Plnm• 29 июня 2022

Мешканці Волинської та Рівненської області, як у вас настрій?

Вчора гуляла по парку, всі про те і говорять, що підуть бульбаши, складають валізи, заправляють машини. Особисто я нікуди не збираюся, валізи не пакую, я надіюся що вони все таки не перейдуть кордон, хочеться в це вірити. Дурний такий стан , як в лютому 😥
Ви теж збираєтеся виїжати?
Smesharik• 29 июня 2022
Ответ дляKusalochka
И? Где связь? Едут туда, где безопаснее. На Волыни надо быть готовой ко всему сейчас. А не говорить, лично я выезжать не собираюсь. Когда прижимает выезжают все, вопрос только как. Я думаю, что не пойдут с блядораши, а вдруг будет по другому?? Так почему не обезопасить себя хоть как-то?
Ви на Волині? Бували тут? Історію наших лісів знаєте? Чи звідки так добре видно, що в нас тут? Прийдуть, назад підуть пачками Бандерольки

romanl64• 29 июня 2022
Я вже була в Польщі 3 неділі, тепер не хочу, надіємось, що не підуть
Розбійник• 29 июня 2022
Не знаю, стараюсь жити одним днем. Не розумію, що вони цими напрямками хочуть добитися.
fedovik• 29 июня 2022
Із власного досвіду, якщо живете близько до важливих доріг і близько до кордону. Речі потрібно зібрати, часу на поїхать буде не багато. Захоплять чи ні, не відомо, ситуація на кордоні не така як була в лютому. але стрілять в любому випадку будуть з усього що стрвляє, це м´яко кажучи неприємно.
Я з Київської області, нас захопили 24 лютого ще. Повторно всього цього жаху я, наприклад, не переживу. Тоді ми не вірили і виїхать не встигли
malinka.ya• 29 июня 2022
Не пойдут.
Настроения у военных белораши- развернуться против таракана, поэтому он приказ не отдаст.
Те блядорусы,что хотели воевать, уже воюют на юго-востоке.
Smesharik• 29 июня 2022
Ответ дляРозбійник
Відтянути сили і відрізати гуманітарну допомогу нашим хлопцям на сході
DamianaD• 29 июня 2022
Ответ дляKusalochka
Де зв´язок?
Ви не розумієте, що це бідні люди і не мають машин і грошей, щоб кататися по Україні чи їхати закордон? Дуже багато людей похилого віку, куди і чим їх везти?
Сюди вони дісталися потягами, зеленими коридорами і за допомогою волонтерів. Це і є ті люди, які вже втратили все.
Oleksa1551• 29 июня 2022
Ответ дляМалышка
Піпец!
’Нормальные люди имеют бензин и собраны уже на случай чего’ , а ми ’западенци’ , ми не нормальні люди ???
Нормальні. Просто таке враження, що налякані більше за всіх чогось. Ваша задача попіклуватися про валізи, які з початку війни навіть не найбільше за інших вам і знадобились би. У вас кордон під боком. Нащо ці розмови про напад Білорусі. Білорусі не сама зацікавлена сторона, щоб пертися кудись
fedovik• 29 июня 2022
Ответ дляmalinka.ya
Не пойдут.
Не все так просто, там будуть росіяни також, вже перевели якісь частини з брянська до кордонів. І їх можуть якраз використовувать для мотивації, тобто стрілять в спину. Не все так оптимістично. Всі військові екперти зараз сходяться на тому, що в найближчі 3-4 тижні таки буде наступ

