Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
автор Aestas • 28 июня 2025
Сьогодні приснилось. Тісна кухня, потертий лінолеум, старі меблі, вікно без штори, на шнурку ⠀
лампочка. Коли почула як оре телевізор, країну вгадала одразу. Була наче на кухні, але кричало з іншої кімнати, звучало магадан, магаданський. Що конкретно не ясно, тон схвильований. В якийсь момент на кухню забігли чоловік, дружина і дівчинка 9-10 років, усі троє до вікна. ⠀
⠀
За вікном розруха, унилий депресивний двір багатоповерхівки. Поряд будують новий будинок на сваях. Стоїть кран, в кабіні видно чоловіка, кілька будівельників ходять вздовж стін. Починає поволі темніти. На небі прямо перед вікном наче насувається грозова хмара. Люди в квартирі припиняють спостерігати, починають швидко збирати речі. Хмара рухається досить швидко. По мірі наближення, бачу що це насправді переплетення водоростей, бур´яну якогось і ліан, які раніше часто в школах в вазонах вирощували. Це все насувається, наплітається наче в старих фільмах казках. Але тільки зверху, в небі. Ці джунглі напливають на новобудову, трощать бетон, цеглу, тягне вбік кран, той падає. За пару хвилин абсолютна темінь.⠀
⠀
Наступна картинка мати з дитиною сідають в автобус, евакуація так розумію. Темно, горять лише фари автобуса. Лунає сирена, не така як у нас, а короткі високі різкі звуки. Автобус переповнений, там лише жінки і діти. Ледве втиснулись, речі покинули. Їдуть довго, за вікном абсолютно темно, трохи видно металеві загорожі, схожі на ті що роблять збоку залізничних мостів, падає сніг.⠀
⠀
Автобус прибуває на місце. Щось схоже на підземний паркінг, але з високими стелями. Погано освітлено, пусто, просто стеля і стіни. Повно жінок і дітей, всі знервовані, крик. В кутку двоє дверей в туалет, до них безкінечна черга. Атмосфера паніки, відчаю.
автор Aestas • 28 июня 2025
Емоції власні нейтральні, спостерігала просто. Не співчувала, не лячно, без подиву. Типу у них там так і має бути.
автор Aestas • 28 июня 2025
поспішала, не вказала, що всі події на території раші, магадану тобто. новини лунали язиком, люди розмовляли, інформаційний щит біля будмайданчика.
Helenny• 28 июня 2025
Дякуємо❤️🇺🇦
боригнув• 30 июня 2025
Пішла дивитися в якій срац…стороні той магадан, перше шо пришло на думку чи бабахне там десь в них вулкан 🤔 чого їм і бажаю)
morskaja• 30 июня 2025
Ответ дляAestas
Читала десь , що в середині літа можливі катаклізми біля берегів Японії , Індонезії тощо…Про Рашку , здається, там згадувався Пітер , що постраждає
що можливо що це саме ті події .
koma• 15 июля 2025
Автор, а отой водій з початкового сну, то не Кіт Келлог випадково?
okksanka• 30 июля 2025
Останній сон автора
Moon shine• 30 июля 2025
Ответ дляokksanka
Останній сон автора
Так. Вже зранку прочитала
cherry_colibry• 30 июля 2025
І я по тій же причині прискакала 🤯
Причому прямо зараз в тому регіоні продовжує трясти, не перестаю дивуватись цій темі.
боригнув• 30 июля 2025
Ответ дляokksanka
Останній сон автора
Я думаю шо цей землетрус це як раз причина того, шо буде потом в магаданському районі 👀 вважаю шо сон ше не збувся, бо нема евакуації населення з району перед камчаткою. Але ж як інтєрєсно!! Японці в себе мега землетрус чекали, а воно в раші) жалко, шо цунамі і інших зачепить.
cherry_colibry• 30 июля 2025
Ответ дляборигнув
Згодна 😐🍿
Жули-ули• 07 августа 2025
Как ваши дела, девушки?
Mussja• 08 августа 2025
Дівчата, пам´ятаєте сон автора, де в дівчинки питали коли кінець війни? а вона набрала на іграшці 2020, сказала що все буде як в 2020, тільки тихо. Ось новини.
_Annyshka____• 08 августа 2025
Ответ дляMussja
Останніми днями багато новин в стрічці саме про коронавірус. До речі, багато колег реально ним зараз хворіють.
Saintpaulia• 08 августа 2025
Ответ для_Annyshka____
І як протікає? Реально знову з ускладненнями?
_Annyshka____• 08 августа 2025
Ответ дляSaintpaulia
В більшості висока температура і повна втрата сил.
боригнув• 10 августа 2025
Ответ дляMussja
От цей сон шо був про 2020. Ковід правда в 19 почався. Фіг знає шо ще було в 2020 важливе 🤔
боригнув• 10 августа 2025
На тему ковіда, але не факт шо то він. А от вакцинація є
Байрактарочка• 10 августа 2025
Ответ дляборигнув
в нас офіційно про ковід оголосили в березні 2020 року і почався карантин
cherry_colibry• 18 августа 2025
Хто би міг подумати, що знову 😳
Nonavlon• 19 августа 2025
’Я бачу сни’ Вчора-позавчора опублікував...
DamianaD• 19 августа 2025
Ответ дляNonavlon
І які висновки?
Nonavlon• 19 августа 2025
Ответ дляDamianaD
І які висновки?
хз... мені він наче вічно обкурений пише)) від ’усьо пропало’ до ’все гуд’

читаю його по інерції - давно підписана. але в нього на мій погляд все мимо
DamianaD• 19 августа 2025
Ответ дляNonavlon

А я слів підібрати не можу.
Таке враження, що зібрані плітки, а написані, як свої розумні передбачення/експертні висновки.
Типу ’хто знає, той знає’.

Всі ми розумні заднім числом.
eva7786• 19 августа 2025
Автор, може Вам що сниться?
1Наталя• 21 августа 2025
Дівчата, читали новину, десь у автора наче був такий сон. Хочуть не допускати до школи дітей без щеплення від ковіду.
Moon shine• 21 августа 2025
Ответ для1Наталя
Читали. Значить перейде га сімейне навчання
Dark_Yasna• 21 августа 2025
Ответ для1Наталя
не сделаем, пусть не стараются
Оха• 21 августа 2025
Ответ для1Наталя
И тут я впервые обрадовалась онлайн учебе в Харькове…