Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
автор Aestas • 19 августа 2022
Ответ дляLife-game
У вас все так оптимистично....
Почему мне не снится ничего ’хорошего’(((
Думала на дану тему. Мені здається це рандомна якась історія. Кого до якого каналу підключили. Я багато жаху пережила, всякого бачила і можливо десь навіть холодно реагую на деякі речі. Бо є з чим порівнювати на жаль ( Але мені наче все прикрашають. У вас навпаки все підкреслено загрозою, екшеном.

Мені самій дивно, що сни настільки кіношні, емоційні, красиві. Помітила, що чим більше я в темі розбираюсь тим більше чітких фактів вві сні. Якпро Вінницю було. Особисте завжди просто зрозуміло і без прикрас - якщо треш, то на максимумі. А всі події, що опосередковано стосуються - чим далі від моїх знань, тим більше обплітаються філософією, алегоріями.

І ще дивно коли по снах роблять висновки про людину - наче на це можна впливати.
Saintpaulia• 19 августа 2022
Заглянула в тему про Крим, і там побачила таке, відразу згадала сон про чотири етапи. Без дозволу автора скопіюю, сподіваюсь, не забанять. Тут більш локально, але можна це уявити і в глобальнішому варіанті

Источник: https://www.ponomaroleg.com/kogda-nachnetsya-kontr...

Круг первый – уничтожались склады с боеприпасами и центры управления. Круг второй – средства ПВО противника. Круг третий – авиация. Теперь настало время четвертого круга – инфраструктура и пути логистики врага – ж\д пути, мосты и тд. Военные эксперты рассматривают эти круги как элементы начала контрнаступления и перехода инициативы к Украине.
Marimarina89• 19 августа 2022
Так напишу ще,щоправда «каша» якась вийшла((
Я в лікарні,дивлюсь у вікно,вікна виходять на північ і в мене страх,що там щось може відбутися і я наче в очікуванні чогось.Я прийшла до своєї сестри яка повернулась з закордону,я знаю,що вона зламала ногу(моя рідна сестра дійсно 1 вересня повертається з закордону).
Не пам‘ятаю чи бачила я там дим і вогонь чи ні.
Повертаюсь і іду до неї в палату,це виходять перші двері з ліва,відкриваю і бачу жінку блондинку старшу за сестру на костилях.Вона наче і моя сестра,а наче і ні.
Life-game• 19 августа 2022
Ответ дляAestas

Ну я еще и на русском пишу. Потому что из Днепра)
Но меня поражает да, что как-то во сне всё приукрашенно в худшую сторону.
Например в марте мне снился сон, что якобы ядерный удар или даже не знаю чернокрасноораньжевое страшнейшее небо, от которого нужно бежать в квартиру, в помещение (потому и подумала что ядерное) ну и бежим, а ребенку по дороге плохо тошнит, рвет и нам приходится останавливатся.

Ну и наяву отравилась дочка, сильно да, пришлось аж тетрациклин давать, не брали лекарства. Но...во сне то прям СОВСЕМ перебор и вот гадай теперь, толи еще не случилось, толи что...

Сегодня у меня тоже странный день. Сейчас собираюсь на работу свою же, первый раз с 23 февраля... а мне сон снился еще тоже давно, давно март/апрель, что возвращаюсь работать и счастливо общаюсь с девочками и всё вроде хорошо...НО во сне вокруг была белая дымка, прям в помещении, как смог, облака, клубы такие, и я девочек с работы то вижу то не вижу....Вот сейчас собираюсь и думаю, толи эта дымка была как просто еще очень ’отдаленное’ событие от марта.... толи таки сейчас что-то кааак вычудят обещатели долбанные((((
Life-game• 19 августа 2022
Ответ для Marimarina89
Будем надеется, что просто какой#то не страшный вирус ’забугорный’ а не радиация(((
Takamaka• 19 августа 2022
Декілька днів тому наснився сон з таким епізодом. Я наче в іншій країні, збираюся до України, але з тим, щоб повернутися за кілька тижнів назад. Приїжджаю до вокзалу, а провідниця потягу каже: ти впевнена, що хочеш їхати, бо після 24-го карантин (місяць року - невідомий), мовляв, ніхто не знає, які обмеження будуть діяти, і чи повернешся взагалі.
Наче якась фігня, але чомусь в‘ївся саме цей епізод. Цікаво, що воно може означати, можливо, це просто калька з моїх побоювань карантинних обмежень у реальному житті? 🤔
DVTanyaM• 19 августа 2022
Ответ дляLife-game
Я тоже об этом подумала, но я вообще ТУТ по ходу пророссийский пессимист)))
Хотя я так и не думаю
Но страшно...после общения с Эрдоганом, страшно ’что дальше’(((
По вашим відповідям,не дивно що вам і сни такі сняться.
Хто нам обіцяв «тяжёлый год по пандемии», і що такого страшного було під час «общения с Эрдоганом»?
автор Aestas • 19 августа 2022
Ответ дляSaintpaulia

Дуже цікаво! Будемо сподіватись.
Life-game• 19 августа 2022
Ответ дляDVTanyaM
Тю
Life-game• 20 августа 2022
Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба заявил, что призывы немецких политиков о запуске газопровода ’Северный поток-2’ напоминают ему ситуацию с наркозависимостью.

