Plnm• 29 июня 2022

Мешканці Волинської та Рівненської області, як у вас настрій?

Вчора гуляла по парку, всі про те і говорять, що підуть бульбаши, складають валізи, заправляють машини. Особисто я нікуди не збираюся, валізи не пакую, я надіюся що вони все таки не перейдуть кордон, хочеться в це вірити. Дурний такий стан , як в лютому 😥
Ви теж збираєтеся виїжати?
ksena555• 29 июня 2022
Ответ дляKalinaira
С космоса видно все. Ракетам пофиг на леса и болота. О чем вы ?
у нас місцевість болотиста. Єдине, як казали експерти, що можуть спочатку закидати ракетами, потім пустити артилерію, а тоді піхота.
Віримо, що цього безглуздя не станеться

Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляPlnm
Якщо б наші не готувалися 4 місяця до нападу білорусі, я б складала валізи. Також не забувайте що тут 60% місцевості ліси та болота, а не степи як на сході. Україна в лютому не була готова до нападу, кордони були не укріплені від слова зовсім. Вірю в ЗСУ
как это все от ракет и дальнобойного оружия поможет - не очень понимаю. И поверьте, про все ваши тропинки в лесах и болотах уже все знают, они эту инфу заранее собирают и агентов своих везде имеют, как показывает опыт Харьковщины и других областей (((
Ira759• 29 июня 2022
Ответ дляil-mari
вы хоть нам скажите сразу..
))) обов´язково
il-mari• 29 июня 2022
Ответ дляksena555
Віримо, що цього безглуздя не станеться
а я не в1рю. але дуже над1юсь...
автор Plnm • 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
А ніхто і не каже за ракети. Ракети і до Ужгорода дістануть. І вони вже ракетами закидають. Мова йде про піхоту
Аня_я• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
вы не понимаете одну банальную вещь- пропускная способность лесной тропинки не позволяет проходу армии наступления. Узкие дороги в марте приговорили наступление на Киев.
Тяжёлая техника не проедет там, а то,что будет двигаться по считанным автодорогам станет легкой целью для уничтожения всу. Ну да, пару десятков дргшников способны пройти лесами и что? их и так регулярно отлавливают
ЗорянаОлег• 29 июня 2022
Купувала сьогодні чорницю в хлопців з Камінь-Каширського які за їхнімі словами все життя збирали її в прикордонних ліса білорусі. Казали що турбуватись немає причин, якщо і попруть то пройти нереально, багато де болотисті грунти а де суха місцевість там все всіяно мінами, розтяжками та окопами, кажуть що наші дуже добре підготувались. Ще самі жалілись що навіть місцевому який знає всі входи і виходи проскочити неможливо.
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Дальнобойним і ракетами біля кордону з Польщею (НАТО) ніхто розкидувати не буде. Точково можливо але активні бойові дії тут неможливі. Не прирівнюйте з харківщиною.
Bejza• 29 июня 2022
Ответ дляSmesharik
Вірю в колківських пацанів. Підуть, то наші добре озброяться орківською технікою. Якщо тільки не ракети.
Вся надія на бурштинщиків, там зброї, їм є що і чим захищати

Karamel• 29 июня 2022
Ответ дляМіражана
Не переймаюсь, все буде добре. Як полізуть так і поляжуть
Прикро, що смердіти будуть на наших засаджених, засіяних городах та полях:(
Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
не тешьте себя иллюзиями... уже прилетало и не раз.
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Читайте ще раз, якщо з першого разу не доходить.
Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
мне кажется, что вы не очень поняли с кем воюет наша страна... Вы надеетесь на близость Польши, но Польша уже показала, что делать ничего не будет. Уже прилетало и реакции никакой. Вы реально в иллюзиях живете?
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Військові дії на кордонах з НАТО неможливі, говорено переговорено. Територія ця їм не потрібна аж ніяк. Ні раша, ні тим більше білоруси на таке не підуть. Я про піхоту . Ну і людський фактор теж має значення. Ракетами луплять по складах зброї, яка йде на схід/південь.
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Польща дає ПВО для західніх областей.
Marine_29• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Польща дає ПВО для західніх областей.
Я вибачаюсь, де вона дає? на словах дає мабуть ))
My Business• 29 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Боже. Прочитайте ещё раз, пожалуйста
Там же написано, что некие ’свои люди’ написали вчера МНЕ ( в вайбер). Что на тех границах ’жарко’. Я выключила фильм, включила новости. Тишина. Зашла в советчицу, тоже тишина. Полазила в тг каналах, тоже тишина. Куда я писала что, чтоб меня банить? Паникеры писали мне, видимо, такие как тут темы эти пишут про ту Беларусь.
свої люди - це хто????
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarine_29
Польща може взяти на себе ППО над західними областями України – ексголова Бюро нацбезпеки Польщі
Бригадний генерал вважає, що росія вже програла війну на політичному та стратегічному рівні.
Oleksa1551• 29 июня 2022
Ответ дляMy Business
свої люди - це хто????
Да родственники мои. Члены семьи. Свои.
Обычные люди тоже

Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Польща дає ПВО для західніх областей.
вы хотите верить в неприкосновенность западной Украины, верьте. Всем нужна какая-то вера в наше время... И вы еще не поняли с каким неадекватом мы воюем. Потом скажут, что вот неточная цель была, сдетонировало в жилой дом или еще какой-то бред. И все западные страны это мило скушают. Много реакции было на разгром в Кременчуге?
Polz• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Польща дає ПВО для західніх областей.
Це не правда
Polz• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Може. Може. Може.
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Я не просто вірю, я знаю і впевнена.
artushik• 29 июня 2022
Хоть бы все эти ’туристы на танках’ утопились в болотах и сдохли от холеры ещё ДО нашей границы. Как же они все достали, и наглые убийцы- рашня и пособники беларусы, которые блеют ’эта ни мы, мы за мир’: падлюки лицемерные. Чтоб их дети из подвалов лет 20 не вылазили на одних сухарях!
ольгалев• 29 июня 2022
Ответ дляksena555
Віримо, що цього безглуздя не станеться
подскажите, болота не пересыхают летом? есть версия что в марте отступили так как грузли в болотах. а сейчас...
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
машину заправити+валізу тримати складеною це не паніка під час війни, а норма як раз. Автор, ви би склали все хоча б в одне місце, якщо вже валізи не хочете, а якщо авто - то заправити 100% треба, або каністру прикупити, вона зайвою не буде до кінця війни.
Marina_twins• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
Я не просто вірю, я знаю і впевнена.
а в чем вы уверены? Мне просто интересно? В том, что Польша защитит?
ksena555• 29 июня 2022
Ответ дляOksana0612
це сказав Ексголова і просто припущення.
Ніхто не буде за нас заступатися. Я з ЗУ, але не тішу себе ілюзіями. Били ракетами по Яворову, за 15 км до польського кордону і що???
Польща укріпила лише свої позиції, не наші. Кожен сам за себе в цій страшній війні
ksena555• 29 июня 2022
Ответ дляольгалев
якби ви була місцева, то знали б що до чого.
Тут описувати не буду)
Oksana0612• 29 июня 2022
Ответ дляMarina_twins
Якщо Ви хоть раз були в західних областях то відразу стане ясно, що москаль сюди не сунеться. Ну і військові дії на кордонах НАТО неможливі.