Бамбарбия! Кергуду.• 16 марта в 13:01

За що з ними так? Київ. Виноградар

Доброго дня! Квіти - наша радість. А Червонокнижні - радість подвійна, якщо не потрійна. Підсніжники - візитка весни. Весна прийшла, в свідомість до людей - ні? За що з ними так?? Фото зробила сьогодні... Виноградар. Київ. Проспект Європейського Союзу 33. біля першого під´їзду.
Хто ці нелюди, що там працюють? За що так з Червонокнижними квітами?
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 марта в 13:16
Ответ дляАннуитет
автор, ’краснокнижность’ имеет значение где-то в лесу, где они часть биоразнообразия. если их вырастила бабушка под окнами на продажу или вот так они растут - то относитесь к ним как к обычным цветочкам
Это на рынке имеет значение где они выросли.
А Краснокнижные они есть и будут где бы не расли.
маминаБубочка• 16 марта в 13:16
Ответ дляДон Пэдро
Это все евреи виноваты!
Нет, Порошенко
маминаБубочка• 16 марта в 13:17
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Что Вы сделали для этих цветочков кроме фото?
Потішаюся• 16 марта в 13:17
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Среди окурков растут... Краснокнижные
То приберіть і буде чисто. Зміни треба починати з себе
#Пойду_кгадалке• 16 марта в 13:23
Я боюсь таких як автор. Це ж не заспокоїться, поки не дізнається хто там працює і ще й скаргу напише....
Глаза_в_3_карата• 16 марта в 13:32
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А Ви звідки віщаєте?? Є за це відповідальні люди, їм і гроші і стаж іде знайте. Не чіпляйтесь до пересічних як собака.
А вы можете убрать в том полисаднике на волонтерских основаниях, не думаю что вас оттуда выгонят/не разрешат убрать. Вы же не можете пройти мимо краснокнижных…а если можете, то чем вы лучше тех кто загадил полисадник или просто тех кто идет мимо. Зачем фотки делали? Лучше б просто убрали
Юпитерная• 16 марта в 13:28
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Чесно, я не очікувала таких позитивних моментів... Ще трошки і напишіть що те сміття то найкраще добриво, і як добре що в такому середовищі ці красиві Червонокнижні квіти виросли.
А чого Ви так голосите?) Підіть та приберіть бички від червонокнижних рослин.
Большой секретик• 16 марта в 13:29
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Среди окурков растут... Краснокнижные
Зайдіть і приберіть сміття, а потім зробіть тему, яка ви молодець, отримаєте безліч позитивних коментарів. Бо зараз ваша тема виглядає так, наче ви показуєте своє психічне порушення
Така бойова Я• 16 марта в 13:31
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні, не найкраще добриво, але те, що люди свині і кидають недопалки всім відомо. І червонокнижність квітів тут непричом. В даному випадку, чи то тимофіївка вилізла, чи підсніжик Дозволяю вам підти і пообривати руки курцям. Але ж ви цього не зробите, тільки й того, що створили тему з шок-назвою.
Соня-сонятко• 16 марта в 13:32
там еще и голубя походу кто-то сожрал)
Така бойова Я• 16 марта в 13:34
Ответ дляНепереможна
а если подснежники появились, это говорит о том что уже морозов не будет? Кто знает? Прятать обувь на случай снега?
Вже завтра можна у босоніжках йти.

А по питанню: звідки квіти можуть знати? Вони просто погрілися і вилізли. Це нічого не означає
Така бойова Я• 16 марта в 13:40
Ответ дляСоня-сонятко
там еще и голубя походу кто-то сожрал)
Тихо, бо авторка створить нову тему:
За що з ним так? Київ. Виноградар
Володарка мрій• 16 марта в 13:38
Ответ дляPrervana
Окурок у краснокнижного подснежника - аллюзия на экзистенциальный диссонанс, граничащий с апокалиптическим катарсисом. Страдание автора от этой драмы - трагедия аристотелевского масштаба, где хрупкая весна обречена на забычкованную и прокуренную нигилистичность. Вселенская катастрофа под ногами у отдельно взятого домовладения
Самое интересное, что ноющий автор вместо писанины здесь мог бы взять в руки грабельки и за 5 мин. тот мусор расчистить. Но нет, будет постить фото и ждать, что кто-то другой уберет ту клумбу.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 марта в 14:19
Ответ дляВолодарка мрій
А я не ною. Я рекламирую обращение людей с краснокнижные и цветами.
Я не должна тот мусор убирать. Для этого есть специальные люди но вижу вы об этом вообще не в курсе.
Володарка мрій• 16 марта в 14:21
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Конечно не в курсе, у нас ОСББ и порядок во дворе. По этому любителям позаламывать руки от несовершенства окружающего мира нет благодатной почвы.
Головний кошак• 16 марта в 15:07
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Среди окурков растут... Краснокнижные
Ото ви багато хочете від тих ’гумароїдів’, які свої бички через вікно викидають, Колись мала необережність гуляти по доріжці навколо будинку з коляскою, перед нами прилетіла пляшка з під горілки. Більше під будинками не гуляю.
автор Бамбарбия! Кергуду. • 16 марта в 16:07
Ответ дляГоловний кошак
Тут і тверезі люди на районі є не очєнь. Була якась акція по району - прибиті м´які іграшки гвіздками до дерев, також порозкидувані і порозсаджувані по клумбам м´які іграшки - окремий треш.