’Призывы некоторых немецких политиков запустить ’Северный поток-2’ ненадолго, а затем закрыть, иррациональные. Это напоминает наркотическую зависимость, когда человек говорит: ’Только последний раз!’, не осознавая разрушительных последствий каждый ’в последний раз’. Зависимость от российского газа убивает!’ – написал Кулеба.

Прочитала снавнение с наркотиками, и подумала, что может сон ото и к газу/отоплению. А пускать ’врага’ это по итогу согласится на газ врага....типо шантаж зимой. Хотя холодно мне в квартире не было, мальчик с тамбура был одет тепловато, но он же в тамбуре, ну по крайней мере нашла вот ’сравнение’ газа с наркотиками
автор Aestas • 20 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Не сни, але останнім часом все більше людей хриплять в магазинах, чергах. Вчора ввечері поверталась з роботи йшла повз дитячий майданчик - просто хором дітлашня кашляла. Не сумніваюсь, що не за горами ковід набиратиме обертів. Так хотілось пропетляти без бустера, але бачу ніяк ((. Схоже мій сон про лікувальний факультет саме про вірус (. І нас дійсно обмежать добряче, це і без снів зрозуміло - холод, стрес, економія, дорогі ліки все це дуже погіршить ситуацію. Просто не витягне медицина і фронт і вірус одночасно. Тому єдиний варіант карантини на жаль.
Saintpaulia• 20 августа 2022
Ответ дляAestas
Хочеться думати позитивно, що до третього поверху було дуже важко дістатися (третій рік?), але на ньому вже було все простіше, ніж... Може цей рік не буде таким важким як попередні
автор Aestas • 20 августа 2022
Ответ дляKatya009
Автор, а про китай, третью мировую, глобальные катаклизмы, потопы, эпидемии вам что-то снилось?
Зараз нічого. Про ковід був сон після того як на ЗУ пам´ятаєте закидали камінням автобус із інфікованими. На той момент я вважала все нісенітницею і дурнею, просто варіантом грипу. Мені приснилось, що маю високу температуру і не можу зробити вдих, як тону без води при повній свідомості. Жах цей не описати словами. На жаль сон збувся через півроку. І ще були кілька снів, що підкреслювали серйозність нового вірусу. Це дозволило добре підготуватись. Більше нічого із глобального.

Не сни, але розкажу ще історію про одне знайомство в ЖЖ. Це був 2007-8 рік орієнтовно. Я переживала важку втрату особисту, про яку знала за півроку, але як би не старалась - все йшло до трагедії. Жоден мій крок не впливав ні на що, просто спостерігала події ((. Так от тоді в ЖЖ були групи з дуже потужними особистостями Я там шукала відповіді що це за сни. Там навчилась розрізняти звичайні і знакові. Перестала боятись, перестала відштовхувати. Стала співпрацювати і приймати цю свою частину особистості.

Найбільше допомогла одна з російських відьом. Дала багато практик взаємодії з родом. Дуже мене підтримувала. Всі її поради спрацьовували швидко і ефективно. Витягнула мене з жахливої депресії, як же я шкодую, що все те не заскрінила. І от в неї був свій ЖЖ де вона страшно гнала на рашистську владу, називала їх відкрито вбивцями і фашистами. На той момент мені те все було дивно, дико і сприймала ну типу такі люди всі з прибабахом, а в неї на політиці. Вона писала, що і Курськ і Беслан сплановані жертвоприношення. І ще будуть. Писала про Грузію, Сирію, про хіматаки в Сирії. Про війну в Україні сказала, що це буде і це буде фіналом раші як країни. Останнім постом була картинка, де вся раша жовта. Її в коментах питали що це значить. Вона написала типу - от що бачите, те і значить. Тут буде китай. І на цьому Китай не зупиниться. Буде намагатись сунутись і в Європу і в Африку і в Азію. Але якщо в рашу воєнним шляхом, то потім політичним і економічним.

