Вчора гуляла по парку, всі про те і говорять, що підуть бульбаши, складають валізи, заправляють машини. Особисто я нікуди не збираюся, валізи не пакую, я надіюся що вони все таки не перейдуть кордон, хочеться в це вірити. Дурний такий стан , як в лютому 😥
Ви теж збираєтеся виїжати?
Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Якщо Ви хоть раз були в західних областях то відразу стане ясно, що москаль сюди не сунеться. Ну і військові дії на кордонах НАТО неможливі.
военные действия уже там были, если вы не заметили. И да, я была и не раз в западных областях. И вот тут интересный момент: т.е. вы считаете, что на восточные области сунулись, потому что там люди другие??? Или что там другое? Твою мать, харьковчане сейчас горой стоят, чтобы не пропустить врага дальше, а вы тут так рассуждаете. Вы так и не поняли, что враг у всех один и угроза для всей Украины. Живите и дальше в иллюзиях.
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Західна частина ніколи в плани Путіна не входила. Заспокійтесь. Не треба мене провокувати, я не піддаюся на провокації.
Ответ дляOksana0612
тільки чомусь ми, лучани, і мер наш Поліщук готуємося до ймовірного вторгнення і роблять все можливе і необхідне.
А в вас все так просто, і як не дай Бог прийдуть ви їм картою будете махати і доказувати, що не по плану?
Невже ви не розумієте, що це спільна біда всієї України
Сергій Кривонос припускає, що це може початись уже 1 липня з дій розвідгруп спецпризначення російської та білоруської армій.
«За даними нашої розвідки це до 200 груп... І вони можуть наробити багато шкоди, якщо не буде правильно налаштоване місцеве населення і правильно розгорнуті сили спеціальної оборони… Генерал Залужний розгортає відповідні сили і засоби, хотілось би значно більше, тому що на жаль те, що я бачу, поки що відсутнє чітке розуміння загрози з боку політичного керівництва країни. Ніхто з власним населенням не працює щодо підняття рівня обороноздатності країни», – зазначив генерал.
За його словами, потрібно посилювати інженерне обладнання наших позицій і робити це постійно – 24 на 7.
«Потрібно готувати населення до спроможності захищати країну. Це спроможність людей захистити себе, свою домівку, вміти надати першу медичну допомогу і чітко знати, як діяти у разі загострення ситуації у тому районі, де він проживає. Цього поки я не бачу. Я не бачу будівництво великої кількості оборонних споруд… Коли ворог буде розуміти, що перед підходом до кожного міста і села, там уже чекають вириті окопи, обладнанні доти, дзоти, протитанкові рови, то це зменшує його спроможності щодо наступу і бажання наступати», – наголосив Сергій Кривонос.
Ответ дляksena555
а ви з мер11?
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляksena555
Ну то ви молодці лучани, як так підготувалися. Хвилюватися нічого.
Ответ дляksena555
І як лучани готуються? Просто цікаво
gorodinskaj• 29 июня 2022
Ответ дляPlnm
Якщо б наші не готувалися 4 місяця до нападу білорусі, я б складала валізи. Також не забувайте що тут 60% місцевості ліси та болота, а не степи як на сході. Україна в лютому не була готова до нападу, кордони були не укріплені від слова зовсім. Вірю в ЗСУ
та піхота то не страшно - ляжуть на кордоні. а от їхні ракети, і різні рсзо непонятно ще до куди дістануть((( по хатам будуть валити(
Чому тема за 29 число всплила? Перечитала коментарі, бурштинщики, колківці - прям бійці спецпідрозділів. Скільки у всіх самовпевненості, у вас дітей немає? Ракета не вибирає. Я близенько до кордону, страху наводять знайомі які телефонують і ’страсті’ розповідають і тут на порадниці час від часу дати спливають ( остання яку читала 1-2 липня
) місцеві живуть одним днем, як і вся Україна зараз.
Ответ дляOlyna25
Скільки см ви від кордону?
Ответ дляOlyna25
2 000 000 см від кордону, а що? Ви ближче?
Т9 виправило на см)) я трохи далі. Сьогодні читала цікаву статтю , якщо підуть то якими селами, ну на
думку цього експерта це було б найлогічніше. Але найближчі тижнів 2 нападу чекати не варто, якщо почнуть стягувати техніку за цей період , то тоді загроза величезна
Oksana0612• 02 июля 2022
Ответ дляPlnm
Військові з західного командування, котрі служать в цій місцевості якраз говорят, що не так просто на Волинь йти. Там ліси, болота, озера. На Львів з Волині дві траси ведуть, то теж просто не пройдуть. Кажуть Київський напрямок якраз уразливіший.
Ответ дляPlnm
У нас сьогодні паспортний стіл евакуювався, от що думати? Прийшла людинка забирати загран паспорт, а вони всі доки попакували, техніку- сказали вивести.
Ответ дляOlyna25
Певно в обласні центри переносяться :(
Чесно скажу, якщо мені було б 5-10 км до кордону, я напевно валізу все таки склала б 😥😥😥😥