29 июня 2022

Моя Піньята

Я її зліпила із того, що було )))
СтрашнаяНаташа 29 июня 2022
Молодці!
Ryhlik 29 июня 2022
Мені подобається,ви старалися і робили з любов´ю
Allbina 29 июня 2022
круто, з Вас ще фото розбитої))
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Дякую, в мене ручки не стоять, і ще й рано кульку вийняла, її покоробило ((( Але все рівно її розіб´ють.
Добрый Йиннот 29 июня 2022
Я думала, вона у вигляді орків.
Але все одно гарна.
solnyshko78-78 29 июня 2022
Ви молодець!!
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Я думала, вона у вигляді орків.
Але все одно гарна.
Років? Ні, вони і в вигляді різних героїв бувають. Дочка щахотіла єдиноріжку.
Злюченька 29 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Років? Ні, вони і в вигляді різних героїв бувають. Дочка щахотіла єдиноріжку.
Не років, а орків ))
Добрый Йиннот 29 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Років? Ні, вони і в вигляді різних героїв бувають. Дочка щахотіла єдиноріжку.
Орків.
Щоб розгепати голову.
Втім, цукерки з нутрощів орка якось не дуже... Ідею треба докрутити.
lisulya 29 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Дякую, в мене ручки не стоять, і ще й рано кульку вийняла, її покоробило ((( Але все рівно її розіб´ють.
Гарна. Моїй дитині колись в розважальному центрі взагалі з коробки зліпили за великі гроші. І ще дивувались чого вона її розбити не може
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Це сину 2 роки тому робила, тоді вийшло краще, більше часу було
malinka.ya 29 июня 2022
Глаза нарисуйте, а то зловещая какая-то)
Чаюри 29 июня 2022
Гарна. Я раніше і не замислювалась, що можна власноруч її зробити.
Dark_Yasna 29 июня 2022
мне нравится, но почему мы своё забываем, насаждаем всё больше и больше чужого. думаю и у нас есть традиции и ритуалы интересные. хоть и красиво , но грустно.
LoveYou 29 июня 2022
Гарна. А ви не хотіли її зробити лохматеньку? Бо мені наче гола трошки.
Iren4iC2021 29 июня 2022
Ни когда своим не делала.... и на подобное меропреятие не попадали. нравится детям ?
Миззери 29 июня 2022
Вы молодец) я их когда-то тоже делала, на заказ пока не надоело)
Anitia 29 июня 2022
Гарненька, я собі б таку теж зробила :)
А що в середину клали? Як робили? Щоб в одночас в міцна і відкрилася від удару?
Миззери 29 июня 2022
Ответ дляAnitia
Гарненька, я собі б таку теж зробила :)
А що в середину клали? Як робили? Щоб в одночас в міцна і відкрилася від удару?
Надо не больше троих слоем бумаги
Это идеально и выдерживает форму и разбивается
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляmalinka.ya
Глаза нарисуйте, а то зловещая какая-то)
Ось такі в них очі
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляЧаюри
Гарна. Я раніше і не замислювалась, що можна власноруч її зробити.
Та ямпрчаоа шукати, тот чекати 2-3 дня, і ціна ого.
Миззери 29 июня 2022
Я сыну когда был маленький делала попугая и акулу, дочке пироженное
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Гарна. А ви не хотіли її зробити лохматеньку? Бо мені наче гола трошки.
Не було паперу, і дочка не захотіла лохмату, але було б краще, всі б недоліки прикрили. Ну так, на швидкоруч за 3 дні зробила, понаходила все, що в мене для творчості є.
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляIren4iC2021
Ни когда своим не делала.... и на подобное меропреятие не попадали. нравится детям ?
Подобається, ми були пару разів на таких ДН.
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляAnitia
Гарненька, я собі б таку теж зробила :)
А що в середину клали? Як робили? Щоб в одночас в міцна і відкрилася від удару?
Надула кульку велику, і як пап´ємаше обклеювала, на ютюбі безліч майстеркласів.
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляМиззери
Я сыну когда был маленький делала попугая и акулу, дочке пироженное
Ну У Вас ручки золоті і креатив, то дуже гарно.
nata.ant 29 июня 2022
Ответ дляМиззери
Я сыну когда был маленький делала попугая и акулу, дочке пироженное
Как красиво,вы молодец
Миззери 29 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Ну У Вас ручки золоті і креатив, то дуже гарно.
Спасибо)
автор ОленаЯ 29 июня 2022
Ответ дляМиззери
Спасибо)
💙💛