Розбійник• 29 июня 2022
Ответ дляSmesharik
Ну поїде через карпати і львів допомога. Військові і так тут є на кордоні.
tanyayacuk• 29 июня 2022
Ответ дляKusalochka
ох, як гарно Ви *бларусь назвали )
Gabdasha• 29 июня 2022
всі їхні рухи на кордоні відбуваються в Гомельській області, яка межує з Чернігівською, Київською і Житомирською. Рівненська і Волинська межують з Брестською, там наче тихо
Ira759• 29 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Удалено администрацией...
У мене знайомі живуть на самому кордоні, вже б сказали, якщо б там були бої.
malinka.ya• 29 июня 2022
Ответ дляfedovik
Рашистов там мизер, им на юго-востоке мяса не хватает.
Белорусы не идиоты,про стрелять в спину, то есть заградотряды они в курсе, поэтому и не пойдут.
malinka.ya• 29 июня 2022
Ответ дляIra759
Кого вы слушаете ?
Эта оксана тут панику сеет на постоянной основе
fedovik• 29 июня 2022
Ответ дляmalinka.ya
Я не столь оптимистична, опыт не дает расслабить булки(
Ira759• 29 июня 2022
Ответ дляРозбійник
Розширити фронт, відрізати від Польщі, щоб не посипали зброю. Але це дуже амбітний план. А от ракетами закидати можуть(
Smesharik• 29 июня 2022
Ответ дляIra759
100%
Розбійник• 29 июня 2022
Ответ дляIra759
Так у Львова є кордон з Польшею. Єдине що навести хаосу. Сукі рашиські

Ira759• 29 июня 2022
Ответ дляРозбійник
І львівську також відрізати, кажу ж амбітно) Насправді ми можемо думати, що не підуть чи що далеко не зайдуть, але краще бути готовими. Я ракет боюсь.
My Business• 29 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Удалено администрацией...
а почему вас не забанили?
обидно...
Oleksa1551• 29 июня 2022
Ответ дляMy Business
а почему вас не забанили?
обидно...
Меня? А я что, что-то писала? Вам дурно?
My Business• 29 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
что бульбаши уже в дороге?
Oleksa1551• 29 июня 2022
Ответ дляMy Business
что бульбаши уже в дороге?
Боже. Прочитайте ещё раз, пожалуйста
Там же написано, что некие ’свои люди’ написали вчера МНЕ ( в вайбер). Что на тех границах ’жарко’. Я выключила фильм, включила новости. Тишина. Зашла в советчицу, тоже тишина. Полазила в тг каналах, тоже тишина. Куда я писала что, чтоб меня банить? Паникеры писали мне, видимо, такие как тут темы эти пишут про ту Беларусь.
il-mari• 29 июня 2022
Ответ дляIra759
вы хоть нам скажите сразу..
My_everything• 29 июня 2022
Вижу, что наверно снова поток людей будет на выезд. Муж два дня назад смотрел возле дома чемодан в тц самый недорогой пластиковый чтоб мне вещи отправить в Польшу. Цена была 1800. Стояло их куча никому не нужные. Сегодня пошёл покупать и остался один и цена уже 2500 из-за спроса. Киев.
Renesmeе 16• 29 июня 2022
Настрій не дуже, напруга в повітрі, але ще не виїжджаю
літо4ка• 29 июня 2022
З першого дня війни ми ´´чекаємо’білорусів...задовбалися вже...
По селах люди підготували собі землянки у лісі,але ж з міста до того лісу не так просто буде добратися під обстрілами...Коти,собаки,птиця і худоба-куди їх?за собою не потягнеш...сидимо по хатах,молимо Бога про мир ...що нам іще зосталося?!?..
Kalinaira• 29 июня 2022
Ответ дляPlnm
Якщо б наші не готувалися 4 місяця до нападу білорусі, я б складала валізи. Також не забувайте що тут 60% місцевості ліси та болота, а не степи як на сході. Україна в лютому не була готова до нападу, кордони були не укріплені від слова зовсім. Вірю в ЗСУ
С космоса видно все. Ракетам пофиг на леса и болота. О чем вы ?
ksena555• 29 июня 2022
Луцьк, настрій -напружений.
Валізи з документами в знайомих в т.ч. на поготові.
Надіємося, що не попруть