Після цього посту перестала писати взагалі. Я її бомбила в особисті щоб вона не щезада, бо дуже боялась знову скотитись в депресію. Тільки трохи віджила. Івона чере місяць приблизно коротко відповіла, що зі мною все буде ок, зробила кілька прогнозів, що уже збулись про мене і дітей. Сказала, що її погрожують і вона видаляє жж. Так і зробила. Схильна довіряти цій людині оскільки все моє особисте збулось 100%. Це єдиний досвід передбачень і дуже точний.
автор Aestas • 20 августа 2022
Ответ дляSaintpaulia
Однозначно. Йти їй було важко, але відпочила і все норм. І в приміщенні з людьми на карантині - дуже спокійна атмосфера. Судячи з усього більше чомусь постраждають азіати і темношкірі, але й вони не критично. Все одно навчились ужеі контролювати ковід і лікувати, тому щось буде, але дійсно в лайтовій версії.
Жули-ули• 20 августа 2022
Ответ дляSaintpaulia
Перший виглядає на щось пандемічно-епідемічне. Може новий спалах в Азії (?), Африці (?)
Чего? Европа
глазурька1• 20 августа 2022
Ответ дляAestas
Може третій поверх це третя світова. Ми важко до неї йдемо, а як почнеться, нам стане легше, а страждати будемо не ми. Можливо в нас лікуватимуть солдатів, які трішки постраждають коли нападуть на рашу(у сні ж чоловіків більшість).
Незнаю.
Жули-ули• 20 августа 2022
Ответ дляAestas

Ого
Все ж є такі люди яким чітко йде інформація )
Saintpaulia• 20 августа 2022
Ответ дляЖули-ули
Чего? Европа
В Європі білих поки не менше, ніж арабів і азіатів, але їх уві сні не було
Life-game• 21 августа 2022
Ответ дляAestas
На меня сегодня чихнула женщина ((((
Но я очень против не прививок, с именно принуждения к ним((((
Life-game• 21 августа 2022
Написала не адекватно
Я в обшем НЕ против прививок
НО очень против принуждения и прям этого скажем ’заставляния’(((
Mussja• 21 августа 2022
Не знаю чого, але в мене таке погане відчуття, якесь після прочитання цієї новини. Не може бути такого, що ті рашисти бахнуть ЗАЕС і тоді НАТО введуть війська і допоможуть нам?
Mussja• 21 августа 2022
Life-game• 21 августа 2022
Ответ дляMussja
В теории конечно может быть, но в реальности тоже более чем странно, так как это должны прям начинать умирать люди из стран НАТО, а такого не произойдет, даже если ’Чернобль’
sonechkook• 21 августа 2022
Ответ дляMussja
Та ну! Ви ж бачите, що останній тиждень нагнітання страшенні на цю тему. Але ж у путіна не дураки теж, розуміють, що у будь-якому разі їм тоді кришка. Це полякати вони герої, а зробити - кишка тонка.
автор Aestas • 23 августа 2022
Дівчат, маю 2 сни. Перший особистий. Я в супермаркеті, наче в вихідний вибираю продукти на тиждень. Нікуди не поспішаю - роздивляюсь всякі соуси нові, приправи. Набрала повну корзину всього. Поки рухаюсь між стелажами - люди дивляться на корзину з подивом. Більше ніхто так багато не купляє. В кожного в руках по хлібині чи пакетику з крупою. Підходжу до вітрини де видає все продавець, там беру свіжу зелень і шматочок бринзи. Знову ловлю на собі погляди людей, вони в шоці наче я трюфелів свіжих купила. Продавчиня важить те все і називає суму 2 800. Я перепитую, вона знову важить сир, там може грам 200, пакет невеличкий з салатом і повторює суму. Я оглядаюсь на свою корзину і розумію що там на тисяч 40- 60 всього. Не просто дорого - а шок. Одягнута як пізня осінь - зима.
iryna _b• 23 августа 2022
Ответ дляAestas
Инфляция. Доллар от 50 до 100 грн зимой
автор Aestas • 23 августа 2022
Другий. Дівчина йде спальним районом. Погода сонячна, зима, відлига, все тане, болото. Вона йде в текстильних мокасинах не по погоді. Вони промокли наскрізь і вона спішить наче до стихійного ринку щоб купити щось. Навпроти люди уже йдуть з пакетами. В якийсь момент одна нога вгрузає в болото і вона витягає ногу босоніж. Тапок той повністю в болоті. Вона кладе його в пакет і так і йде далі - одна нога взута, інша боса. Доходить до ринку - люди продають все - від одягу, посуду до квашеної капусти, оселедців і домашньої їжі. Багато людей хлдять між рядами просять їсти. Все те на стільцях, домашніх столах, просто на асфальті хто на чому. Смрад стоїть страшенний. Всі запахи змішались. Багато шукають медикаменти - питають ліки є? ліки є? Дівчина все швидко купляє і спішить назад. Комусь по дорозі телефонує, рада що все купила і рада, що не загубила взуття.
автор Aestas • 23 августа 2022
Ответ дляiryna _b
Инфляция. Доллар от 50 до 100 грн зимой
Так. Я тут зі своїм сном капітан очевидність, але все одно думаю напишу, раз обіцяла видавати все.
iryna _b• 23 августа 2022
Ответ дляAestas
Нічого доброго нас не чекає
автор Aestas • 23 августа 2022
Ответ дляiryna _b
Нічого доброго нас не чекає
Закономірно на жаль. Мені особисто чіткий сигнал запасатись і економити, бо я запаслась мінімально і схильна до емоційних витрат. Тепер все перегляну ((.