Згодна 😐🍿
_Annyshka____• 08 августа 2025
Ответ дляMussja
Дівчата, пам´ятаєте сон автора, де в дівчинки питали коли кінець війни? а вона набрала на іграшці 2020, сказала що все буде як в 2020, тільки тихо. Ось новини.
Останніми днями багато новин в стрічці саме про коронавірус. До речі, багато колег реально ним зараз хворіють.
Saintpaulia• 08 августа 2025
Ответ для_Annyshka____
І як протікає? Реально знову з ускладненнями?
_Annyshka____• 08 августа 2025
Ответ дляSaintpaulia
В більшості висока температура і повна втрата сил.
Ответ дляMussja
От цей сон шо був про 2020. Ковід правда в 19 почався. Фіг знає шо ще було в 2020 важливе 🤔
Байрактарочка• 10 августа 2025
Ответ дляборигнув
в нас офіційно про ковід оголосили в березні 2020 року і почався карантин
Ответ дляNonavlon
хз... мені він наче вічно обкурений пише)) від ’усьо пропало’ до ’все гуд’
читаю його по інерції - давно підписана. але в нього на мій погляд все мимо
А я слів підібрати не можу.
Таке враження, що зібрані плітки, а написані, як свої розумні передбачення/експертні висновки.
Типу ’хто знає, той знає’.
Всі ми розумні заднім числом.
Типу ’хто знає, той знає’.
Всі ми розумні заднім числом.
Moon shine• 21 августа 2025
Ответ для1Наталя
Дівчата, читали новину, десь у автора наче був такий сон. Хочуть не допускати до школи дітей без щеплення від ковіду.
Читали. Значить перейде га сімейне навчання
Dark_Yasna• 21 августа 2025
Ответ для1Наталя
не сделаем, пусть не стараются