манька облигация• 29 июня 2022
порадьте щось надзвичайне, по типу СПІЙМАТИ КАЙДАША, гумористичне наше
freedom_2015• 29 июня 2022
Ответ дляnatuniya
А Спіймати Кайдаша це щось надзвичайне? Подивилися одну серію, тааааке занудне. Чи далі цікавіше?
Мені сподобалось, але я і читати цей твір любила. Хз чого подобається так))) може чимось на драми з порадниці схоже)
записую на листочок всі варіанти.дякую.за всю війну вдруге передивилась кайдаша і всього жданова и швеця.нічо більше не заходить ні тріллер ні ужас нічого...блок в душі..
я 3 рази передивилась ..’и все таки я люблю..’сериал драма мелодрама
freedom_2015• 29 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Тіки от Спіймати Кайдаша ніфіга не комедія
Перші ластівки, тільки починайте дивитися вдень, а краще зранку
Ластівки круті)
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 29 июня 2022
Старосвітські батюшки та матушки
Іван Нечуй-Левицький

то прикол!!!!!!
Іван Нечуй-Левицький

то прикол!!!!!!
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 29 июня 2022
Ответ дляok1904
Хіба є екранізація?
ой, я тільки побачила що треба фільм
немає, читайте